Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
28. mar 2008

No Mirka, ty si si ten posledny den uzila teda fakt naplno... 😉

zabka
28. mar 2008

Mirka neprehanas to trosku,hmmmmmmmmmmmmmmmm...

pahu
28. mar 2008

Mirka, no, myslim ze sa na teba hnevam 😠

mirka20
29. mar 2008

jeeej, kolko vas sa tu este ukazalo 😵
pavli, aj ja sa na seba hnevam, ale...uz iba dva dni a ani prstom nepohnem, teda ak neratam pranie a zehlenie veciciek pre rebeku 😉

pipika
29. mar 2008

Ahoj mirka 🙂 😵

mirka20
29. mar 2008

ahojky 🙂 aj ty si dnes v robote?

pipika
29. mar 2008

Veru som. 😒 Mam strasnu nadchu uz 4.den a je to coraz horsie.Ty si uz nahodou nemala byt na MD?

mirka20
29. mar 2008

az od pondelka. ale uz tie 2 dni nejak zvladnem 😉
a mas aspon nejaky sprej do nosa, aby si mohla dychat?

pipika
29. mar 2008

Mam vsetko,ale necitim ziadnu zmenu.Celu lekarnicku mam na pulte. 😀 Doma mame zabijacku,tak je aj lepsie ze som tu.Nemohla by som si dovolit dnes doma lezat.
Mala Rebeka poslucha?

mirka20
29. mar 2008

tak aspon v niecom je to dobre, ze si v robote 😉
mna boli trosku brucho, ale to z toho, ze furt sedim, vcera som bola v robote do pol deviatej, tak to uz bol riadny zaberak. ale s bekinkou sme sa dohodli, ze uz to do nedele dotiahneme a potom uz bude len dobre a ja budem len oddychovat 😵

pipika
29. mar 2008

Do pol deviatej??? Mirka! To nemyslis vazne,vsak? Hnevam sa na teba.....
Ale nie 🙂 Od pondelka na pracu ani nemysli,ok?

mirka20
29. mar 2008

ale ja som nebola dobrovolne 😔 proste to tak vyslo. v pondelok je termin dan.priznani a musime vsetko uzatvorit uz dnes, lebo zajtra rano odchadzaju sefovci, kt.vypisuju dan.priznania. tak preto. ale od pondelka na pracu uz vazne ani nepomyslim. slubujem 😉
a ty ako? co ta cysta?

pipika
29. mar 2008

Ja sa mam fajn.Vcera som bola na kontrole,cystu nemam,som cista.Dostala som duphaston,vraj je dobra u snazieliek aby sa netvorila cysta.O 3 tyzdne zacnem stimulovat s injekciami a sup na dalsie iui.Tak som rada. 🙂

mirka20
29. mar 2008

jej, to je super. takze uz cochvila sa mozno dockas. tak velmi ti drzim paste 😵

zabka
29. mar 2008

ahojte babenky... 😉

martinkamm
29. mar 2008

zdravime vsetky uz je malinka aj v albume🙂dnes sme konecne po dlhej dobe prisli nebudem mat asi tolko casu sa ozyvat ale zelam vam vela vela stasticka a pohodicky 😀

dara9402
29. mar 2008

achoj martinka velmi silno blahozelam adrzim prstiky nech ste zdravucke 😉

mirka20
29. mar 2008

jeeej, martinka, malicka je krasna 😵 prajem vam vsetko len to najlepsie, hlavne vela zdravicka 😅

pipika
29. mar 2008

Martinka,zo srdca vam gratulujem.Mala je strasne zlata 😵 😵

Lucim sa,pekny zvysok vikendu,papa

mirka20
30. mar 2008

ahojte 🙂
dnes som poslednykrat v praci a strasne moc sa z toho tesim 😵
od zajtra zacina nova kapitola mojho zivota, najprv materska bez malickej a potom uz aj s malickou 😅

bianka30
30. mar 2008

jeeeej ahoj matka, mala je super, dufam ze ste obe ok, drzim palce

mirka a nieje dnes nedela? co robis v robote?
prajem ti kraaaasnu matersku ...

mirka20
30. mar 2008

bianka, mas pravdu, dnes je nedela, ale kedze som uctovnicka a zajtra konci najtazsie obdobie - dan.priznania, tak tu musim byt. ale uz len dokoncujem, takze to bude hadam ok a nebudem tu dnes uz do vecera, ako po minule dni.
pozerala som tvoj graf, zatial je to nadejne, aj ked som citala, ze na testiku ani naznak po druhej palicke. vobec este nehadz flintu do zita, ja som mala na 14. ci 15.dpo len slabulinky tienik a keby si videla teraz moje brusko, tak by si nepochybovala, ze aj to moze vyjst. len hlavu hore, ono to vyjde 😉

bianka30
30. mar 2008

no ja v to budem dufat. idem lebo mi dochadza baterka na notebooku, dam vediet v utorok ako som dopadla...

mirka20
30. mar 2008

silno ti drzim paste a v utorok dufam nam oznamis, ze o 8 mesiacov budes mat babo v naruci 😉

bianka30
30. mar 2008

juuuuuuuj to by boli najkrajsie vianoce v mojom zivote, o tom ze nasi by sa asi zblaznili radostou to uz ani len nehovorim... velmi chcu uz vnucatko ... a ja by som im ho taaak rada uz dala.
no nevadi mozno sa to aspon mojej najlepsej sestre na svete podari bez toho aby mala nejake problemy...

zabka
30. mar 2008

Ahojte... 😉

mirka20
30. mar 2008

ahojky zabka 🙂

zabka
30. mar 2008

No co to nevidim, ty si este v praci????? Som rada ze od zajtra uz zacnes dovolenkovat.. 😉

mirka20
30. mar 2008

zabka, vidis spravne. este som v praci, ale od zajtra zacina oddych 😵

zabka
30. mar 2008

Rebeka to veru nema lahke.. Ale od zajtra budete oddychovat obidve...
kuk moj grafik.. http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre