Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

kila
17. jan 2008

Pipi držím ti palce, veľmi, veľmi, veľmi... 😵
No a ešte keď sme boli na 4D tak sme sa potom rozprávali s lekárom, tak sme sa rozhodli, že si dáme odobrať pup. krv. Lekár hovoril, že to môže byť užitočné aj nám, nielen pre Réku a pre jeho prípadného súrodenca. Vraj by to mohlo pomôcť aj keby som bola chorá ja alebo manžel - no samozrejme len v prípade, že je otcom on a nie sused Paľo... - takto nám to povedal lekár - tak sme len kukali... 😅 😕 😅 no srandista je však? 😅 Potom som sa ho spýtala ešte, že čo by sa stalo, keby sa Réka narodila predsalen chorá 😅 (však potom je pup. krv nanič keby mala nejakú genetickú chorobu), no a to ma lekár pekne sprdol, že Réka nie je chorá a že nech nehovorím hlúposti... 😅

pipika
17. jan 2008

Kila dakujem! 🙂 😵

kila
17. jan 2008

No a keď sme prišli domov, tak ma manžel pekne tiež sprdol, že čo to chcelo byť s tou chorobou...
Mirka tak ten výpočet súrne potrebujem aj ja! 😀 Manžel sa nechce zastaviť s plodením detí kým sa nám nepodarí chlapček, tak ma musíš zachrániť! 😅

zaza_na
17. jan 2008

kila, tak to ti drzim palce. este si jedno neodrodila, uz dalsie caka na rad 😀
ja uz padam domkov. kuknem neskor co ste tu popisali 😉 pa!

mirka20
17. jan 2008

pupka, to sa rata tak, ze kazdych 7 rokov sa cloveku meni krv a kt.krv je mladsia, ta ma vacsiu silu a to pohlavie bude mat dietatko(napr.zena, kt.sa narodila 1982 sa krv menila 2003 a muzovi, kt.sa narodil 1976 sa menila v 2004, dieta splodili v 2007, tak by to mal bych chlapec, ale neplati to, ak je zena starsia, vtedy je to opacne pohlavie).
kila, spravny doktor. sa mi paci 😉
pipika, aj ja vam strasne moc drzim paste
konecne odchadzam domov. majte sa krasne, zajtra som tu opat 😵

kila
17. jan 2008

Papa Zazi, Mirka! 😉

pipika
17. jan 2008

Mirka dik. Oddychni si,papa 🙂 😵

henrieta76
17. jan 2008

ahoj zaza,mirka

mirka20
17. jan 2008

kila, napis mi, kedy si sa narodila ty aj tvoj manzel a ja ti to vyratam. ale rychlo, lebo sa uz balim 🙂

vs3
17. jan 2008

Ahoj mirka20 mohla by si mi vyratat co budeme mat? Som velmi zvedava.Ja som 85 a manzel 75.
Dakujeeeeeeem

pupka74
17. jan 2008

Hm, keď to tak počítam, tak pri prvom dieťati to fakt platí, to sme mali obaja "čerstvú" krv, takže teraz je narade dievčatko 😵 (len sa musí najskôr zadariť 😒

mirka20
17. jan 2008

vs3, uz si tehotna?

vs3
17. jan 2008

Dieta sme splodili 2007 V MAJI MAM TERMIN

kila
17. jan 2008

Mirka, ja 1979, manžel 1973 😅

mirka20
17. jan 2008

jej, to gratulujem, aj my cakame v maji 😵 . podla tohto vypoctu by ste mali mat dievcatko 😉 ale tato metoda nie je 100%, takze ak by bol nahodou chlapcek, tak sa ospravedlnujem

vs3
17. jan 2008

Prave pozeram a budeme mat skoro na rovnako babatko.Ja mam termin na 27.5 🙂 a mam taky pocit ze to bude dievcatko

vs3
17. jan 2008

Dakujeeeeeem si zlata dufam ze som ta nezdrzala pozeram ze sa niekam ponahlas 😖

mirka20
17. jan 2008

kila, podla tohto ste mali mat teraz dievcatko, takze to plati a od tohtorocnych narodenin tvojho muza az do tvojich narodenin v roku 2014 by ste mali mat chlapceka. takze urcite mate cas 😉
ale uz fakt odchadzam. papa zajtra

kila
17. jan 2008

Mirka, uff! To mi ale odľahlo! Ďakujem! 😵

pipika
17. jan 2008

baby,ja sa balim. Pekny vecer,papa!

henrieta76
17. jan 2008

ahoj pipika

henrieta76
17. jan 2008

kilus este si tu?

terezicka
18. jan 2008

Dobré ránko kočky ako sa máte? 🙂 Ja som už tu ako som povedala že tu budem skôr ráno tak som tu 🙂
Mirka keď prídeš tak to vyrátaš aj mne že ak by sa nám podarilo splodiť dieťatko v tomto roku že čo to bude?

jankabelka
18. jan 2008

Dobré ránko 🙂
Terezka ty si ale ranné vtáčatko 😉 o aký výpočet ide?
Dnes máme opäť poradu 😒

terezicka
18. jan 2008

Janka ahojky no vieš Marek išiel ráno do roboty tak preto som už tu 🙂 A ten výpočet to včera Mirka písala že nejako podľa výmeny krvi sa dá zistiť že v ktorom roku splodíš dievčatko a v ktorom chlapčeka 🙂
Jaj a mňa dosť bolí brucho odkedy som prišla do roboty 😅 Len horšie je to, že tu nemám nič 😅 No neviem ak tak sa skúsim vypýtať od riaditeľa do mesta že si potrebujem ísť neičo súrne vybaviť a dúfam že ma pustí 😅 Alebo budem dúfať že mrcha príde až keď prídem ja domov 😅
A ešte mám jednu otázočku: dnes som si merala BT o 45 minút skôr ako po iné dni. Tak k tej BT čo som odmerala mám neičo prirátať alebo odrátať? 😅

henrieta76
18. jan 2008

ahojte.
dnes tu asi nebudem casto,lebo ideme zapisat maleho do skoly.tak si ich vyzdvyhnem uz o 12.
ale este doobeda k vam nakuknem.teraz ich idem chystat.
zatial ahojte

mirka20
18. jan 2008

dobre ranko 😵
terezka, napis mi roky narodenia a ja ti to vyratam 😉 ja stale dufam, takze hadam nic nedojde a ty nebudes musiet ist do mesta 😅 k tej teplote prirataj 0,1 stupna
janulka, rychlo sa poradte a pridi k nam. ja dufam, ze dnes sa vam budem moct viac venovat.
a viete co je nove? moja sestra pride domov uz buducu sobotu, tak sa strasne moc tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. pride ako moj darcek k narodeninam 🙂

terezicka
18. jan 2008

Mirka ahojky ja som narodená v 85 a Marek v 78, je medzi nami presne 7 rokov 😉
A kebyže si meriam BT o hodinu pozdejšie ako si zvyknem tak vtedy sa odratáva? Dobre čiže keď mám prirátať, tak to znamená že BT bola 37,1°C čiže dnes by mrcha ešte nemusela prísť - aspoň kým som v robote 😅
A vyrátaj mi prosím kedy chlapčeka a kedy dievčatko, ale aj dvojičky môžeš ak vieš 😀
A super to som rada že ti príde sestra domkov, určite to aj oslávite ( v rámci tvojich možností 😉 ) Miruš a ty máš narodky 28.1.?

mirka20
18. jan 2008

terez, v kt.mesiacoch ste sa narodili? lebo tym, ze je medzi vami rozdiel presne 7 rokov, tak sa to bude ratat na mesiace, nie na roky.a s tymi dvojickami fakt neviem, ja nie som vestica 😀
jej, takze 37,1, tak to dnes nesmie prist potvora jedna 😵
terez, ano, narodky mam 28. ale ja sa tak na nu s jej priatelom tesim. a samoska, ze aj na darceky, ze pokupila nejake pekne vecicky pre rebeku,tak som zvedava 🙂

terezicka
18. jan 2008

Mirka ja som september 85 a Marek júl 78 🙂
Jej tak v pondelok 28 budeme oslavovať, ja sa už tiež teším 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre