Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
6. mar 2008
mirka20
6. mar 2008

ahoj zabka 🙂 tak to je krasne rano, ked mas taky super grafik 😵

nellie_
6. mar 2008

Dobre ranko, ahojte.... 🙂

Zabka tak tak vypada to velmi slubne.. 😉 😎 😵

mirka20
6. mar 2008

ahojky nell 🙂

zabka
6. mar 2008

No ale len asi iba dozajtra.... Ale vsak uvidime ... Necham sa prekvapkat... 😀

zabka
6. mar 2008

Som zvedava na Pavlinku ta uz ma krvicku zobratu... A teraz cakat az do druhej... Kto to ma vydrzat...

zabka
6. mar 2008

To akoze dnes sa tu nikto neukaze... Si budem pisat sama so sebou???

zaza_na
6. mar 2008

dobre ranko 😉
zabka, grafik je nadherny 😵 dufam, ze sa to tak bude drzat aj nadalej 😉 kedy neocakavas mrchatu?
asi tu bude aj dnes tichsie, ze? terezka je domka, pahu u dokiho - ma dnes estre prist do roboty? a mirka je moc zaneprazdnena...
no vsak neva. hlavne nech sme uz vsetky tehu 😝

zabka
6. mar 2008

No necakam ju v sobotu... takze sa uvidi v podstate uz zajtra lebo vzdy den pred zacnem spinit... 😉

pahu
6. mar 2008

Ahojte 😀 Tak už som vycicaná, už sa iba modliť do 14,00 😀 😀 😀
KUK: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

zabka
6. mar 2008

Grafik uplne nadherny ..... Naozaj to vypada tak ze pred dvoma dnami si mala uhniezdenie... 😉

pahu
6. mar 2008

Zabka, to by bolo velmi neskoro po ovulke 😉 Skôr nejaký zápal 😠

zabka
6. mar 2008

Ved uz som tu videla taky graf a tusim ho spominala aj Laritka tam kde bolo uhniezdenie az na 12DPO... 😅
Ja tu sice uz o druhej nebudem ale ked ti povedia tu super spravu aspon mi posli sms,oki? Lebo asi dozajtra rana nevydrzim... 😅

pahu
6. mar 2008

Zabka jasnačka že ti ju pošlem 😀 Neboj... No a s tým uhniezdením neviem, síce ak by to embryjko bolo po nás, mohlo by byť... Aj my máme s manželom túlavé boty 😀

zabka
6. mar 2008

Hihihihihi ze tulave boty.... 😀 😀 😀 ....

zaza_na
6. mar 2008

pahu ahojky 😉 budeme sa teda modlit s tebou. 😵 grafik je tiez krasnucky

bianka30
6. mar 2008

pahu,,,, ale prosim ta pre tie nedockave ako som ja, daj vediet aj tu ... budem cakat...
a moc moc moc moc moc moc drzim palceky...

mirka20
6. mar 2008

pavli, grafik je super 😵 uz aby bolo 14.00 a tebe povedali, ze je to pozitivne
ja mam dnes v praci uplny otras. ja chcem uz byt na md, lebo tu zomriem. 😔

zabka
6. mar 2008

Mirka dufam ze to s pracou neprehanas, lebo bude zle....

pahu
6. mar 2008

Bianka, ty si všade 😀 Jasnačka že dám vedieť, toto je moja snažilkovská téma už rok, tu mám moje babuľky snažilky aj tehuľky, sme tu také Cheerleaderky - povzbudzovačky 😀 😀 😀

pahu
6. mar 2008

Mirka fakticky? Tak si zober P-čko, choď k lekárovi pre pečiatku a šup do postele... 😠 Neštvi ma s tou tvojou robotkou 😠 😵

zabka
6. mar 2008

😀 😀 😀 .... Uz som normalne nervozna aj za teba pahu... 😉

zabka
6. mar 2008

Nemohli by ti to povedat aj skor... vsak uz isto na tom aj pracuju alebo to maju aj hotove.... 🤐

pahu
6. mar 2008

Zabka 😀 Ty trdielko 😉 Nestresuj sa lebo to veľmi neprospieva fazuľke 😉

A minule som volala na výsledky folikulomwetrie o 10 minút skôr a povedali mi že až po 14,00 mám zavolať 😠 😀

bianka30
6. mar 2008

Pahu, snazim sa... vies kazdy uspech ma potesi a posunie o trochu dopredu aj mna... cmuk

pahu
6. mar 2008

Bianka, Zabka 😀 Sa tu pri tom PC usmievam...robota mi stojí...do 12,00 mám odovzdať čerpanie budgetu... 😀 😀 😀

zabka
6. mar 2008

😀 😀 😀 ... Nevadiiiiiiii... aj mne tu stoji robota... A dnes sa mi veru voooooooobec nechce.... 😉

pahu
6. mar 2008

Zabka, idem trošku porobiť, ale bude si čítať 😉

bianka30
6. mar 2008

Pahu, Zabka, mne tu stoji robota uz 2 dni.. ale dnes som si dala zavazok ze budem robit, takze nakuknem az okolo 14,00 lebo mam toho fakt vela. nejako sa neviem nastartovat este po dovolenke, teraz Pahu... mna to caka bud.tyzden (a to ktomu este aj kontrolny spg.) tak si viete predstavit ako moc moc moc som nervozna.
babulky drzte sa.. Pahu, strasne na teba myslim 😀 😀 😀

zabka
6. mar 2008

A co budes citat????? Ved ked tu nebudes nebudem mat komu pisat... Jedine ked si budem pisat sama so sebou tak to potom mozes kludne citat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre