Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
26. feb 2008

Maťka neboj to určite zvládneš a čoskoro je už malá pri tebe 🙂

terezicka
26. feb 2008

Riaditeľ odišiel preč tak supppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀

martinkamm
26. feb 2008

terez ved ja sa anebojim skor sa tesim stale sa mi o mojom anjeliku aj sniva moooooc sa tesiom neviem sa dockat len vcera som od kamosky zistila ze klistyr v TN nepodavaju ale ak mam zaujem mozem si pna prijme nahlasit epidural 😀 to mas super ze nemas tam sefa aspon chvilka oddychu 😵

zaza_na
26. feb 2008

terezka, a uz sa nevrati? to by mal castejsie robit. aj kazdy den 😀 😝

terezicka
26. feb 2008

On sa ešte vráti ale myslím že asi až nejako pred fajrontom a možno to nestihne do konca pracovnej doby 😀 Ale hej teraz mám trochu kľud a keby som sa nebála že ma niekto vymákne tak si u neho aj ľahnem sa gaučovku 😀

mirka20
26. feb 2008

uz som tu aj ja 🙂 prave obedujem a davam si chvilocku pauzu.
martinka, uz len chvilocku a mas svoju malinku v naruci, to je krasne 🙂
nasa malinka je dnes nejako ticho. asi je chudatenko unavena po dvoch dnoch vyvadzania 😵
terez, len sa prosim ta pri tom stahovani nenatahuj s tazkymi vecami

terezicka
26. feb 2008

Mirka tebe neprospieva že si tu tak málo s nami, mala by si tu byť častejšie čo povieš? 😵

mirka20
26. feb 2008

terez, ja viem, ze mi to neprospieva, ale co mam robit 😔 ale ked budem na materskej, tak sa ma uz nezbavite 😅 teda kym sa nenarodi rebeka, lebo potom sa budem musiet venovat aj jej 😉

terezicka
26. feb 2008

Veď to Mirka že pár týždňov nás tu bdueš pravidelne obšťastňovať a potom zas nič 😝 Ale je jasné že potom bude Rebeka na prvom mieste 😵

zaza_na
26. feb 2008

dobru chut mirka. co mas dobreho? 😉
terezka, tak si uzivaj volno bez sefa. nie ze budes pracovat 😵

mirka20
26. feb 2008

terez, ale budem robit, co bude v mojich silach, aby som vas tu aj potom obstastnovala, len to bude sporadickejsie. ale mozno nasa bekinka bude taka dobrucka, ze bude iba spinkat a papat, takze kym bude spinkat, ja vas tu budem obstastnovat 🙂

terezicka
26. feb 2008

Mirka áno možno bude malá po tebe 😀 A ozaj som sa ťa chcela spýtať, keď ťa prídem pozrieť do pôrodnice tak si môžem doniesť aj foťák a odfotiť Rebeku a ukázať ju potom tu babám? 😅
Zuzka nechystám sa byť veľmi aktívna, ale mala by som prepísať do PC ten záznam zo včerajšej porady 😝

mirka20
26. feb 2008

zuzka, mala som perkelt, teda kura na smotane s cestovinami. my to volame perkelt a moj manzel kura na smotane, tak neviem, ako to nazyvate vy.
terez, jasne ze mozes 😉 ale mna nebudes fotit, dobre, lebo urcite budem vyzerat strasne 😝 ale ak by som nahodou vyzerala ako modelka, tak ma mozes odfotit 😀
baby, idem na chvilocku von, potrebujem sa vyvetrat, lebo ma uz trosku stipu oci od toho pc. za chvilu som spat 🙂

pahu
26. feb 2008

Ahojte babuľky, ste tu? 😢
Akurát som telefonovala s tou mojou kamarátkou, čo má manžela v nemocnici.. Takže má rozsiahly zhubný neoperovateľný nádor v pľúcach a metastázy v celej chrbtici a rebrách... Je to veeeľmi zlé, lekári jej nechceli povedať prognózy, iba, že by sa mali tešiť z každého dňa... 😢 😢 😢 Nechcem tu kaziť náladu, neviem komu by som sa vyliala momentálne... Je mi strašne.... 😢 😔

A čo tu máme nové? 😵

terezicka
26. feb 2008

Pahu to ma hrozne mrzí mám z toho slzy v očiach 😢 To je teda ak som to dobre pochopila koniec? 😢 A prečo sa na to nevedelo prísť skôr? 😅 Možno by sa dalo nejako pomôcť 😅
Mirka neboj, uvidím ako sa budeš cítiť a podľa toho budeme fotiť buď len Rebeku alebo aj teba 😉

zaza_na
26. feb 2008

mirka, my to volame paprikas 😀 ja som myslela ze perkelt je bez smotany. ale je to aj tak jedno podla mna 😉
len sa pekne prevetraj mirka 😉

pahu, ahoj 😉
asi by im mali lekari povedat rovno, co ich caka, nech sa im s tym lahsie zmieruje. ak sa s tym vobec da zmierit... 😔

zaza_na
26. feb 2008

pahu ma nove foto! 😵

pahu
26. feb 2008

Terez ďakujeme už teraz za každú modlitbu... 🤐 Budúci týždeň začína s chemoterapiou a uvidíme ako bude telo bojovať... Ale fakt je, že som sem vniesla smútok a to nechcem... Toto sú stránky, kde má začínať nový život, takže keď budete mať príležitosť chuť a čas, pomodlite sa za neho.... Ďakujem.... ☹

pahu
26. feb 2008

Zazi, ty si ale všímavá... Snažím sa rozptýliť, tak vymýšľam blbosti 😉 Môže byť alebo nahodím iné? 😵

zaza_na
26. feb 2008

hu, super je. lepsie ta na tejto vidno ako na tej predtym 😉
a pohadz aj do albumu kludne. ja rada pozeram fotky 😝

pomodlime sa pahu, pravdaze 😔 hlavne aby mali na to vsetko dost sil a zvladli to nejako spolocne... ☹

terezicka
26. feb 2008

Pahu fotka je krásna, si na nej riadna kočica 😀
A neboj, možno sme trošku smutnejšie ale keď môžme tak pomôžeme aspoň tou modlitbou 😵

pahu
26. feb 2008

Zazi díky, ale to ja by som to tu fotkami úplne zahltila 😉

pahu
26. feb 2008

Terez 😀 To stačí... 😉

terezicka
26. feb 2008

Pahu tak aspoň na chvíľku by si ale mohla nejaké nám poukazovať, čo ty na to? 😉

zaza_na
26. feb 2008

pahu, vsak to vobec nevadi. len hod nejake 😵

pahu
26. feb 2008

Terez, ty provokatérka 😉 Tak teda idem niečo pohľadať 😀

terezicka
26. feb 2008

Pahu len hľadaj lebo ja sa už príliš nudím, iba sa krútim na stoličke tak si rada pozriem tvoje foto 😀

zaza_na
26. feb 2008

a janka tu dnes vobec nie je? ta nam tiez slubila foto 😕

pahu
26. feb 2008

Je to tam, kuk 😀 Lebo to o chvíľu zmažem 😀

zaza_na
26. feb 2008

jej pahu, to ste kedy boli? 😉 mas dobru bundu. az tak ziaris z tej fotky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre