Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
1. apr 2008

Bianka, v piatok 😀 Aspoń na chvíľku oki? 😉

Terez, Zuzka, už som späť z obeda a papkala som 2/3 pizze a malý šalát, ktorého bolo tááák strašne veeeľa.... A oranžovú bublinkovú malinovku 😉 A teraz odfukujem, snažím sa pracovať, myslím na Bianku aby ju to rýchlo prebolelo a teším sa s novými tehuľkami 😀

terezicka
1. apr 2008

Pahu som rada že pekne papkáš, ja mám hrozne veľkú chuť zas na polievku a jedna baba zo septembroviek dnes varila guľáš tak mi spravila veľkú chuť 🙂

terezicka
1. apr 2008

Kočky ja už s vami lúčim, idem sa poobliekať a domkov 🙂 Ale zajtra som tu hneď od rána ako na koni 🙄
pa, pekný zbytok dňa ešte prajem

pahu
1. apr 2008

Pa Terez 😉 Mne dnes dovezú do nového bytíku práčku 😀

mirka20
1. apr 2008

ahojte. trochu som si oddychla a aj by som asi zaspala, ale radsej som to nepokusala, aby som nezaspala na to stretko s kolegynami.
terez, papa zajtra 😉 a rebeka ma sice nedokopala do postele, ale ked som si lahla, tak ma kopala o dusu, tak ta asi zle pocula 😵 ,
bianka, je mi velmi luto, ze to nevyslo, ale urcite uz coskoro budes tehulka, neboj 😉
pavli, som velmi rada, ze si sa dobre napapkala. sa mi paci, ked papas a nehladujes 🙂

pahu
1. apr 2008

Mirka ale ja nikdy nehladujem, ja ked som hladna tak jem, ale ja nie som vela krat hladna a ked som tak sa prezeriem do prezratia a preto aj priberam, lebo papkam iba narazovo... 😒 Viem, idem to zmenit... 😀

mirka20
1. apr 2008

to je fajn, ze to ides zmenit. ja som sa velakrat pokusala dodrziavat zdrave stravovanie, ale co narobim, ked mi najviac chuti vecer a tazke 😀
ako som vam tu pisala, ze dalsia majovka porodila, tak ona si z nas spravila prvy april 😵 a ja som zacala mat depku, ze nic nestihnem, ze ked sa uz takto rodi. a ona takto 😀 ale hlavne, ze je zatial vsetko ok.ale aj tak nas vsetky dobehla, betarka 😵

mirka20
1. apr 2008

ja sa pre dnes s vami lucim. idem do roboty za kolegynami. papa zajtra 🙂

pahu
1. apr 2008

Pa Mirka 😀

zaza_na
1. apr 2008

pahu, aku uspesnost ma potom IVF? myslim na percenta. lebo som bola prekvapena, ked som pocula, ze IUI ma len nejakych 10% uspesnosti 😖

zaza_na
1. apr 2008

pa mirka 😉

pahu
1. apr 2008

Zazi, pri IUI je to 8-10% a ka je tam nejaký preblém tak aj menej.. Môj manžel mal prvý SPG tesne na spodnej čiare normy a znížili nám percentá asi o 2-3%... A u IVF je omnoho väčšie percento než polovičné, lebo tam to vlastne oplodnia oni a vložia dnu už iba hotové embrijko 😉 alebo 2 alebo 3 😀

zaza_na
1. apr 2008

tak to uz znie vela lepsie s tym IVF 😵
a kolkokrat sa moze ist na IUI alebo IVF? aj si za to nieco platite, ci preplaca vsetko poistovna?

zaza_na
1. apr 2008

zdrham baby. papa zajtra 😉

terezicka
2. apr 2008

Dobré ránko babky tak už som tu 😀

jankabelka
2. apr 2008

Dobré ránko babuľky 😅

terezicka
2. apr 2008

Januľla ahojky 🙂 V poslednom čase sem chodíš nejako pomenej, máš veľa roboty?

jankabelka
2. apr 2008

Áno Terezička mám toho teraz dosť, ale snáď sa to už utrasie a bude menej a ty ako?

terezicka
2. apr 2008

Janka ja mám stále toľko roboty koľko som aj mala a ešte aj z tej mi chcú hádam aj zobrať, lebo jedna aktívna kolegyňa vkuse chodí že ona mi chce pomôcť, ale popritom ona len chce aby som mala veci zariadené tak ako sa to páči jej 😠

jankabelka
2. apr 2008

Povedz jej že nemusí byť taká aktívna lebo to škodí, a ty predsa nie si chorá si tehotná, tak nech si dá spiatočku 😉

terezicka
2. apr 2008

Janka ona také veci nechápe a že som tehu jej isto nechcem vravieť, hoci viem že ona o tom vie 😝 Ale včera som jej pomoc odmietla tak možno už nebude taká vterka 😅

jankabelka
2. apr 2008

Tak snáď to pochopila 🙂 a ako sa inak cítiš?

terezicka
2. apr 2008

No Jani po raňajšom 5 minútom šoku už potom dobre 😅 Už mi neni tak často zle ako bývalo, ale aj tých 5 minút ráno stojí za to 🙄
Ale bruško mi začína pomaličky rásť, dnes mám 1x oblečené tehu gate a konečne ma nič nikde netlačí 😀

jankabelka
2. apr 2008

Jéééééééj tak to je skvelé že už máš tehu gate a že ťa nič netlačí, inak kukla som tvoje bruško narástlo úplne super 🙂

nellie_
2. apr 2008

ahojte babenky...

Jej Terez tak to ide vsetko rychlo - ze uz mas oblecene tehu gate.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka20
2. apr 2008

dobre ranko 🙂
terez, vsak je super mat tehu gate. 😉 ja som si dovtedy vzdy rozopinala gombik a bolo to aj tak take vseliake a ked som si dala tehu nohavice, tak to bola uplna parada 😵

zaza_na
2. apr 2008

dobre ranko babulky 😉
ako sa mavate? dobre ste sa vyspali? ja som sa v noci zobudila a nemohla som asi na hodinu zaspat, tak som sa trapila kvoli tomu autu 😔
terezka, poznam ten pocit, ked si das prvykrat tehu gate. je to poriadny rozdiel a ovela pohodlnejsie 😵

mirka20
2. apr 2008

zuzka, ahojky. neboj, s autom bude vsetko ok 😉
moje spanie uz tiez nie je bohvie ake, ale hlavne, ze uz som doma a mozem spat kedykolvek. rano, ked odisiel manzel do roboty, tak mala dostala stikutku a do toho zacala riadne kopat a prevalovat sa, tak som 15 minut musela pockat so spankom, kym prestane stikutka a bude opat tisko 😵
videli ste martinkine foto malej emily? je taka zlatucka

zabka
2. apr 2008

Pekne ranko... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0... ☹ ☹ ☹

mirka20
2. apr 2008

zabka, este nic nie je stratene 😉 ona kludne moze zajtra vyskocit hore. takze nevesaj hlavu. kym nedorazila mrcha, sanca je vzdy 😉 inak ahojky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre