Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

adulina
autor
25. mar 2008

idem aj ja trosku vegetit, ale ako poznam maleho ako si lahnem tak sa zobudí 😀

tak papa niekedy inokedy. 😉

zaza_na
25. mar 2008

papa adu a drzte sa 😉

mirka20
25. mar 2008

tak mne pre istotu vobec nesiel ani len net, tak som tu nemohla byt s vami 😝
takze ste tu pekne rozobrali porod, uz sa nan tesim 😔
nasej malej sa akurat opat cikuta. chudatenko moje...

mirka20
25. mar 2008

pre vsetky tehulky a aj snazilky, kt.uz coskoro budu maminami:
http://www.nspnz.sk/neonatal/dojcenie/dojcenie....

zaza_na
25. mar 2008

mirka, idem to kuknut. presne ma zaujima, co by som pocaj kojenia nemala jest a ktore potraviny su vlastne alergenne 😉

mirka20
25. mar 2008

zuz, ja som si to len vytlacila a doma budem studovat

zaza_na
25. mar 2008

aj ja tak robievam v robote 😀
a ako sa inak mas? uz je teraz lepsie? ako si sviatkovala? dufam, ze nie moc pracovne. dufam, ze uz mas volnejsie teraz.

mirka20
25. mar 2008

sviatkovali sme doma v pd, u nasich. tak bolo fajn. doma som nebola od konca januara, tak mi uz nasi chybali. po veceroch som robila robotu, co som si doniesla, ale zvladla som to. v robote je to uz teraz lepsie, lebo viem, ze uz mi neostava tak vela roboty a este par dni mi ostava

pahu
25. mar 2008

Jeeej, chvíľu som tu nebola a ko ste sa rozbehli 😀

zaza_na
25. mar 2008

mirka, tak to su dobre spravy. som rada, ze ten stres mas uz za sebou 😉
pahu a kde si sa nam stratila? 😉

mirka20
25. mar 2008

zuz, no ten stres este asi za sebou nemam, ale uz to nie je az take. dnes ma napriklad tak vytocil klient, ze by som ho najskor chytila pod krk a potom nakopala tam, kde by ho to najviac bolelo. 😠 a potom ma aj brusko zacalo boliet z toho. chudatenko rebeka 😔

zaza_na
25. mar 2008

joj mirka. mali by sme vzdy so sebou nosit asi nejaky vankus nech si mozme do neho zaboxovat aby sme sa odventilovali 😀

mirka20
25. mar 2008

zuz, chudak ten vankus. dnes by dostal riadnu nakladacku, lebo ma fakt strasne vytocil, kreten jeden. 😠

zaza_na
25. mar 2008

mirka, ale lepsie ako ty alebo Rebeka. a skus sa nestresovat. uz len par dni. dufam, ze ti nebudu pocas materskej vyvolavat, ci nemozes prist daco porobit na par hodin... 😖 ti vasi sefovia su schopni vsetkeho...

mirka20
25. mar 2008

zuz, 31.3. hadzem vsetko za hlavu a s robotou koncim. ak by potrebovali pomoc kolegyne, tak mozno, ale ak sefovci, tak tazko

zaza_na
25. mar 2008

dobre rozhodnutie a spravny pristup 😉 a to si inak este stale v robote? 😲

mirka20
25. mar 2008

ano 😔

zaza_na
25. mar 2008

a kedy dnes koncis? ja pojdem o 20 minut...

mirka20
25. mar 2008

mozno aj ja tak. do tej polhodiny chcem skoncit, lebo ma zacinaju boliet oci

zaza_na
25. mar 2008

mirka, ja uz balim. papa zajtra a pekny vecer. dufam, ze zajtra uz nebudes musiet takto dlho 😔

mirka20
25. mar 2008

zuz, papa 🙂
o chvilu uz odchadzam aj ja 😅

kila
25. mar 2008

Halihó! Zase som tu! 😀 Ale čoskoro už ideme domov, dnes som zase pokúpila všeličo pre malú, dupačky, bodyčky - no chytila ma panika, že toho mám doma ešte stále málo... 😅
Neviem kedy sa zase ozvem, možno o dva týždne... no dúfam, že ešte pred pôrodom a keď nie, aj tak vám dám vedieť... 😉

terezicka
26. mar 2008

Ahojte dievčatá 🙂

mirka20
26. mar 2008

dobre ranko 🙂
opat v praci, ale uz len par dni 😵

terezicka
26. mar 2008

Ahoj Mirka včera si tu bola nejako dlho nie náhodou?!?!?! 😲
Ja sa o pár minút chystám za riaditeľom, tak potom dám hneď vedieť ako som dopadla 😝 Drž palce lebo mám riadne nervy z toho 😅

mirka20
26. mar 2008

terez, nejak mi to nevychadza ist skor domov 😔 ale uz len fakt par dni a bude dobre 🙂
drzim ti palce u riaditela 😉

terezicka
26. mar 2008

Už som to povedala 😲 😅 😀 Povedal že mi gratuluje a oznámenie aby som dala na personálne 😝 On si ho prečítal, asi si pozrel termín a to bolo všetko...A potom hneď začal hovoriť o práci 😝

mirka20
26. mar 2008

terez, super. uz to mas za sebou a teraz uz bude vsetko len ok, budu ti vsetci pomahat a budu k tebe mili. aj ked urcite sa stretnes aj zo zavistou, ale na tych kasli 😉

terezicka
26. mar 2008

Mirka ja viem že sa stretnem aj s neprajníkmi, ale tí su mi total ukradnutí - pre mňa je na prvom mieste moja rodina 🙂 Riaditeľ to ďalej roztrubovať nebude, ale keď to zajtra dám na personálne tak v ten deň to vedia všetci na podniku 😲 Ale zbláznim sa? 😝
Ozaj včera som si kúpila gate 😝

mirka20
26. mar 2008

terez, mozno to bude aj lepsie, ze to vsetci budu vediet. aspon budu k tebe milsi. a ake gate si si kupila? nezabudni, ze chceme vidiet foto 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre