Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

vejinka
26. dec 2007

martinka ahoj

adulina
autor
28. dec 2007

volajako sa nam odkotulali pripravy IV daleko tak ich davam vyssie aby sme neupadli do zatratenia 😀
pekneho silvestra 😀 😀 😀

vejinka
29. dec 2007

podobne kocky..uzite si to s vasimi polovickami 😉

pahu
30. dec 2007

Ahojte babulky, prepcte ze som tu s vami pred sviatkami skoro vobec nebola, ajj tak som na vas ale myslela 😀

Takze Vam prajem vsetko len to naj naj naj v novom roku, cmuk.... 😀

henrieta76
30. dec 2007

ahoj pahu ako sa mas?

henrieta76
30. dec 2007

aj zelam kazdej z nas vsetko najlepsie v novom roku.

zaza_na
31. dec 2007

ahojte kocky 😉
dufam, ze dobre oddychujete. dnes ma Mirka to sono, ze? ak by ste niekto vedeli, ako jej to dopadlo a budete nahodou tu, tak napiste, lebo ja som straaaaaaasne zvedava, ci bude Rebeka 😀
tak si uzite Silvestra a snazilkujte o 106! 😵

martinkamm
31. dec 2007

ahojte 😵

snoopy
1. jan 2008

ahojte kočky,

do nového roku Vám prajem(e) veľa zdravíčka, šťastíčka...tehuľkám nezproblémové pôrody a potom aj pokojné a spokojné detičky 😀 a všetkým snažilkám skoré otehuľkovanie.

jankabelka
2. jan 2008

Dobré ránko tehuľky a snažilky 🙂
v novom roku Vám želám hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka, spokojnosti v kruhu rodiny a tehuľkám bezproblémové tehotenstvo, neskôr spokojné detičky a nám snažilkám hlavne skoré tehuľkovanie 😉

terezicka
2. jan 2008

Dobré ránko babenky tak aj ja vám všetkým prajem len to naj v tomto novom roku, hlavne splnenie všetkých prianí 🙂
Ja už viem čo bude mať Mirka ale nechám to na ňu nech to napíše keď príde 😉

terezicka
2. jan 2008

Januška kdeže si zmizla? Či zas máte tú otravnú poradu?

mirka20
2. jan 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
do noveho roka vam prajem len to najlepsie, nech sa nam vsetkym splni to, co si zelame 😵

terezicka
2. jan 2008

Ahoj Mirka 🙂 Nechceš si zmeniť údaje v pase? Vieš keď už viete čo to bude 🙂 Ozaj ak budeš volať za to 3D tak volaj až okolo 10-tej, lebo v stredu viem že sestrička chodí pozdejšie do roboty. A doki povedal že sa máš dať objednať buď niekedy na začiatku ako on začína robiť alebo skôr okolo pól 3 - 3. A ako ste v piatok došli domkov? Stihli sme v pohode autobus? A nás potom napadlo že ste určite museli byť hladní a my sme vám už nedali jesť 😅

jankabelka
2. jan 2008

Ahojky, Terezka čítala som nejaké veci ale už som tu
Mirka tak hovor ako dopadol ultrazvuk?

terezicka
2. jan 2008

Jani takže dnes nemáte poradu? To je potom super, aspoň môžeš byť s nami 🙂 A ako stojíš na tom s BT a ovu?
Mirka tak už to prezraď, nenapínaj nás 🙂

jankabelka
2. jan 2008

Vraj až okolo obeda bude porada, a BT teplotu som prestala merať,a ty stojíš ako?

mirka20
2. jan 2008

ahojte 🙂
terez, pas si este nebudem menit, lebo to nie je 100% rebeka, takze pockame do buduceho piatku, co povie "dr.gregor" 🙂 v piatok sme dosli dobre, v buse sme si aj trochu pobuvali, lebo ten pokracoval az do krtisa, tak sme ani nevystupovali a boli sme pekne v teple. a hladni sme neboli, tak neboj 😉
janka, sono bolo super, bol tam so mnou aj janko, tak bol uplne hotovy. malicke si zakryvalo hlavicku, sa hanbilo, tak sme sa smiali. doktor povedal, ze to vyzera na dievcatko 🙂 tak sa z toho vytesujem a janko sa uz tiez tesi, ale stale tajne dufa, ze tam malickemu babu nieco prirastie 😀 uvidime buduci piatok, vtedy by sme mali ist na 3D

jankabelka
2. jan 2008

Mirka tak super že ste boli spolu s manželom 🙂 a takže vám to potvrdia budúci piatok či bude dievčatko to je fajn

mirka20
2. jan 2008

janka, fakt to bol zazitok. som pozerala na janka, ako reaguje, ked vidi nase malicke sa aj hybat a vcera vecer pri telke som citila pohyby, tak som mu zobrala ruku a polozila na brusko a citil aj on. tak sa z toho strasne tesil 😵

terezicka
2. jan 2008

Jani ja tiež nemeriam BT vôbec, nemám na to náladu. V pondelok som bola na folikuške, bola som 14DC a folík tam už nebol, tak len dúfam že on tam predtým bol ale praskol 😔 Ale v nedeľu a v pondelok ma bolelo brucho ako keby som mala dostať mrchu 😅

mirka20
2. jan 2008

terez, urcite tam bol, len praskol skorej.ved uvidis o par dni. ale som si dala zavazok, ze uz vas nebudem presviecat na testovanie. ste rady, co 😉

terezicka
2. jan 2008

Teda Mirka a čože sa ti stalo že si si dala taký záväzok? 😀 Ja tiež dúfam že tam folík bol, ale nejdem sa ani ja nijako presviedčať že to mohlo vyjsť. Som sa rozhodla ešte v starom roku že to nechám tak a že uvidíme kedy sa to podarí

mirka20
2. jan 2008

terez, som sa rozhodla len tak 😀 ale nie. ked som minule na teba tak tlacila a ono to nevyslo, tak som si povedala, ze moje vestecke schopnosti asi nefunguju, tak uz to necham tak

jankabelka
2. jan 2008

Terezka ako to meranie bolo fajn že som vedela čo sa so mnou deje, ale už som nevládala stále si niečo navrávať, takže uvidím ako to bude pokračovať 🙂
Mirka musí to byť užásné cítiť pohyby 😅

terezicka
2. jan 2008

Janka asi tak nejako to cítim aj ja, načo si zbytočne robiť nádeje 😔 A možno takto sa to podarí skôr keď sa nebudeme tak veľmi kontrolovať 🙂
Mirka skvelé rozhodnutie si urobila 🙂 Joj tie pohyby musia byť úplne super 🙂

mirka20
2. jan 2008

janka, je to super pocit 😵

mirka20
2. jan 2008

terez, dakujem 😀

terezicka
2. jan 2008

Mirka za málo 😀
A ozaj neviete čo je s Lauritkou? 😕
Joj my máme teraz doma problém, lebo Marekova mama je po operácií nohy a ešte nevie poriadne chodiť a Marekovho oca seklo riadne v krížoch ani sa nevie pohnúť, ráno ho Marek so švagrom nevedeli ani do auta naložiť. A doki sa príde na neho pozrieť až poobede keď vybaví všetkých pacientov 😅 Tak Marek rozmýšľa že sa dám vypísať na očr-ku a bude s ním aspoň za čas doma 😔

andreya
2. jan 2008

lauritka je v pripravach IV, tam sa vsetko dozvies

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre