Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
11. jan 2008

dobre ranko 🙂
chcela som tu byt dnes prva, ze vas prekvapim, ale jani si ma predbehla 😅 nevadi. janka, dnes mate opat poradu, alebo tu budes s nami?

terezicka
11. jan 2008

Dobré ránko kočky 🙂 Teda som vedela že Janka tu bude dnes tak ako zvyčajne, no Mirka ty si ma aj tak riadne prekvapila skorým príchodom do roboty 😀
Vyspinkali ste sa? Ja nie, som sa budila a prehadzovala 😠

mirka20
11. jan 2008

ahojky terez 🙂
kedze dnes odchadzam z roboty skor, tak som aj skor prisla, aby som si porobila veci.
ja nespavam dobre uz viac ako tyzden, takze ani tato noc nebola vynimka. a este mi v noci prisli 2 sms od orange, takze moj mobil krical: "prisla ti esemeska" 😅

terezicka
11. jan 2008

No Miruš podobne aj mne to trvá už asi týždeň a ide mi to už riadne na nervy 😠 Som zvedavá kedy sa dostanem zas do normálneho spánkového kľudu 😅 A to zbožňujem keď ma v noci niekto prezváňa alebo pošle sms-ku 😅 Raz mi manžel volal keď som už spala a mňa to tak vytrhlo zo spánku, tak som sa sním aj porozprávala a potom som už nevedela vôbec zaspať - a to som si išla ľahnúť aj na jeho polku, do detskej a aešte aj do obyvačky 😅 Takže proste hrôza 😅

mirka20
11. jan 2008

terez, ty nespavas dobre asi zo solidarnosti ku mne 😉 😀 ja neviem, kedy sa opat vyspim dobre, ale najblizsich par mesiacov asi nie. ale to neva, lebo je to sposobene tym malym zazrakom v mojom brusku 😵 ja som tiez po tej sms nemohla chvilu spat, potom som uz skoro zaspavala a v tom druha sms. proste parada 😒

terezicka
11. jan 2008

Mirka niekedy mám 100 chutí vyhodiť mobil von oknom 🙄 Ale kto ma potom ráno zobudí? 😅

mirka20
11. jan 2008

ja ho mam pri sebe preto, ak by sa nahodou niekomu nieco stalo, aby mi mohli hned volat. a samozrejme ma aj rano budi (aj ked niekedy aj v noci 😖 )

terezicka
11. jan 2008

Musím ísť za kolegyňou lebo mi zle spravila výplatnú pásku a isto aj dochádzkový list 😠 Na jeden deň mi dala aj P-čko aj dovolenku 😠

mirka20
11. jan 2008

terez, len klud. ona to opravi 😉

terezicka
11. jan 2008

Mirka už som tam bola a jej sa stalo že mi potiahla dovolenku skoro na celý týždeň 😅 Ale našťastie je to opravené 🙂

mirka20
11. jan 2008

no vidis, terez. vsetko sa da opravit 😉

terezicka
11. jan 2008

Ved hej Mirka, len po nej si treba fakt dobre pozerať čo spraví na výplatnej páske, lebo niekedy nerozmýšľa a robí hlúposti

mirka20
11. jan 2008

terez, aspon o tom viete a davate si pozor
ja mam akysi stres z toho dnesneho sona. uz aby sme mali po tom

jankabelka
11. jan 2008

Ahojte kočky mali sme opäť poradu 🙂
Tak kočky ja som dnes úplne vycucaná z energie, včera sme robili osem plechov pizze na dnešnú zábavu, takže neviem ako vydržím na tej zábave 😕

mirka20
11. jan 2008

jani, nestihnes si pred tou zabavou trochu pospat, aby si trochu dobila baterky?

jankabelka
11. jan 2008

Myslela som že by som dnes išla skôr z práce ale asi to nebude možné 😔

mirka20
11. jan 2008

jani, to ma mrzi, ale mozno sa to podari 😉

terezicka
11. jan 2008

Jani akú zábavu máte? 😕
Mirka neboj isto bude dobre na sone a uvidíš krásne svoje malé bábätko 😵

jankabelka
11. jan 2008

Terezka k nám do dedinky príde skupina a to také aj ľudovky aj moderné hrajú tak uvidíme.

Mirka možno sa to podarí uvidíme 😉
a vy sa ako máte?

sharlotta
11. jan 2008

Ahojte, ako sa mate? Kde to pracujete, ze ste tak skoro v praci? Ci vy ste take vcelicky usilovne? 😕 Nam este vyplata nedosla. ☹ Ale dnes je posledny mozny den, kedy by mala dojst, tak dufam, ze dojde 😠 😠 😠 Clovek je po Vianociach vycucnuty z penazi a este mu aj vyplata pride neskoro 😠

terezicka
11. jan 2008

sharlotta ahojky no pochváľ sa, ako si sviatkovala? A výplata príde neboj a budeš sa potom ešte viac tešiť z nej 🙂
Jani tak snáď si stihneš ísť oddýchnuť ešte aspoň trochu domov 🙂

mirka20
11. jan 2008

ahoj sharlotta. ja pracujem v sukr.uctovnickej firme a kedze dnes odchadzam z roboty skor, tak som prisla takto skorej.
viete, co sa mi stalo vcera? skoro som odkvecla v bille. uz som stala pri pokladni a dosla na mna strasna slabost, obliala ma horucava a ja som len dufala, ze rychlo zaplatim a vyjdem von. bol so mnou aj janko, ten ma cakal pri pokladniach. ale stihla som aj zaplatit a rychlo som vysla von, kde ma uz janko drzal a cakali sme, ci fakt odpadnem alebo nie. ale nastastie som to trochu predychala a domov som dosla ako v mrakotach. cestou som chrumala este syr, lebo to bolo asi od hladu, tak som potrebovala nieco jest. ked sme prisli domov a nemame to daleko, tak som sa este pol hodinu triasla, ako ked sa clovek zobudi z odpadnutia. proste parada. 😖

jankabelka
11. jan 2008

Ahoj Sharlota 🙂
Mirka dávaj na seba pozor

sharlotta
11. jan 2008

Mirka, ja som minule nad tym rozmyslala, ze co ked budem tehotna, budem akurat za volantom a pride na mna cosi take 😲 Ja uz som odpadla niekolko krat v zivote, mam nizky tlak. A popritom, ake mam problemy s mrchou, tak si myslim, ze ja urcite schytam aj vsetky tehotenske "symptomy" 😅
Terez, sviatkovala som tak normalne, prezieracio-lenivo. Klasika... 😝

terezicka
11. jan 2008

Sharlotta práveže ja som počula že keď máš normálne ako netehotná takéto problémy tak v tehu to zvykne prejsť 🙂 Aj kamoška trpela mogrénami a v tehu nemala ani jednu 🙂 Ale tohto sa bojím inak aj ja, lebo mne je zle pomaly už zo všetkého, dosť často ma bolí hlava...A tak mám niekedy dosť vážne obavy ako to bude so mnou počas tehu 😖
Mirka ty si dávaj veľký pozor a skús sa častejšie stravovať, možno by bolo dobré aby si nikdy nemala prázdny žalúdok 😖
A ktovie čo je s Adulinkou, sa tu dávno neukázala 😖

zaza_na
11. jan 2008

dobre ranko! 😉
to mi je luto, ze ste zle spali, ale snad cez vikend to dobehnete a dobre si oddychnete. aj ker terezka ma v sobotu skolu... 😕
ja som sa vyspala dobre. bola som sice niekolkokrat hore na zachode, ale to je teraz normalka. nastastie vzdy hned zaspim. a dnes rano som sa zobudila trosku skor a ako som este lezala v posteli, citila som dunenie do bruska, tak sa z toho teraz vytesujem 😵 😀

adulina
autor
11. jan 2008

ahojte kočky, ako sa máte? 🙂 Sa hambím, dlho som Vás tu nebola kuknút 😔 , ale ked volajako blbne ten kon a ide pomaly, a potom to rychlo zere baterku v NB, viem vyhovaram sa 😅
ale nie, nezapinala som NB lebo som nemala robotku 😅 ale myslela som na Vas
My sme zatial v poriadku, len doktor vcera skonstatoval ako ma pomackal az som potom z toho krvacala, ale to sa stalo aj minuly tyzden, zevraj je to normalne, 😅 ze uz sa pomaly pripravujeme 😉 tak som zvedava, ze kedy to bude naozaj aj sa tesim aj sa bojim 😕

mirka20
11. jan 2008

som sa odmlcala, ale zaucala som kolegynku.
ahoj zuzka. len sa teraz dobre vyspinkaj, lebo ked uz budes mat vacsie brusko, bude to cim dalej horsie. teda aspon u mna to tak je.
ahojky adu. tebe sa to uz riadne blizi. potom nam daj vediet, ked nastane ten okamih 😉

zaza_na
11. jan 2008

kde ste vsetky zmizli? 😕

mirka20
11. jan 2008

zuzi, ja som uz tu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre