Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
4. feb 2008

Ja som na tom niekedy tak isto veru, nestiham niekedy a potom len citam ....

mirka20
4. feb 2008

pahu, pipika, aj terezke sa krutila hlava a aha ju 😉

pipika
4. feb 2008

Mirka,ked som bola tehu aj vtedy sa mi dost skoro zacala tocit hlava.Dobry priznak 🙂

zaza_na
4. feb 2008

veru, vyzera to slubne. ale netesme sa radsej predcasne a nechajme si to na neskor, aby sme si to potom mohli plne vychutnat 😵

zabka
4. feb 2008

Priam skvely priznak 😉 ... No niekde nam zostalo visiet to stretko 😕

mirka20
4. feb 2008

zuzi, spravny nazor. takze teraz sa tesme s adu a jej alexa, snoopy a jej natalky a mihankinych 2//

pipika
4. feb 2008

Kde ste? Ja na dnes koncim.Neidem este domov,ale mam kopec prace a kolegynka tu hned bude a ja pisem na jej kompe. Prajem pekny zvysok dna,papa 🙂

zaza_na
4. feb 2008

papa zatial pipika. ale dufam, ze sa ti dnes podarti este ukazat 😉

zabka
4. feb 2008

Tak papapa.... veru dnes asi nikto nema cas.... ☹

pahu
4. feb 2008

Pa Pipi 😉
Babuľky, teraz sa vzdialim, mám toho na dnes veľ, oki? Odpúšťate? 😵
A mne sa hlava začala točiť už deň po ovulke, to bolo asi z tlaku 😀

Zabka a ty si odkial? TN?

zaza_na
4. feb 2008

tak papa aj tebe pahu. vsetci su nejaky moc upracovany dnes... 😲

zabka
4. feb 2008

Ano pahu ja som z Trenčína... 😉

zaza_na
4. feb 2008

teda upracovani 😀

mirka20
4. feb 2008

pipi, pa 🙂
ja som teraz volala so sestrou, tak sme sa trochu zakecali. zajtra odlieta naspat do anglicka, tak mi je trosku smutno 😔

zaza_na
4. feb 2008

a ako dlho je uz v UK, mirka? ostava tu? ale dobre ste sa mali, nia? bolo urcite super ju znovu vidiet. a casto chodieva domov?

terezicka
4. feb 2008

Už som tu 🙂 Som sa aj najedla - mala som buchty na pare 😀 Teraz sa vám môžem dúfam venovať 😝

zabka
4. feb 2008

No konecne terez uz som myslela ze ani nenakuknes... 😉

mirka20
4. feb 2008

zuzka, sestra je v anglicku len od konca septembra, teraz prisli domov na dovolenku a zajtra odlietaju spat, len nevie kedy opat pridu. ostat tam nechcu, urcite sa aj s priatelom vratia.
ja tiez prave obedujem. palacinky s pudingom. terez, sme sa dali dnes na sladke 😵

zaza_na
4. feb 2008

no a my mame dnes kuravie masko na cinsky sposob s ryzou
buchty na pare som davno nemala. palacinky si robima casto, ale nie take fajnove ako vy mirka 😉
tak to ti potom verim, ze chyba. to odisli len pred nedavnom. ale aspon sa im dari, ze?

mirka20
4. feb 2008

darit sa im dari. zarabaju si pekne, preto tam vlastne isli. len ju trochu stve, ze sa zatial nenaucila velmi po anglicky, lebo su v okoli len sami slovaci a poliaci. a do skoly este nechodia, lebo kurzy zacinali len v septembri a teraz v januari a je tam len jedna skola, tak nevie, ci nepojdu blizsie k londynu, kde je viacej skol

terezicka
4. feb 2008

Mirka a to som už jedla čokoládovú deli dneska a teraz tie sladké buchty 😀
Ozaj sme povedali švagrinej s mužom že čakáme bábo tak boli celý happy 😵 Švagor ma vystískla a vybozkával 😀 A už máme aj kočík, teda zatiaľ nie je doma ale budeme mať od nich - to nám sľúbili už dávno a teraz keď je to aktuálne tak nám ho aj dajú 😉 A ešte povedali že nám vedia dať aj postieľku, ohrádku, cestovnú postieľku a sedačku do auta. Nie je to síce vajíčko, je to taká až od 3 mesiacov ale majú k nej výplň ktorá je vhodná aj pre novorodenca 😉

zabka
4. feb 2008

No parada tak ty uz mas skoro vsetko 😉

zaza_na
4. feb 2008

no terezka, tak vidis. a uz mate aj polku vybavicky 😀
mirka, tak to je dobre, ze sa dari. len nech si setria. a vedia ako dlho asi ostanu? ja som povodne xcela na rok. a uz som tu takmer 4 a pol roka... 😅

pahu
4. feb 2008

Terez to je supiš 😉

terezicka
4. feb 2008

Veru baby je to super, ešte ani bruško nezačalo poriadne rásť a už máme postarané o určité veci 🙂 A ten kočík sme radi, lebo my by sme si určite kupovali taký istý štýl kočíka, možno iba inú farbu ale aj táto je dobrá - zelená, myslím že sa v ňom môže voziť aj baba aj chalan 😝

zaza_na
4. feb 2008

terez, zelena je pekna farba. svetlo zelena alebo tmavo zelena?

terezicka
4. feb 2008

Zuzi aj taká aj taká 🙂 Ale ten kočík je celkovo pekný, keď ho budeme mať doma tak ho určite odfotím a dám do albumu 🙂 A chystám sa už spraviť aj album, možno sa mi to podarí aj zajtra lebo riaditeľ má dovolenku, len musím poprosiť Mareka aby ma doma odfotil

zaza_na
4. feb 2008

terez, to nas veru velmi vsetky potesis! 😵
a nemohol by niekto dat foto maleho Alexa niekde do albumu? asi sa to neda, ze?

zabka
4. feb 2008

Takze ja uz pre dnesok koncim .... papapa.... 😉

terezicka
4. feb 2008

Joj Zuzi neviem veru či to pôjde, ja nemám kábel do mobilu a PC 😅
Ale ten album skúsim zajtra zrealizovať 😝
Ozaj tehuľky chcem sa vás spýtať, nosíte aj tangá nohavičky alebo len normálne? 😲 Lebo ja mám tangá rada ale teraz sa ich nejako bojím nosť, neviem či mi to môže spraviť niečo zlé alebo nie 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre