Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
5. feb 2008

Ahojte, až teraz som sa dostala k Vám, prepáčte 😉
Ani som Vás nestihla zatiaľ prečítať, iba viem, že Žabka ak pôjde všetko tak ako má testuje cez víkend 😀 Ale už som pre istotu tíško 🤐

A mne keď pôjde všetko dobre, tak budeme mať pekný Valentín 😉

mirka20
5. feb 2008

zuz, dnes idem domov o stvrtej. mam doma choreho muzika, idem sa o neho starat 🙂
nell, ten mail mam aj ja
pavli, zabka testuje v piatok, teda ak pojde vsetko tak ako ma 🙂

pahu
5. feb 2008

Mirka a nepísala náhodou, že v piatok kupuje testík? 😕

mirka20
5. feb 2008

pavli, no aj to je mozne. asi som to nepostrehla 🙂

zaza_na
5. feb 2008

pavli, myslim ze andullka povedala, ze testuje v sobotu ale kupuje kopec testov v piatok 😀
no a zabka neviem. netestuje uz vo stvrtok? 😕

marse
5. feb 2008

ahojte babulky ..len hlasam ze uzv dopadol na 1..vsetko je v poriadku male je zdravucke a je to chlapec 😵 😵

mirka20
5. feb 2008

tak som to citala spatne, ze zabka testuje v piatok

mirka20
5. feb 2008

ahoj marse. prave som to sem chcela napisat, ze som nasla, ze cakate chlapceka. gratulujem 😵

pahu
5. feb 2008

Tak už to mám ...

Žabka by mala testnúť v piatok ak bude všetko podľa nášho plánu a andulka chce v piatok kupovať 30 testov 😀

Marse, to je super, to ste chceli, však? 😉 Teda drahý 😵

zaza_na
5. feb 2008

marse, tak supis. blahozelam k chlapcekovi. bude pekne do pariku. to sa vam dobre zadarilo 😉

pahu
5. feb 2008

Mirka, ty o chvíľu odchádzaš, však? 😉 Tak teda pekný večer a pekne si ho doma vylieč a ty sa nadopuj vitamínikmi 😵

Zazi, do kedy si tu? 😨 😵

marse
5. feb 2008

dakujeme babulky...parik ako vysity... manzelik bol so mnou na uzv a ten je cely happy ako ked malemu dietatu date na vianoce co chcel 😀 😀 presne tak ako pri Viki..pri nej chchel dievca vyslo mu a teraz chcel chlapca opat mu vyslo ten ma stastie 😅 🙂

zaza_na
5. feb 2008

no pahu, ja som tu este hodinu a tristvrte. do pol siestej u vas. a ty pahu?
mirka, dobre si citala, vidis? 😉

pahu
5. feb 2008

Marse, on má šťestie, teba, že mu vždy vyjdeš v ústrety 😉 A nemáš ešte novú foto z UZV? 😵

marse
5. feb 2008

pahu nie lebo je zevraj uz velmi velke a nezmestil by sa na foto...ale 12 ideme na 3D potom tie fotecky pridam 🙂

pahu
5. feb 2008

No dobre Mrse, tak už sa budem tešiť, zatiaľ sa strááášne rada pozerám na "cudzie" mimčá ale už sa teším na svoje 😉 Verím že čoskoro 😀

pahu
5. feb 2008

Ja do pol piatej u nás, takže u vás do pol štvrtej 😉 Asi budem dlhšie, dnes som prišla o hodinku neskôr, zaspali sme 😀

mirka20
5. feb 2008

dievcata, odchadzam za tym mojim marodom. papa zajtra 🙂

marse
5. feb 2008

Dufam ze mrcha na valentin nedorazi a ty si budes coskoro obkukavat to naj babo na svete- tvoje 😵

zaza_na
5. feb 2008

papa mirka 😉

pahu
5. feb 2008

Marse, aj ja dúfam 😉 Dnes som bola v Záhorskej a ako som tak sedela na obede s kamoškami-kolegyňami, pýtali sa ma čo mám nové, a ja že nič, a potom som chválila jednu z nich ako schudla a že by už tiež mohla začať s miminkom (má za sebou 2 roky operácií zlomeniny ruky) a ona že Pavli, my sme už v 7 týždni... 😀 Tak som sa potešila, ale zároveň ma pichlo pri srdiečku, všetci okolo sú tehotní, iba mňa to voľajako obchádza... Tak som sa rozhodla, že už by ten bocian mohol prísť aj k nám 😉

sharlotta
5. feb 2008

Oznamujem, ze dnes som uspesne obhajila diplomovku a zostatnicovala!!!!!Juchuuuuuuuuuu! 😵

zaza_na
5. feb 2008

sharlotta, BLAHOZELAM! poznam ten pocit. je uplne super! 😵 si riadna sikulka 🙂

sharlotta
5. feb 2008

Sikulka nie, mala som koncit pred 2 rokmi, mala som prerusenu skolu a teraz mi nic nechcelo ist do hlavy, strasne som sa bala.....Jaaaaj, a mam TO! 🙂

pahu
5. feb 2008

Sharlotta, gratulujemeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!! Až na to že som tu už iba ja, Zaza a Marse... Oslavovať cez koníka budeme musieť až zajtra 😉

sharlotta
5. feb 2008

Dakujem, jasne, donesiem nejaky aperitiv 😉 Ale Terez nemoze...Tak jej len nieco nealkoholicke. 😀

pahu
5. feb 2008

Oki, a vieš ty, že Adulina porodila? Mám u mňa v albume foto malého Alexa 😀

nellie_
5. feb 2008

Jéj Sharlotta aj ja gratulujem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Pahu, a kde sa ty nachádzaš, keď máš o hodinku viac ako my? 😨 😨 😨

Ja som uz vyse hodinky domka a prave si vychutnávam keksíky Esíčka...a ideme s manželikom navstivit naseho synovčeka, krásneho Tobinka, ktorý ma 3 týždne... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
5. feb 2008

Nellie 😀 Ja som ešte v robotke v BA, a mám o hodinku viac ako Zaza, ona je v anglicku 😉

A tobinka poriadne vyňuchaj aby sa na teba čosi nalepilo 😵

zaza_na
5. feb 2008

pahu, ze nanuchaj! 😀
sharlotta, to vobec nevadi, ze si si skolu odlozila. ale zvladla si to. to je hlavne. mne statnice raz stacili a nikdy viac! tak preto vravim, ze poznam ten pocit. idete dnes niekde oslavovat predpokladam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre