Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
21. apr 2008

A preco si negativne naladena????

pahu
21. apr 2008

Zabka, problémy s tou mojou sekretárkou, už som to povedala riaditeľovi, že jej nedochádzajú súvislosti, stále nie som tehu, popri tom riešime zariaďovanie, resp. dorábanie nového bytu a naťahuje sa to kvôli svokrovi trošičku, chcel by tam byť pri všetkých prácach s robošmi, ale pri tom nemá veľa času... 😒

jankabelka
21. apr 2008

Pahu áno, mám trošku voľnejšie, ale aj tak sa mi dnes vôbec nechce 😔 a čo ti povedal riaditeľ na tú tvoju sekrošku?

zabka
21. apr 2008

Ahaaaaaa, no ale ved na to sme tu my... Aby sme ta rozveselili a ty by si mala byt kludnucka aby sa maly cervicek mohol pekne zavrtat... 😉

pahu
21. apr 2008

Janka neuveríš, ale áno, áno, máte pravdu Pavlína ale....bla bla bla, nie kvôli tomu, že je to moja známa, ale.... Takže som vlastne nič nedoasiahla, iba to, že som mu povedala čo si myslím a on sa zastal jej... 😖
Situácia: vo štvrtok mi povedala, že v piatok jej dcéra (16-ročná) odchádza o 13,00 so školou na výlet do Paríža a že by ju miesto obeda chcela ísť odprevadiť. O.K.Nemala som námietky...
V piatok som prišla zo Záhorskej o 11,15 a ona že teda už ide, či jej dám doklady od firemného auta... A ja na to že jasnačka, ale však máš ešte čas. A ona že ale ja ju chcem ísť pobaliť a dohliadnuť aby sa pred cestou poriadne naobedovala a potom odprevadiť do školy na ten autobus.. To mi nedalo a hovorím, že však budeš preč vyše 2 hodín... A ona že, to je problém, však som ti to včera povedala? Však aj tak teraz nemám nič na práci a iba by som tu tie 2 hodiny len tak sedela... A ja jej že obed máme 1/2 hodinu, maximálône hodinu a tvoja práca je sedieť tu a otvárať dvere a dvíhať telefóny.. Tak sa urazila, slzy v očiach, zavrela na záchode... Ešte som jej stihla povedať, že nech teda ide, keď musí pobaliť a nakŕmiť 16-ročnú dcéru ale na budúce nech si zoberie keď ide na tak dlho preč súkromne dovolenku....
A názor môjho riaditeľa je ten, že áno, mala som právo jej povedať všetko toto, ale že niekedy môže nastať nepredvídaná situácia a že to treba riešiť operatívne... Že aj ona mňa nahradila minulý týždeň (bola som PN podotýkam)... No a ja som mu šplechla do očí, že si myslím, že už včera musela vedieť že ju chce pobaliť a nakŕmiť... No a on si stále rozprával svoje, že aj ja som mu už zopár krát povedala že idem k lekárovi až 1 hodinu pred tým a že nič s tým nemohol urobiť.... Darmo sa mu snažím vysvetliť, že podľa mňa je lekár niečo iné ako odprevádzanie dcéry.... 😖 😢 No nič, ja s tým nepohnem, je to jeho známa, oni majú k sebe bližšie ako s on s vlastnými rodičmi... 😨 🤐

zabka
21. apr 2008

No pahu nemam slov... 😕

pahu
21. apr 2008

Zabka, beznádejné, iba sa s tým musím naučiť nejako existovať 😀

jankabelka
21. apr 2008

PAhu tak ten tvoj rido, to prehnal by som povedala, ale vieš čo keď niečo usmej sa a proti nepriateľovi je úsmev
najlepšia zbraň. Nech si myslia čo chcú a ty budeš v pohode 😉

zabka
21. apr 2008

Ozaj a co je s terezkou?

pahu
21. apr 2008

Ja neviem, kde je? V piatok mala tuším dovču, dúfam že aj dnes je domenko na dovči a nič sa nedeje 😨 😵

pahu
21. apr 2008

Janka, úsmev som už skúšala, ale budem ho používať aj naďalej a ešte budem dúfať že budem čoskoro tehu a potom ešte iba uvidia ten môj úsmev, že odchádzam 😀

zabka
21. apr 2008

No ved to viem ze piatok mala dovcu ale dnes tu mala byt... 😕

pahu
21. apr 2008

Idem jej napísať smsku, jeeej, ja tu mám len nový telefón a nemám na ňu číslo. Mrknem sa ešte do IP... 😕

zabka
21. apr 2008

pockaj ak ho nemas napisem ti ho do IP

pahu
21. apr 2008

Už som si ho našla, aj som jej napísala 😀

zabka
21. apr 2008

No ja uz musim bezat ale doma si precitam co je snou .... Tak sem napis.... 😉

zabka
21. apr 2008

Inak pekny zvysok dnika.... 😵 😵 😵

jankabelka
21. apr 2008

Pahu je fajn že používaš na nich úsmev a im sa to všetko vráti aj s úrokmi 😉
a čo je teda s Terezkou a Mirka oddychuje?
Ahoj Zabka a pekný zvyšok dníka

terezicka
21. apr 2008

Kočky ahojte, no sorry že sa vôbec neozývam ale v piatok mi preriaďovali kanceláriu ja som tu nebola tak dnes to všetko riadim...A nestíham aj svoju robotu, nemám ešte všetky veci prenesené a ani nevládzem si to všetko sama nosiť 🙄
Ale dnes od rána dosť intenzívne cítim malé 😵 Takto dlho som ho ešte necítila, vždy to bolo len tak krátko ale dneska od rána sa hmýri 😵

jankabelka
21. apr 2008

Ahoj Terezka tak je super že maličké tak intenzívne cítiš, ale s tým prenášaním vecí opatrne dobre?

terezicka
21. apr 2008

Janka veď zato som aj oddychovala lebo som nevládala, ale keď som nosila tak som si len málo nakládla 😉 A kolega na mňa tiež dával pozor aby som sa nepretrhla od roboty 😀

jankabelka
21. apr 2008

Terezka aj sama musíš dávať na seba a na bábo pozor 😉

terezicka
21. apr 2008

Janka ale veď dávam neboj, šetrím sa a hlavne keď je manžel doma tak to viem využiť 😀
A ktohovie kde je aj Mirka dnes, veď tuším nič nespomínala že tu nebude 😨

jankabelka
21. apr 2008

Tak ale tvoj manžel je určite spokojný že ho takto využívaš 😉
Mirka veru nič nehovorila, nevedno možno mala niečo súrne 😕

terezicka
21. apr 2008

Janka veru manžel je veľmi rád 😵
No Mirka neviem, len viem že každý pondelok chodí teraz do poradne aj na tie prietoky, ale to všetko u nich doma vo VK...Tak veru neviem prečo sa neozýva

jankabelka
21. apr 2008

Možno ešte niečo išli vybaviť, alebo že by sa už dialo niečo o čom nevieme?
Ozaj a čo Kila neozvala sa?

terezicka
21. apr 2008

Janka len dúfam že Mirka ešte nerodí, veď ona chce počkať ešte do mája 😅
Kila písala iba vtedy že taký ľahký a rýchly pôrod ako mala ona praje všetkým 😵 A poslala mi fotku Réky, ale nemám kábel k mobilu tak ju sem neviem dať 😅
Jaj a čítala som že si dostala mrchu, to ma veľmi mrzí 😔 Teraz pôjdeš k dr alebo ako ďalej?

jankabelka
21. apr 2008

Tak dúfam aj ja že Mirka s Rebekou ešte vydržia do mája 😉
Kilku s Rékou pozdravujem 😅
Áno mrcha v plnom prúde, ale rozhodla som sa že si dám pauzu a uvidím čo sa bude diať po dovolenke v júni 😉
A budem pomaličky končiť tak ti prajem krásny zvyšok dníka papa

terezicka
21. apr 2008

Jani tak ti prajem príjemný zvyšok dňa a tá pauza je niekedy aj na neičo dobrá 😵 Takže prajem veľmi veľa šťastia aby bola pauza úspešná a plodná 😵

jankabelka
21. apr 2008

Ďakujem Terezka aj ja dúfam že to pomôže k našej vytúženej fazuľke papa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre