Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
21. jan 2008

terez, v robote som bola od 9.00 do 12.00, potom som sla na obed a vratila som sa o 13.00 a bola som do piatej.

pahu
21. jan 2008

Dobré ránko 😉
Terez, som úplne tichučko a dúfam... 😕 😵 Trošičku by nás to povzbudilo do ďalšieho boja...ale som úplne tichučko 😉

Mirka ty s Rebekou neblbnite, ešte sa tam držte 😀 Vysvetli jej, že tam je jej teplučko, papá kedy chce... 😅

terezicka
21. jan 2008

Janka tak hľadaj som zvedavá čo ti povie 😉
Mirka no veď za to, veď ja som na teba včera myslela či si nezabudla čo si mi sľúbila 😎
Pavli ahojky tak len zostaň tichučko a uvidíme čo z toho bude... 😅

maja.ka
21. jan 2008

ahojte 🙂
terezka aj ja dufam, ze z toho nieco bude, silno drzim palce 🙂
mirka a ty svojej rebeke len pekne dohovor, aby tam ostala co najdlhsie, lebo vcera sa mojej naj kamoske narodila predcasne dcerka v 33 tt a zomrela 😔 😢 prepac nechcem ta strasit 😔

pahu
21. jan 2008

Ahoj Maji, to nebolo veľmi povzbudzujúce... 😒 My sme tu v tejto téme také veselé optimistky, snažilky aj tehuľky a ja osobne si neprosím takýto "tieň".. Je to veľmi individuálne a hlavne keby sme sa mali báť od otehotnenia až do pôrodu či sa náhodou niečo nestane, neviem...lebo niekomu sa to stalo... Mirka, neboj, vy budete v poriadku 😀

Maji, to nie je osobné, to len pre info, oki? 😉

terezicka
21. jan 2008

Pahu jasné že my sme tu samé optimistky a zober si pre porovnanie Deinu - porodila v 32tt a lekári vravia že malý je silný, krásny a zdravý drobček a ešte aj sám papá 🙂 Ale Mirke nič nehrozí to je jasné, lebo Rebeke dohovoríme všetky a ona sa neopováži neposlúchnuť nás - jej super tety 😀
Majka ahojky tak môžme dúfať všetky spolu 🙂

maja.ka
21. jan 2008

pahu viem, ze ste tu same optimistky a nechcela som, aby ste boli smutne, ale v zivote sa stavaju aj taketo veci 😔 ,ktore su pre mna zatial nepochopitelne 😔

pahu
21. jan 2008

Jasné Maji, v pohodičke... Aj ja mám teraz kamošku v nemocnici, je v 18 tt, začali jej kontrakcie, pred tým už 2 x potratila a ešte ju aj museli zašiť, lebo má krátky krčok... Nič sa nedá robiť, musíme bojovať 😉

pahu
21. jan 2008

Haló haló!!!! 😀 Je tu niekto? 😀 😨 😕

maja.ka
21. jan 2008

nic ine nam neostava iba bojovat 😉

jankabelka
21. jan 2008

áno som tu 😉
takže k lekárovi budem volať po 10hod, lebo sestrička to má tak uverejnené

terezicka
21. jan 2008

Ja som tiež tu 🙂
Janka tak to je už za chvíľku, som veľmi zvedavá čo ti povie 🙂

pahu
21. jan 2008

Janka tak držím palčeky... 😉

mirka20
21. jan 2008

majka, si mi dala ☹ ale nam sa to nestane, lebo my s rebekou budeme este peknych par tyzdnov 2v1, takze... 😉
inak ahojte majka, pavli 🙂
pahu, aka bola lyzovacka?

pahu
21. jan 2008

Mirka tak tomu sa hovorá správny prístup 😀
Lyžovačka? Celý víkend pršalo, takže aj tých 50cm a veľmi dobré podmienky, to určite nebolo... Ani raz sme nemohli ísť lyžovať, lebo fakticky non-stop pršalo... Ale aspoň sme sa dobre zabavili 😀 Akurát sťahujem fotky do svojho PC...

terezicka
21. jan 2008

Pavli tak nám potom ukáž zopár fotiek dobre? Sme zvedavé 🙂 Ale vidíš tak aspoň ste mali dobrú zábavu, prišla si na iné myšlienky a oddýchla si si 🙂
Ja som bola na WC a mrcha zatiaľ nikde a ani brucho ma zatiaľ nebolí 😕

mirka20
21. jan 2008

pavli, ved urcite. pozitivny pristup je potrebny. 😉
mrzi ma, ze lyzovacka nebola s lyzovanim, ale hlavne je, ze ste sa dobre zabavili 🙂

terezicka
21. jan 2008

A všimli ste si že dnes mám aj ja celkom pozitívny prístup? 🙂 Teda aspoň zatiaľ 😀 Ono to pominie vtedy keď prídem domov a budem sa musieť začať učiť na piatkovú skúšku - to mám tú opravnú a vôbec sa mi nechce do toho ani len pozrieť 😅

pahu
21. jan 2008

Terez, ja som stále úplne potichučky 😀 Pozitívna a potichučky 😉

terezicka
21. jan 2008

Pavli a na tej fotke ťa mám kde hľadať? 😕

pahu
21. jan 2008

Terez, to som poslala ako recesiu, že na nete je stále info: 50 cm a veľmi dobré podmienky... 😀

pahu
21. jan 2008

Oki, posielam Vám inú foto, z auta oki? 😉

terezicka
21. jan 2008

Aha Pahu chápem 😀 A čakám ďalšiu fotku, dúfam že tam ťa už uvidím 🙂

jankabelka
21. jan 2008

volala som dokimu a nikto mi tam neberie 😒

pahu
21. jan 2008

Janka, asi má plné ruky práce 😀

Terez, fotky by si už mala mať u seba 😉 Aj Janka, Mirka aj Zuzka 😵

terezicka
21. jan 2008

Jani skús o chvíľu 🙂
Pavli fotky už došli, aj som pozrela a teda ty máš doma riadneho chlapa 😀 Ale inak sú pekné fokty 🙂
No som zvedavá či tu nebude teraz rozruch, lebo som povedala že odmietam rozdávať kancelárske veci kým to nemám oficiálne na papieri že som za to zodpovedná ja 😲

jankabelka
21. jan 2008

áno skúsim o chvíľku 🙂 Pavli asi máš pravdu a fotky sú peknučké

pahu
21. jan 2008

Terez jeeeeeeej, on nie je taký veľký, prisahám, to asi tá mikina a vesta 😀 Ale je pravda, že od svadby sme pribrali obaja a dosť 😉

pipika
21. jan 2008

Ahoooojte! 🙂 🙂

jankabelka
21. jan 2008

Ahoj Pipika 😉 ako sa máš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre