Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
15. máj 2008

Pahu,mne druhe a stvrte IUI bolelo a aj som troska spinila a vysli obe. 😉 Takze tak.

pahu
15. máj 2008

Pipika ďakujem za povzbudenie, aj ja dúfam že to vyjde 😉 Tak to stretko v GF necháme teda otvorené... Ja budem síce nedočkavá, keďže by som to mohla vedieť z krvi už 27.5., ale ak tebe povie doktorka, že môžeš prísť až 28.5., prišla by som sa na Vás pozrieť vtedy 😀 Však ak by som tehu bola, tak budem mať 2// na teste už aj v pondelok 😀

mirka20
15. máj 2008

dakujem baby 🙂
pavli, nechcem ta strasit, ale ani ten porod nie je to najlahsie. teda aspon u mna to bolo dost tazke 😖 ale zvladla som to a teraz mam pokladik uz pri sebe. tebe velmi drzim paste, nech 27. alebo 28. nam oznamis radostnu novinu, ze aj ty budes mamou 😉

pipika
15. máj 2008

Pahu,mne nehovorila presny datum takze urcite ten jeden den nevadi.Nie som objednana.Dohodnime sa na 27.5,ok? Ty si teraz dolezitejsia. 🙂

bianka30
15. máj 2008

mirka, bolelo moc???

pipika
15. máj 2008

Mirka,potok ak budes mat viac casu napisala by si nam (alebo do IP) ako prebehol porod? Taku mam z vas radost,mala je nadherna. 😵

marse
15. máj 2008

Ahoj Mirka Gratulujem k malej Rebeke je krasna 🙂 prajem vela zdravicka a drzte sa 😵 😉

mirka20
15. máj 2008

marse, dakujeme 🙂
bianka, bolelo dost, ale zvladli sme to 😉
porod:
ked sme prisli vecer do nemocnice, tak som mala sice bolesti kazdych 5-10 minut, ale to nestacilo, lebo som bola malo otvorena, len na 1cm. ale hned ma prijali, lebo ze uz mam skoro termin. tak ma nechali na "vzdycharni" 3 hodiny, ci sa to nespusti. potom ma opat vysetrili, ale pohlo sa to len o 0,5 cm. tak ma poslali na gyn.oddelenie,ze nech si idem pospat, aby som nabrala silu, lebo do rana urcite porodime. aj ked ja som mala uz tie bolesti a spat sa mi vobec nedalo. tak som predychavala na izbe. o tretej uz boli tie bolesti obrovske, tak som isla opat na vysetrenie. tam ma napojili na monitor a nechali ma lezat asi hodinu. potom ma vysetrili a zistili, ze som uz otvorena na 6-7 cm. a to uz neprichadzala do uvahy ani epi, tak som bola hotova. zavolala som mojmu dokimu, nech pride,ze uz asi ideme rodit. prisiel, pustil mi vodu a uz to islo. nasledovalo vyviazanie na kozu, tlacenie, porod malickej, cistenie, sitie a potom 2-hodinove lezanie na sale. bolo to tazke, ale ten vysledok stal za to 😉

pahu
15. máj 2008

Pipi, tak teda dobre, 27.5.2008 sa tam stretneme a skús si to vybaviť na ráno, ja by som tam s tebou po krvičke ostala podebatiť 😀

Mirka, ja viem... 😉 Dúfam že už nie si až tak veľmi ubolená a babuľkám neprezraď všetko, aby sa nebáli 😀

Marse, máš tam krásnu novú foto a ty brďo, že 34tt 😀

marse
15. máj 2008

pahu dakujem to je jedna z momentiek mojej dcery ktora sa len tazko opakuje kedze nerada dava pusinky 😀 teda nie zadarmo ...no veru 34 sa tesim ked bude po vsetkom....

Drzim ti moc palce nech vsetko dobre dopadne a nech je s teba krasna maminka 😵

pahu
15. máj 2008

Kam sme to spadli? Ja som bola papkať a vy ste sa na koníka asi vyprdli 😀

jankabelka
15. máj 2008

Pahu nevyprdli, ale mne koník vôbec nešiel, takže sa hlásim až teraz 😉

vejinka
15. máj 2008

pahu jeeej ake peknucke foto 😉

jankabelka
15. máj 2008

Tak kočky pre dnešok balím majte sa krásne papa 😉

pahu
15. máj 2008

Veji, díky za kompliment 😀

terezicka
16. máj 2008

Dobré ránko kočky, včera som mala roboty ako na kostole a dnes zas a odchádzam o 11-tej z roboty tak tu s vami veľmi asi nebudem 😖

jankabelka
16. máj 2008

Ahojte babule, mali sme poradu

terezicka
16. máj 2008

Jani ahojky ešte som tu, no skenujem pomedzi to 😝 A dnes ma od rána pobolieva bruško 😕

pahu
16. máj 2008

Ahojček babuľky 😉
No vidím, že dnes to tu zavrieme skôr... Terez odchádza, nás o 14,00 odpoja a pripoja až v pondelok.. 😵

sharlotta
16. máj 2008

Jeeej Phu, aku mas peknu foyecku! 😵 Ja som dnes ostala doma, uz tri tyzdne som chora a nie a nie skoncit. Stale dookola. Najhorsie je, ze tu v BA nemam doktorku. Asi by som sa mala ist k nejakej prihlasit, ale nemam rada tieto vybavovacky od dveri k dveram a este sa na teba pozeraju, ze co tu chces...Mozno pojdem vecer na pohotovost, nech mi daju antibiotika, lebo asi mi nic ine nezaberie. 😖

pahu
16. máj 2008

Ahoj Sharlott, 😀 Ďakujem, ale asi ju zmením, je dosť tmavá 😉
No moja a prečo si už dávno nešla aspoň na pohotovosť? 😠 Takto sa mi to nepáči 😵

terezicka
19. máj 2008

Dobré ránko ako po víkende? Ja by som tak ešte spala 😝

zabka
19. máj 2008

Ahojky dnes nesiel cely den konik... Mirka malicka je krasnucka, taky anjelik nadherny.... 😵

bianka30
19. máj 2008

zabka, ako sa mas?

zabka
19. máj 2008

dobre a ty? 😉

bianka30
19. máj 2008

zijem,,,heheh eale nie , pohodicka, zacala som brat inekcie a tak troska trpim, ale len troska... uz sa tesim ze to buem mat za sebou

zabka
19. máj 2008

Neboj to vydrzis pre malicke vsetko.... Tak nam svadba dopadla dobre... a teraz sa uz tesim malicke... 😉

bianka30
19. máj 2008

ozaj ty si mala svadbu .... vidis... ako bolo ? daj nejake fotky pls do alumiku... som velmi zvedava...
a co oznamili ste vasim ze uz ste boli na svadbe 3?

zabka
19. máj 2008

Este nie nepovedali sme az tento tyzden idem lekarovi tak potom... zatial nemam foto az buduci tyzden...

bianka30
19. máj 2008

no budem cakat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre