Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
5. feb 2008

ahojky janka. presne o to mi islo, aby to vylezal. ja som chcela, aby ostal doma aj vcera, ale isiel k doktorovi, predpisal mu antibiotika a siel do roboty. ale ked prisiel domov spinkal. no a chcel, ze si zoberie dovolenku v stvrtok a piatok, aby to vylezal, ale som mu to vyhovorila, ze nech si zoberie volno uz dnes a lezi. a on pekne ako bol umyty, obleceny a naranajkovany sa pekne obliekol do pyzamka a lahol si do postele. tak som mu pekne prichystala cajik, medik, citrony, vreckovky a isla som do roboty

terezicka
5. feb 2008

Mirka ok, spravím si čas a popozerám obrázky na nete 🙂 A rozmáznávať sa môžem nechať, aj keď ja to dlho nevydržím len tak sedieť a nič nerobiť 😅
Januška super že si tu, budeš dnes s nami viac ako včera?

jankabelka
5. feb 2008

Ahoj Pipika 🙂
Mirka 😉
Terezka dúfam že to bude lepšie ako včera

mirka20
5. feb 2008

ahoj pipika 🙂
terez, ved rozmaznavat neznamena nic nerobit. ale zase sa nepretrhaj, ze varit, upratovat, ...v tomto nech ti pomaha marek

mirka20
5. feb 2008

na chvilu sa odmlcim, idem na postu. prisiel mi balik s nejakymi vecickami pre Bekinku, tak som zvedava 😵

terezicka
5. feb 2008

Pipika ahojky no neuveríš ale ani mne sa nechce vôbec nič robiť, ani prstom pohnúť 😝

pipika
5. feb 2008

Mala by som ist zajtra na sluzobku do pesti,ale je mi na vracanie a tak nemozem ist.Nevydrzala by som cestu.Baby,ja sa nechcem stazovat,ale mam velmi nafuknute brusko a popychava ma.Neprijemny pocit. ☹

terezicka
5. feb 2008

Pipika a nemôže to byť aj dobré znamenie? 😕
Mňa zas napína, ráno ma tiež hneď napínalo tak som cestou do roboty žuvala žuvačku a chvíľu mi bolo dobre 😔 Ale teraz to zas začína 😅

pipika
5. feb 2008

Terez,neviem,ale nie je to dobry pocit. Inak na ranne nevolnosti je vraj dobry banan,alebo celozrnne tycinky.

jankabelka
5. feb 2008

Pipika tak dobre že nejdeš na tú služobku, hlavne sa šetri dobre?
a Terezka ty hlavne pi veľa vodičky dobre?

pipika
5. feb 2008

Janka setrim sa ako mozem. Ty sa mas ako? Vysledky ako dopadli?

terezicka
5. feb 2008

Pipika ja som počula aj o kole a kúsok citróna na nevolnosti 😅
Pipika a super že zajtra nikam nejdeš, ale budeľ tu pekne s nami 🙂

pahu
5. feb 2008

Ahojte, zaspali sme 😉

terezicka
5. feb 2008

Pahu ahojky čo si vari ponocovala? 🙂
Janka na pitný režim si dávam veľký pozor 🙂

zaza_na
5. feb 2008

dobre ranko 😉
tak citam, ze sa necitite nejako dobre. tak nech vam nevolnosti prejdu co najskor. a ani mne sa nexce nic robit. ale to kazdy den, tak to nie je nic nove 😀

nellie_
5. feb 2008

Ahojte kočky.. 🙂 🙂 🙂
Ja som mala ist dnes o 9 na poradu, ale novy sefe povedal ze to nie je nutne, takze mam klud a na dnes som si ani nic neplánovala, tak aspon mozem s vami zasa trošku podebatiť.... 🙂 🙂 🙂

jankabelka
5. feb 2008

Ahoj Pahu a Zuzi 😅
Pipika mám lieky výsledky ešte nemám

mirka20
5. feb 2008

uz som spat. vecicky su zlatucke, pofotim a dam do albumu. len neviem, co mi povie moj manzel, lebo uz budeme mat treti spaci vak pre nasu malu 😅
ahoj pavli. co si robila v noci? 😉
pipika, som rada, ze nejdes do tej pesti.
terez, na tu nevolnost len musis vyskusat, co ti pomoze. kazdemu pomaha nieco ine, ale su aj pripady, ze ti nepomoze nic a budes to musiet len pretrpiet

nellie_
5. feb 2008

Mirka, radsej 3 spacie vaky ako ani jeden.. 😀 😀 😀

zaza_na
5. feb 2008

jej, mirka, budem sa tesit, ked ich das do albumiku. som uz na ne zvedava 😉
ahoj nellie. to je supis baby, ze mate dnes volnejsie a mozme dnes viac poklabosit. a neviete, co je s miskou a jej manzelom?

nellie_
5. feb 2008

prave mi volal moj milovaný manželík, že kde máme vysávač.. 😀 😀 😀 a nechcel mi prezradiť, čo urobil...lebo to nebude len tak, že sa mu zachcelo upratovania... 😀 😀 😀

pipika
5. feb 2008

Ja som vcera neodolala krasnym oranzovym dupackam a kupila som ich. 😨

zabka
5. feb 2008

Caute kocky uz som sa vratila 😉

terezicka
5. feb 2008

Mirka teším sa na vecičky 🙂
Nellie môj by mi ani nezavolal keby niečo vyviedol 😀
Zuzka a Žabka ahoiky 🙂

zaza_na
5. feb 2008

pipika, oranzovu farbu mam aj ja velmi rada 😀

zabka
5. feb 2008

Hlasim ze mrcha zatial nedorazila a teplotka 37,1... Ale vcera vecer ma uz tak bolelo brucho som myslela ze rano na 100% je tu... 😒

mirka20
5. feb 2008

ahojte zuz, nellie 🙂
pipika, ja mam tiez velmi rada oranzovu 😵 a preto mam oranzovu kuchynu, oranzovu sedacku a skoro vsetky steny v dome maju nadych do marhulkova 🙂
nell, mozno ta chce len prekvapit a povysavat 😉

terezicka
5. feb 2008

Žabka tak to je super že mrcha nedorazila 🙂 A naozaj s tou bolesťou sa teraz nezaťažuj, fakt to môže byť aj tehotenstvo - ja sama som si myslela že dostanem mrchu a nedostala som 😀

pipika
5. feb 2008

zabka tak ti drzim palce,aby ani nedorazila. 😉 Preco nedas fotku do pasu?

zabka
5. feb 2008

Dam len musim si doniest do roboty kabel na mobil... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre