Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
4. mar 2008

To je nahodicka ja mam vybrate tieto iste...... 😀 😀 😀 .. Kedze priatel ma v mene vtacatko tak preto... 😉 😉 Ty si si ich davala robit v Trenčíne?

mirka20
4. mar 2008

zabka, my sme si ich robili sami. boli sme si pozerat svad.oznamenia a tieto sa nam zapacili, ale cena bola dost vysoka,tak sme si povedali, ze to zvladneme aj sami. janko nasiel na nete tych vtacikov a zvysok spravil v nejakom programe - adobe, alebo neviem ako sa to vola. potom sme si zohnali papier, to maju normalne v obchodoch, kde prefocuju. vytlacit sme si to dali v tlaciarnach vo zvolene. jedno oznamko nas vyslo asi na 2,- - 3,-, takze myslim, ze to stoji za to sa s tym pohrat.

zabka
4. mar 2008

No lebo ja som ich pozerala v pamase... A nevies kde na nete nasiel ten obrazok? Moj brat robi reklamnej agenture takze on by mi to vytlacil....

pahu
4. mar 2008

Zabka, brat ak je sikulko, nájde to, tak ale aby som ti pomohla, aj sa sa na to pozriem, oki? 😀

P.S. Už som späť 😉

zabka
4. mar 2008

Jeeeeeeeeej konecne si spat pahu 😉

zabka
4. mar 2008
pahu
4. mar 2008

Mne sa viac páči tá druhá 😀
My sme si dávali robiť obrúčky u zlatníka zo zlomkového zlata, lebo tie čo sa nám páčili boli strááášne drahé... Tak sme ich obkukali, ja som to nakreslila zlatníkovi a on nám ich vytvoril 😀 Musím sa niekde pohrabať vo fotkách, nech sa pochválim... 😕

nellie_
4. mar 2008

Ahojte babenky.. 🙂 🙂 🙂

mirka20
4. mar 2008

zabka, mne sa tiez pacia viac ta druha. my sme si dali robit tiez v zlatokove, ale podla obrazku, kt.sme si doniesli.
ahoj nell 🙂 zase nova foto

pahu
4. mar 2008

Ahoj Nell, aká romantická foto 😀

zabka
4. mar 2008

No aj mne sa ta druha paci... to som len tak nech poradite... Aspon sa trochu odreagujeme od myslenia na teplotky a tak... 😉
Ahoj nellie

mirka20
4. mar 2008

kde ste sa stratili? ja prave obedujem 😵

nellie_
4. mar 2008

jéj ahojte, bavime sa o svadbe...super temicka, ktora ladi s mojou foto.. 😉 😀 😀 😀 😀
Aj mne sa paci ta druha viacej... aj my sme mali zo Zlatokovu a mali sme doma cely kufor, v ktoro boli tie obrucky z tej stranky, lebo manzelov kamos robi v Zlatokove a dal nam aj super zlavu... 😎

zabka
4. mar 2008

No ja uz zachvilu odchadzam domkov... 😉

mirka20
4. mar 2008

zabka, ako ti je dobre 🙂
ja este 3 hodiny 😖

zabka
4. mar 2008

Tak to je super.. A nevies nahodou kolko tam vychadzaju? Este som tam totiz nebola tento tyzden idem...

pahu
4. mar 2008

A ja tu budem až do 16,30 😀

mirka20
4. mar 2008

zabka, nas vysli obrucky okolo 8000,- - 9000,-, co sa nam zdala celkom prijatelna cena na to, ze mame dost tazke obrucky

zabka
4. mar 2008

No to je dobra cena... Ja com som mala vybrate v Ziline v Carefure tak stoja vyse 13000,- a to sa mi zda vela 😅

pahu
4. mar 2008

Zabka, zabehni za nejakým klenotníkom, nás stáli iba 6.000,- Ale dali sme mu aj nejaké zbytkové zlomkové zlato... 😉

zabka
4. mar 2008

No vsak uvidime este pojdem sa popytat a ked to bude take drahe nieco vymyslim...Ja uz koncim... Teda aspon na teraz ked pridem domov na vecer sa este prihlasim ... Tak zatial papa.... 😉

mirka20
4. mar 2008

pa zabka 🙂

pahu
4. mar 2008

Pa Zabka 😀

henrieta76
4. mar 2008

ahojte
prisla som vas trocha pozriet.
vidim ze bez terezky je tu dost smutno.

sharlotta
4. mar 2008

Ahojte, neviete niekto, co je s Terezkou? 😕

henrieta76
4. mar 2008

ahoj
terezka je PN, minuly tyzden sa necitila dobre ale podla mirky ktorej pisala SMS sa ma lepsie.

mirka20
4. mar 2008

ahoj heni 🙂
ahoj sharlotta, terezka je doma na marodke, lebo minuly tyzden ju jeden den strasne napinalo a aj zvracala a mala aj horucku. tak ju doktorka preventivne vypisala na tento tyzden. vcera som si s nou pisala, ze uz sa ma lepsie, ale v sobotu este mala horucku

pahu
4. mar 2008

Miruška, tak ju pozdravuj aj od nás 😀

Ahoj Heni a Sharlotka 😀

mirka20
4. mar 2008

pavli, pozdravim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre