Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
28. jan 2008

Zuzi vďaka aj tebe 🙂

adulina
autor
28. jan 2008

a terez nevies kde si mala vajko? ked si bola na folikoske?
lebo keby si tie bolesti mala este davno vtedy je to tak, ze ovulka bola vlavo, ale teraz je to urcite o roztahovani maternice a babo je ulozene viac vlavo 😉

zaza_na
28. jan 2008

veru. aj maternica sa roztahuje a ako Adu povedala, tam kde prebehla ovulka, tak viac na tej strane je fazulka 😉
ja som mala ovulku tiez nalavo a zlte teliesko tam potom pracuje prve 3 mesiace, tak ma prevazne bolievalo nalavo...

terezicka
28. jan 2008

Ja som bola na folikuške až na 14DC a vtedy tam už folík nebol, takže nevieme presne kde bolo vajko...Ale asi bolo na tej ľavej strane, lebo aj minulý týždeň aj predtým ma dosť pichalo a len na ľavej strane...

jankabelka
28. jan 2008

Terezka a kedy pridáš fotky testíkov?

adulina
autor
28. jan 2008

aj ja som mala na lavo 😉

cicušky opustím Vás lebo už ma pri sedení nenormálne bolia tie kríže idem si lažkať, papa zajtra a držte si brušká
a janka Ty si ho pekne hladkaj 😉 a dohovaraj mu 🙂 papa 🙂

jankabelka
28. jan 2008

Adulka aj vy sa držte s Alexom, a dobručko pohladkám si bruško a dohovorím mu že už aj my chceme peknú fazuľku 🙂

terezicka
28. jan 2008

Spravím si aj album len si musím nájsť čas a najlepšie by bolo vtedy keď tu nebude riaidteľ aby ma náhodou nevymákol 😅
Adulka papa a oddychuj 🙂

pahu
28. jan 2008

Pa Adu, ja už som späť a ty odchádzaš 😀 Pardom, odchádzate aj s Alexom 😀
Ďakujem za vírusíky 😉 Máme ich s Jankou pol na pol a aj tak stále dosť 😵

pahu
28. jan 2008

Terez, kašli na album, vlož tam len 1-2 fotky. Teda 3, ty s Jankom, testík, a fazuľku 😀
Janka, koľký si deň dnes? 😨

jankabelka
28. jan 2008

Pahu dnes som 12 DC a ty?

terezicka
28. jan 2008

Pahu ale ja nemám Janka, ja mám Mareka 😅 Aj do sms-ky si napísala že Janko a to mal byť Marek, tak Marek sa aj smial trochu na tebe 🙂 To Mirka má Janka tak si to asi za to pletieš 😕

pahu
28. jan 2008

Hi Hi Hi 😀 No vidíš aká som popletená 😀 😀 😀 A určite nemáš Janka? Tak asi budeš musieť drobčeka pomenovať Janko 😵
Janka, mrkni sa 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

😀 Začala som merať, opäť mám energiu ísť do toho a zabojovať 😉

jankabelka
28. jan 2008

Pahu silno Vám držím palce, a hlavne nech máte pozitívnu energiu a hlavne verte v seba 😉

terezicka
28. jan 2008

Pahu nemám Janka určite a ani nechcem mať 😝 A super že máš zasa energiu, tak to má byť 🙂
Ozaj Pahu a čo s tým našim stretkom? Včera sme volali so švagrovcami a na sobotu majú pre nás nejaký program, tak som myslela že iba ak tak niekedy v sobotu tak podvečer alebo v nedeľu my sa u nich naobedujeme a potom by sme sa mohli stretnúť 😝 Čo ty na to?

zaza_na
28. jan 2008

co porabate? nemala som velmi cas sa vam venovat, lebo som mala kopec prace - prekladala som daco braskovi, takze som dnes este nic nespravila v robote 😲 😀
dobry chut ak obedujete. ja prave tlacim do seba obed 😉

terezicka
28. jan 2008

Zuzi my sme už dávno po obede, ale ja som si teraz ešte vytiahla jogurt a ten by som chcela zjesť skôr ako odídem z roboty lebo potom budem určite v meste hladná 😝

terezicka
28. jan 2008

Kočky kdeže ste sa stratili? 😕

jankabelka
28. jan 2008

Terezka ja som tu len som mala robotku

terezicka
28. jan 2008

Jaj už chápem Jani 😕 Ja som mala predtým tiež robotu, ale teraz len čakám kedy budú 3 hodiny a môžem ísť preč 😅

zaza_na
28. jan 2008

terez, ja preberam so segrou temu kociky. nevies, aky si kupila mirka? 😉

jankabelka
28. jan 2008

Terezka aj ja už pomaly posúvam hodinky k 15 hod 😉

terezicka
28. jan 2008

Zuzi napísala že bledunkomodrý v kombinácií s tmavomodrým a je to trojkolka a viac neviem. Ale som jej napísala nech ho aj odfotí a pridá do albumu 🙂
Jani tak sme na tom rovnako 😅 Ešte 5 minút 😅
Joj a zas ma pichá na ľavej strane v podbrušku 😔

andulla
28. jan 2008

Ahojte kocky som tu nová, ale cítam Vás už 3 roky. Terezicka veľmi ti to prajem a gratulujem. Vezmete ma medzi seba?

terezicka
28. jan 2008

Andulla ahoj a vitaj medzi nami, smaozrejme že si ťa vezmeme 🙂
Kočky pre dnešok sa lúčim vidíme sa zajtra a zajtra budeme oslavovať Mirkine a dodatočne aj Zuzkine narodky 😉

jankabelka
28. jan 2008

Ahoj Andulla, vitaj medzi nami 🙂
Terezka oddýchni si domka, zajtra papa 😉

andulla
28. jan 2008

dakujem. Napísem vam nieco o sebe. O babo sa nazim uz 4 roky. Prve dva som to nechavala na nahodu. Minuly rok som isla do centra ISCAR, kde ma vysetrili a samozrejme som absolvovala laparku, prefuk vajcovodov a tesila som sa, ze mozme ist na to, ale co cert nechcel padla som na schodoch a pred týzdnom mi operovali koleno, takze teraz som na PN. Mam jedného syna, ktory má uz 18 rokov a rada by som mala este jedno. To je v skratke o mne nech nie som uplne anonym, kým dodám foto.

pahu
28. jan 2008

Tu som 😉
Terez oki, žiadny Janko nebude 😀 A k stretku v pohodičke, ale v sobotu večer má môj brat veľkú oslavu narodením v jednom klube a asi mu tam pojdem pomoct to popripravovat... Takze najlepsia bude asi tá nedeľa 😀

pahu
28. jan 2008

Ahoj Andulla, vitaj 😀
Tak o nás asi už vieš veľa keď si nás čítaš tak dlho 😉 Ako vidíš, našej téme sa v poslednom čase dosť darí, už sme tu ostali iba veľmi málo netehuliek 😀
Ja, Janka, Pipika - tá má tento týždeň dovolenku a v stredu idú na IUI a kto ešte? Pomôžte mi 😉
A koľko máš rokov a odkiaľ si??? 😕 😵

jankabelka
28. jan 2008

pre dnešok končím, prajem pekný zvyšok dníka papa 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre