Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
9. máj 2008

Jeeeeeeeeeeej pipika ty si tiez tehu, gratulujem s celeho srdiecka... vidim ze sme ciarky nasli obden... ty v stredu, ja v stvrtok... Takze sme na tom zhruba rovnako... 😉 ... Januarovky 😵

pipika
10. máj 2008

Zabka,dakujem. 🙂
Ano,januarovky 😵 😵 😵

terezicka
12. máj 2008

Dobré ránko babenky 🙂 V sobotu sme boli s Marekom pozrieť Mirku a jej Rebeku, mám aj fotky idem to snáď hneď pridať do môjho albumu 😵 Mirka vyzerala v sobotu dobre, aj hlas mala už oddýchnutejší oproti piatku 😖 A o pôrode vám napíše ona keď príde k nám na MK

terezicka
12. máj 2008

No idem pridať foto do albumu tak o chvíľu môžte pozerať 🙂 A mám to s dovolením maminky 😵

jankabelka
12. máj 2008

Ahojte kočky 🙂
Terezka to je super že ste ich boli pozrieť, a Rebeka je krásnučká 😅

zabka
12. máj 2008

Pekne ranko prajem ... Rebecka je nadherna.... 😉

terezicka
12. máj 2008

Ahojte Janka a Žabka 🙂 Aký ste mali víkend?
Žabka tebe veľmi krásne gratulujem, to bude krásna svadba 😵 Kedy ideš k dr? Alebo si už bola?
Janka teraz je rad na tebe a Pavlínke, ale neboj my tu aj tak budeme stále s vami 😉

zabka
12. máj 2008

Ahojky... nie este som nebola pojdem bud v stvrtok alebo piatok to mam uz volno...Myslis ze to uz mozem ist?... To bude budeme uz traja teda ak bude vsetko v poriadku ... 😵
Ako sa dava do albumu to babetko co tam plava u teba?

terezicka
12. máj 2008

Žabka ja som si našla pozitívny test v stredu a v piatok som bola u dr a videl tam takú malú bublinku alebo ako by som to nazvala 😝 Len ak ešte nič nebude vidieť tak sa neľakaj, ale už by mohol. Koľký DPO si?
To bábätko tuším že si máš skopírovať ten názov čo je pod obrázkom, zobrazí sa ti tá stránka a tam si zadáš svoje meno a potom skopíruješ celý ten text čo sa ti zobrazí na tej stránke a vložíš si ho na začiatok popisu albumu už vo svojom 😅 Aspoň myslím že je to tak, ale ak ti to nepôjde tak zisti radšej u nejakých iných báb 😅

pahu
12. máj 2008

Ahojte 😀
Terez, Mirka aj Rebeka sú úžasné, nakoniec som aj ja dostala jej foto MMS-kou 😀
Ja stále nič nové, v sobotu som bola na folikulometrii, folíky mi dorástli, večer som si dala pichnúť pregnyl a zajtra ráno ideme teda skúsiť naše 3.IUI.... http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

terezicka
12. máj 2008

Pahu ahojky, no veru sú krásne aj Mirka aj Rebeka 🙂
Zajtra ti veľmi držím palce, ja tu zajtra nebudem ideme s Marekom na to veľké sono 🙂 Tak sa veľmi teším 🙂 A posielam posilu pre zajtrajšok:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Môže byť? 😀

pahu
12. máj 2008

Terez HAAAAAAM 😀 Ďakujeeeem 😉 Podľa grafu by som mala mať ovulku zajtra, takže som zvedavá či sa im to podarilo správne načasovať 😉

A z toho veľkého sona budeš mať aj fotečku, však? A aj my ju uvidíme? 😀

terezicka
12. máj 2008

Pahu jasné fotku si chcem vypýtať 🙂 A možno bude vidno aj pohlavie a dokonca aj Marek je už celkom naklonený tomu aby nám to dr povedal ak to bude vidieť 😲 Ale ja to chcem vedieť len ak to bude vedieť povedať skoro na isto, lebo ak iba na nejakých 50% tak radšej nech nehovorí nič

pahu
12. máj 2008

Terez 😀 Takže sa už pozajtra budem pozerať na fotečku vášho miminka a budem skúmať či má pipík alebo pipinku?? 😀

zabka
12. máj 2008

Uz sa mi to podarilo terez aspon trosku musim pridat ten testik len mi to nejde lebo mi blbne to PC suite.. ☹
Ale hadam v priebehu dna...
Ahoj pahu, zajtra drzim palceky... 😵

terezicka
12. máj 2008

Žabka super že sa podarilo a snáď sa ti podarí rýchlo spraviť aj album a budeme s avytešovať z teba ako rastieš 😉
Pahu veru ak nám to zajtra povedia tak ja vás tu budem v stredu napínať 😀

pahu
12. máj 2008

Terez, ty napínačka 😀
Zabka, mrkla som na tvoje plávajúce mimičko, supiš, aj ja sa to potom musím naučiť ako to tam dať 😀

zabka
12. máj 2008

Neviem preco mi nejdu vlozit fotky uz to mam aj stiahnute v pc z mobilu a nejde mi to sem dat 😠
Ake je to malicke ze? 😅

terezicka
12. máj 2008

Žabka a veľkosť fotiek máš dobrú?
Pahu no uvidím aké budete a podľa toho sa rozhodnem či vám to vyklopím hneď alebo nie 😀

terezicka
12. máj 2008

Kočky idem makať lebo idem dnes o pol hodinku skôr a mám toho dosť 🙄 Ale ak to stihnem veľmi rýchlo tak sa ešte určite ozvem 🙂

pahu
12. máj 2008

Zabka, úplne malilinké, ale už sa to podobá.. To je ale sranda, zatiaľ na žabku 😀

zabka
12. máj 2008

No ved velkost mam 148 kB a aj tak to nejde 😠 .. Skusim to neskor... Uz nemam na to nerv...
Ze na zabku... 😵
Terez ale mi by sme chceli vediet co to bude.... 😉

pahu
12. máj 2008

Zabka, jasnačka, aspoň budete môcť do tej konkrétnej farby zariadiť izbičku a vecičky a kočár... 😀

zabka
12. máj 2008

no neviem ci by som chcela vsetko zelene.... 😀 😀

pahu
12. máj 2008

Zabka, ale prečo? Zelená ukľudňuje 😀 😀 😀 😀 😀

pipika
12. máj 2008

Ahojte! 🙂
Pavli,kedy idete?
Mala Rebeka je uzasna 🙂 😵

jankabelka
12. máj 2008

Ahojte kočky 😅
ako sa mávate po víkende?

pahu
12. máj 2008

Ahoj Pipi, zajtra ráno, ale zase tomu nerozumiem, povedali mi že mám prísť rovno ráno s manželom okolo siedmej.. Pri tom ale viem, že nepôjdem skôr ako o nejakej 8-9-10-tej... 😠

Ahoj Janka, ty sa pochváľ 😉 Máme tu máj, kopec nových tehuliek 😵

pipika
12. máj 2008

Pahu,mne vzdy hovorili aby som prisla s manzelom pred siedmou. Velmi vam drzim palce,prajem,aby si aj ty pocitila cim skor tieto nevolnosti. 😉

jankabelka
12. máj 2008

Ahoj Pahu aj ja vám silno držím palce aby to všetko dobre dopadlo a tehuľkovala si 😅
A ja vlastne neviem, čo ja pretože akosi som teraz na bode mrazu ale isto to skoro prelomím. 😉
Pipika a nejdeš si zmeniť v pase tt?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre