Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

kila
23. mar 2008

Ahojte! Príjemné Velkonočné sviatky! Kuk do môjho albumu, je tam hovotá detská izba! Konečne!
Ale teraz sme pre zmenu rozbombardovali kuchyňu... takže sme zase s prácami tam kde sme boli - a to na začiatku... manžel rozobral kuchyňu, ale to úplne, až k základom, takže ideme najprv zase hľadať murára, lebo treba vyčarovať omietku na stenu, vyrovnávací poter na podlahu, ideme kupovať kachličky, dlažbu, atď., atď. ... ale už sa vám nebudem sťažovať, a radšej budem myslieť na to akú budem mať raz peknú novú novučičkú kuchyňu...
Ja sa mám "fajn", aj bábo... ale už viem čo mysleli baby tým keď písali o tom, že už je im bruško na obtiaž... takže vlastne aj ja sa začínam cítiť zle, fajn mi už ani vôbec nie je... celé noci nespím alebo preto že mám žalúdok stále v krku alebo ani neviem prečo, ale spať neviem... občas je mi z toho už do plaču tak ma trápi kyselina v hrdle... už mám z tej kyseliny zapálené hrdlo a samozrejme z toho zápalu začínam kašlať a tečie mi nos... A ešte niečo... asi mám zlatú žilu či čo... a neviem čo s tým... Jaj, a nech nezabudnem na opuch rúk...
Včera robili kuchyňu manžel a svokra... a ja som len varila... ale ani to sa mi neporadilo, mäsko som upiekla do čierna... išlo to priamo do koša, nedalo sa to zjesť... v poslednom čase sa mi nič nepodarí, všetko mi padá z ruky a ani nohy ma neposlúchajú...
Už som zvedavá na najbližšiu poradňu - vo štvrtok, ideme tam spolu s manželom a potom sa chystáme do nemocnice aby aj otecko mohol byť pri pôrode...

kila
23. mar 2008

A ešte niečo, ja som dnes ráno začala chystala tašku do pôrodnice... manžel len kukal že čo robím... ...ale asi ja sa tam nasťahujem s dvoma kuframi... 😀

zabka
24. mar 2008

Ahojky je tu niekto ?

kila
24. mar 2008

Ahojte! Tak dnes sme boli v BA, len tak popozerať čo je tam nového, teraz sme sa vrátili domov... u nás sa už vešmi nešibe... len manžel ma zobudil ráno o štvrtej s vodičkou... videli sme v BA krásne vecičky pre malú ale aj strašne drahé... ale aj tak už všetko máme pripravené... 😉

zabka
24. mar 2008

Ahojky kil... 😉

terezicka
25. mar 2008

Dobré ránko kočky, tak už som s vami aj ja v robote 🙂

terezicka
25. mar 2008

Dneska tu nebude alebo čo? Mirka ale ty si vravela že prídeš nie? Ja som chcela dnes riaditeľovi povedať že som tehu a nepoviem mu nič, lebo som zistila že má dovolenku 😝 Takže to musím zas odkladať do zajtra 😅 A už som sa aj tešila že to budem mať konečne za sebou 🙄

mirka20
25. mar 2008

dobre ranko 🙂
terezka, vitaj medzi nami po dlhej dobe 😵
poznam ten pocit, ked chces sefovi oznamit, ze si tehu a nevychadza to. aj ja som to tak mala 😉

zabka
25. mar 2008

Pekne ranko prajem... Ahoj terez no konecne medzi nami... 😉

mirka20
25. mar 2008

ahojky zabka 😵

terezicka
25. mar 2008

Ahojte dievčatá aj ja som rada že som tu konečne s vami 🙂 Ako sa máte, ako ste sviatkovali? 😵
Mirka ty už ale nejdeš veľmi makať, iba tak mierne však?
Žabka a ty si na tom ako?

zabka
25. mar 2008

No ako sa mame?Malicky posluchaju?

mirka20
25. mar 2008

terez, budem sa snazit pracovat len tak lezerne, aj ked mam toho este dost, ale vsak mame pred sebou este 4 prac.dni a 2 dni vikendu, tak to hadam stihnem 😵 sviatkovala som doma doma - v pd, tak mi bolo fajn. ved ako inak moze byt u maminky.
zabka, nasa mala ma uz asi malo miesta, tak sa len prevaluje v brusku a je to srandovne 😵

terezicka
25. mar 2008

Žabka no ten môj maličký krpček si stále robí čo chce, už keď si myslím že je konečne dobre tak príde taký deň kedy mi je úplne na figu 😔 Ale verím že už to konečne prejde

mirka20
25. mar 2008

terez a kde su nove foto bruska?

zabka
25. mar 2008

No my sme cez sviatky neboli doma, a mali sme snazilkovsku velku noc... 😉
Terez ja som na tom asi takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0
Dnes som nezapisala teplotku lebo mi akurat dosiel teplomer, stale sa vypinal ale predtym nez sa vypol tam bolo 36,7 ale nie je to vieruhodne tak dnes kupim novy tak uvidim zajtra ... 😉

terezicka
25. mar 2008

Mirka foto pridám neboj, len ma musí Marek odfotiť a ja si musím spraviť čas aby som ich sem dala 😅 Ale chcela som sa ťa spýtať, potrebujem si kúpiť nové gate lebo z tých čo mám oblečiem len jedny aj to len tak tak...Mám si kúpiť tehu gate alebo radšej normálne gate len väčšie číslo? 😅 A koľko mám asi rátať že stoja tehu gate?

pahu
25. mar 2008

Ahojte 😀
Ja som na tom takto 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Zabka, aj my sme mali snažilkovskú Veľkú noc 😉

terez no konečne, už to tu začala stagnovať 😀

mirka20
25. mar 2008

terez, urcite si kup radsej tehu gate, tie su ovela pohodlnejsie a budu rast s tebou 😉 mna stali tak okolo 1200,- plus minus

terezicka
25. mar 2008

Pahu ahojky no moja ty si mi veľmi chýbala, hlavne ten tvoj večný optimizmus 😀
Mirka ok, pôjdem do toho obchodu kde si bola aj ty 🙂 Ozaj a presťahovali ho, je na tej istej ulici, len na druhej strane a trochu vyššie...Ale teraz ho lepšie vidno, aj výklad je krajší a pekne vidno že sú tam tehu veci 🙂 A tei gate majú vlastne na bruchu také to naťahovacie? A to mi bude dobré až dokedy?

bianka30
25. mar 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1fc697
ahoj Pahu, nieco pre teba na studovanie.... neviem ale nevyzera to boh vie ako ... a mimohcodom krasny den prajem...

pahu
25. mar 2008

Ahoj Bianka 😉
No neviem... Fakt je, že BT nie je vysoká, ale nemusí byť... V téme víťazné tehu grafy som našla aj grafíky s BT pri tehu po ovulke 36,7-8... Však uvidíme, hlavne bez stresu 😉

bianka30
25. mar 2008

ja neviem , mala som teraz prvy krat cez 37 ale to tiez len 1 den, a vtedy ma veeeeeeeela bolelo brusko... tak uvidime 1/4

mirka20
25. mar 2008

pavli,bianka ahojte 🙂 mne sa vase grafiky velmi pacia. len to nepokazte a dobre sa prikryvajte, nech teplotka viac neklesne 😉
terez, na bruchu maju taku latku ako teplakovina, je to velmi pohodlne a myslim, ze ti to bude az do konca tehu. teda ja mam jedny, kt.uz neobleciem, ale to cez boky, lebo mne boli vtedy ked som ich kupovala dobre, ale teraz ma uz tlacia, lebo to je taky divny strih. ale tie hnede, co som si kupila ako prve a tehu rifle mam do teraz a myslim, ze aj keby som pribrala este par kil, tak mi budu v pohode

bianka30
25. mar 2008

mirka neboj davam pozor...

mirka20
25. mar 2008

bianka, ok 😉

pahu
25. mar 2008

Presne tak Bianka, 1.4.2008 nám sem napíšeš výsledok 😀

terezicka
25. mar 2008

OK Mirka tak uvidím čo mi dnes poradí predavakč a v obchode, pôjdem aj s Marekom tak hádam len vyberieme niečo pekné 🙂

zaza_na
25. mar 2008

dobre ranko 😉
dnes nas tu teda je 😀 ako ste sviatkovali?
pekne grafiky mate 😝 dufam, ze sa teplotky budu drzat uz len hore ako maju 😉
terezka vitaj. ako bolo doma? uz si sa moc nudila, ze? a uz aspon lepsie? ja som si tiez hned kupila tehu rifle a aj nohavice. rifle su pod brusko, takze nemaju tu teplakovinu. tie som mohla zacat nosit hned. ale tie nohavice to maju, tak mi boli zo zaciatku este velke...

my sme mali pekny vikend, aj ked bolo strasne zima, fukal v Skotsku velmi studeny vietor a bolo zamracene, ale aj tak nevadi. bolo dobre. az na to, ze sme nakoniec museli ist vlakom a vyhodili sme nan kopec penazi, lebo sme mali nehodu a naburali sme auto ☹ a to vsetko kvoli hlupemu kamionu, ktory sa zrazu rozhodol, ze ide obiehat, spomalil nas aj auto pred nami a my sme to nestihali ubrzdit a naburali sme do auta pred nami... 😖
tak mamer auto teraz nepojazdne a som zvedava, ako sa vyjadri poistovna a co to bude stat. nastastie sme si dali aj havarijne...

mirka20
25. mar 2008

ahojky zuzka. dufam, ze sa vam nic nestalo a ste v poriadku 😕
terez, ta predavacka je velmi zlata, neboj, urcite ti dobre poradi. a kludne vyskusaj aj 30 kusov, len nech si vyberies tie najlepsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre