Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
25. feb 2008

Dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee... mnam, mnam, mnam.... 😉

nellie_
25. feb 2008

Terez aj mne náramne chutia.. 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja mam dnes aky volny den, az sa normalne cudujem, ze co to....a to tu mam aj obidvoch sefov, 😎
Dala som si bananik v cokoladke - konecne sa mi vratil apetit...ved som poriadne nejedla od stvrtka vecera, neviem co mi to vlastne bolo....ale vytesujem sa, lebo za 3 dni som zhodila moje vianočné nabraté 3kg.. 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie, ty sa máš 😉 Ja bojujem so svojou váhou už asi 1,5 roku... Odkedy som sa vrátila na Slovensko a mám sedavé zamestnanie, som ťažšia o 6-7 kg... Ani veľa nepapkám, ale celý deň sedím.... 😠

nellie_
25. feb 2008

pahu, ved aj na mna sa toho riadne nacapalo, ked som zacala robit tuto robotu... 😠 😠
Aj teraz som si dala bananik v cokoladke, aj s tym, ze viem ze mi pribudnu 4 jamky celulitidy z nej.. 😀 😀 😀 😀 no ked ja tak strasne moc milujem sladké.. 😎 😵 😉 🙂

Ale ved manželikom sa pačime aj s celulitidkou... 😉 😀

mirka20
25. feb 2008

zuz, to je to, co ma najviac stve, ze si to tehotenstvo ani velmi neuzivam 😔

terezicka
25. feb 2008

Mirka ale fakt by si mala porozmýšľať nad nejakým oddychom 😅
My sme sa včera boli prejsť s Marekom a sme sa tak rozprávali a on mi vraví že ma zle oplodnil, lebo budem mať veľké brucho celé leto 😲 😅 Tak som mu povedala že mi je to jedno, hlavne že ma už oplodnil 😀

zabka
25. feb 2008

Sladke je veru aj moja slabost... 😅

pahu
25. feb 2008

Idem si teda dať bebe dobré ráno 😀

Terez, ten by si ešte aj chcel vyberať kedy by ťa mal oplodniť 😀 To je trkvasko 😀 😀 😀

mirka20
25. feb 2008

terez, zrazu marek aky hrdina, ze ta zle oplodnil 😀 a dobre si mu povedala, ze hlavne ze ta uz oplodnil 😉
a oddych pride dufam po velkej noci

zabka
25. feb 2008

To bolo dobre terez... 😀 😀

pahu
25. feb 2008

Mirka a vy čo nové okrem toho že ťa Rebeka poctivo okopkáva a v robote toho máš veľmi veľa? Nejaké nové vecičky? 😕

terezicka
25. feb 2008

Pahu a raňajkovala si už niečo? Alebo toto Bebe sú tvoje raňajky? 😠

pahu
25. feb 2008

Terez ☹ 😨 😕 Ako si to vedela? 😨 🤐

zaza_na
25. feb 2008

sladke je aj moj kamarat 🙂 terezka, no to teda bola hlaska od tvojho manzela 😀
mirka, neboj. uz bude teraz len dobre. aj pocasie tam mate na Sk krasne jarne. tak vam zavidim! ale v dobrom 😉

mirka20
25. feb 2008

pavli, minuly tyzden mi prisla rozkosna suknicka a nohavice. ale uz mam zakaz nakupovat, lebo janko ma hresi, ze uz ma rebeka toho vela. takze radsej ani nechodim na tie stranky, kde som nakupovala 😀 a janko zacal brusit cez vikend postielku, ale len zacal, lebo potom sa rozhodol, ze bruskou to pojde lahsie, takze musime pockat na jeho ocina, kt.ju ma zo sebou vo zvolene a domov by mal prist tento vikend. a rozhliadame sa po matraci do postielky a autosedacke-vajicku, lebo to nam este chyba

terezicka
25. feb 2008

Ináš musím povedať že Mirka má fakt krásnu výbavičku zadováženú 🙂 Keď sme tam pred týdňom boli tak nám ju pekne poukazovala všetku 🙂
A môj manžel zvykne mať také hlúpe rečičky, ale jeho to aj rýchlo prejde, on to myslel zo srandy aj toto 😀 Ale je zlatý lebo sa fakt teší na mrňúsa, aj bruško mi hladká sám od seba 😵 A som mu povedala že ja sa sdrobcom už rozprávam, že by sa mohol aj on...A viete čo mi na to povedal? Že veď on sa so mnou poriadne nevie rozprávať, tak ako sa má s malým??? 😲

pahu
25. feb 2008

Mirka, no, asi by si sa mala zastaviť ak toho máte už dosť, lebo to Rebeka ani nevynosí... 😀 Detičky rastú veľmi rýchlo, takže vecičky im vydržia byť veľkosťou dobré max 1 mesiac 😀 😀 😀

Terez, povedz mu, že s miminom sa rozpráva ťuťu-muťu-lili-kuku a to by sa mohol zvládnuť naučiť 😀 😀 😀

mirka20
25. feb 2008

terez, podla mna ho to cochvilu chyti. ja som si tiez velmi nevedela predstavit, ako sa bude s malickym rozpravat janko a on kazdy vecer rebeke pekne spieva, rozprava sa s nou. pockaj, nech ti trosku narastie brucho a uvidis, ake to narobi zazraky 😉 mozno som vas tou prehliadkou veciciek aj otravovala, ale ja som to chcela niekomu ukazat a vytesit sa z toho, kedze v krtisi este moc kamosiek nemam 😔

zabka
25. feb 2008

Aj ja uz chcem mat brusko a rozpravat sa s nim... 😔

zaza_na
25. feb 2008

mirka, ja si myslim, ze terezka to pochopila a aj sa potesila, ze ukazujes. vsak kto nerad obzera detske vecicky? 😵
terez, neboj, zacne sa rozpravat. ako mirka povedala, len nech brusko trosku podrastie. a ked potom este zacne aj kopkat, joj, to budete mat radosti! 😀

terezicka
25. feb 2008

Mirka vôbec si nás neotravovala, ja som naopak veľmi rada že som to mohla vidieť 😉 Fakt sú všetky tie vecičky veľmi krásne a také maličké 😕 Ale myslím to úplne vážne že to máte všetko krásne 🙂
Pavli no veď hádam ho nejako spracujem, ale som mu povedala že malé nech ma po ňom aspoň trochu talent na šport a po mne stačí keď bude urečnené 😀 Tak to sa Marek už teraz chytá za hlavu 😀
Ozaj Marekova starká nám povedala, že sa vraj zvykne hovoriť že keď sa tehotenstvo zatajuje tak dieťa bude veľmi málo hovoriť, ale keď sa rozpráva o tom tak bude hovoriť veľa 😅

mirka20
25. feb 2008

no, terez, tak nasa rebeka bude ukecana ako rebeka 😀 a dakujem, ze vas to neobtazovalo. 😔
pavli, ono toho nie je az tak strasne moc, len moj manzel si to predstavuje tak, ze ved oblecenie moze nosit aj viac dni a nerata s tym, ze sa male bude musiet niekedy aj 2-3-krat za den prezliect, lebo sa bud tak moc pokaka alebo pocika alebo ogrcka. ja mam v podstate vsetkeho len tolko, kolko je na zozname, co som si stiahla z netu. a niektore vecicky, co nakupujem, su aj pre vacsie babo

zaza_na
25. feb 2008

mirka, no, niektore mamicky vraveli, ze prezliekali aj ovela viac ako len 2-3 krat. zvlast na zaciatku. deticky kakaju niekolkokrat denne a riedkym... a tiez ako si povedala, ze si grcnu a zo zaciatku sa krmi aj kazde 2 hodinky, nie? tak si myslim, ze nebude na skodu mat radsej tych veciciek viac...

pahu
25. feb 2008

Mirka jasnačka, aj tak je to baba ako má byť a my baby nemáme nikdy dosť 😀 😀 😀

Terez, začni mu dávať kurz detskej reči 😉

terezicka
25. feb 2008

To máte pravdu kočky že na začiatku sa decká prezliekajú dosť často 😅
Mirka veď aj ja ti ukážem našu výbavičku keď sa dakedy stretneme, ale určite ešte nie pri najbližšom stretnutí 😀 Nezabudla si že do pôrodu si ešte dáme rande dúfam? Teda ak chcete 😅

pahu
25. feb 2008

Jeeeej babuľky, ešte som sa Vám nepochválila, že v sobotu, keď sme išli na Chopok, stretli sme 3 živé bociany 😀 Myslím si že mali namierené ku nám domov, teda iba 2 z nich a ten tretí im iba ukazoval správnu cestu 😀 A potom ešte ďalšie, ale tie boli iba tie atrapy, čo si môžete kúpiť a postaviť do záhradky miesto trpaslíka 😀 😀

terezicka
25. feb 2008

Pahu tak to bolo fakt super znamenie 🙂

zaza_na
25. feb 2008

pahu, tak je to uz takmer iste 😉

terezicka
25. feb 2008

Ja som si bola zohriať obedík, ale som ho trochu prehriala 😅 Tak musím počkať kým trochu vychladne a potom sa do neho hneď pustím lebo som strašne hladná 😀
Ozaj dnes tu zostávam s vami do 15:20 😅

zaza_na
25. feb 2008

terezka, a co dnes tak dlho. dobru chut prajem. co mas dnes dobreho? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre