Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
11. feb 2008

Mirka ahoj, no ako si zvldála vypiť tú sladkú vodu? 😨

adulina
autor
11. feb 2008

ahojte tehulky a snazilky !!!!! 😀 😀 😀 😀

jankabelka
11. feb 2008

Ahoj maminka Adulka, gratulujem ako sa máte ?
Ahoj Mirka

adulina
autor
11. feb 2008

ahoj janka, mame sa fajn, teraz spinkame, ale neviem dokedy, tak teraz tu nieco hladam na nete, lebo treba vela veci vybavit a prisla som Vas pozriet aspon na skok 🙂
a ty ako?

terezicka
11. feb 2008

Adulka ahoj no ako??? vrav ako sa cítiš, čo Alex a tak...Sme zvedavé 😀

adulina
autor
11. feb 2008

jej terez, ty uz tam mas 8tt, ako sa citis, ranne nevolnosti uz prepukli 😕

citim sa fajn, len cele telo ma boli ako zbitého psa, kedze som nemohla velmi sportovat pocas tehu, tak teraz mam svalovicu asi vsade, ale aspon budem mat s Alexa bicepsy aspon, ze to zacina takou malou vahou 😀

terezicka
11. feb 2008

Adulka a nejaké fotky nám nepošleš? 😉

adulina
autor
11. feb 2008

akurát som do albumu hodila pár 😉

mirka20
11. feb 2008

no, tak som vas precitala a idem vam napisat moj dnesny stav.
tak rano som vstala o siedmej, lebo som bola objednana na osmu na krv. hned som sla do kuchyne a zarobila "super"drink. fuuuuuj, baby, to je take hnusne 😝 😖 ak by aj porod nebol taky strasny, tak neviem, ci budeme mat hned druhe mimi, lebo toto bolo hrozne. nezvladla som to vypit na jedenkrat no a to bola chyba. potom ma riadne nadrapovalo (terez, spomenula som si na teba, ako ti byva zle), aj slzy som mala v ociach. potom som sa sla umyt a obliect. a fest sa mi tym grgalo. no proste hruza. pred osmou sme isli s jankom k doktorovi. bolo tam kopec ludi, tak som ani nesedela, ale nastastie ma zobrali tak do 5 minut dnu. tam mi sestricka zobrala krv a sla som k dokimu. ten mi spravil sono, malicka ma 900g, srdiecko jej bije ako zvon 146/min. norma je do 150, tak sme ltt v norme. ale vsetko je ok. a pohlavie sa tiez nezmenilo 😀
cez vikend sme boli v sobotu na vylete, presli sme sa trochu po jankovom polovnom reviri. je tam jedna studnicka, tak sme sli k nej. kazdych 15 minut sme si sadli, lebo ja som funela ako slon. 😵 ale zas to bol aj trochu stupak, tak to bolo asi tym. a v nedelu sme isli k tomu svokrovi na obed, boli sme sa potom prejst po sliacskych kupeloch a na kave v hoteli kaskady, co patri konarikovi. a potom sme isli domkov. unavena som bola ako kon a to som si doniesla domov este nejaku robotu, tak som nad nou klipkala ocami.
jaaj a este par zazitkov z vikendu. pred par mesiacmi mi svokor doniesol maskacove gate, kt.som musela mat maximalne stiahnute, aby mi nepadli. odvtedy som ich nemala nikde oblecene, lebo nebolo kde a tak, ze ked ideme na turistiku, tak si ich obleciem. a neviem, co je to za latku, ale ona sa za tych par mesiacov akosi zbehla a ja som ich nezapla, aj ked sme ich uplne povolili 😀
a vcera som sa holila tam dole a to vam bol problem. vobec som sa nevidela. tak mi janko musel pomahat. ja som bud tehotna, alebo riadne priberam 😀
inak ahojte vsetky 🙂

mirka20
11. feb 2008

ahoj adulka. idem kuk tvoje foto 🙂

mirka20
11. feb 2008

jeeej, malicky je krasny 😵

adulina
autor
11. feb 2008

ahoj mirka, no super vikend si mala 🙂
aj ja by som tak strasne isla tiez von, ale musime pockat este nejaky ten den 😅
z toho holenia si nic nerob, ja som to robila tiez ako sa zadarilo, obcas otrhana ako kura, ale aj teraz pred porodom som sa holila asi v pondelok a uz ma potom neholili. 😉

zabka
11. feb 2008

Jeeeeej adu malicky je taky zlatucky... na spapkanie... 😵

terezicka
11. feb 2008

Adulka malý Alex je úplne nádherný 😵 A dobrý je? Veľa spinká aj papá?
Mirka teda na tú sladkú vodu sa vôbec neteším 😝 Ja sa z nej možno aj pogrckám 😅 A teda no neviem ale svokor ti mal doniesť asi väčšie číslo nohavíc 😀

adulina
autor
11. feb 2008

Terezka, je dobrucky, zatial 😅 , len si musi trosku zvyknúť na tmu a ze v noci sa spinka, ale aj to bude, a papa riadne, sice vzdy desat krat pri tom zaspi, takze kojime hodinu, ale je to v pohode 😉

zabka
11. feb 2008

Pahu presne ideme odznova spolu... 😉

terezicka
11. feb 2008

Adulka a ty sa po pôrode ako cítiš? Bolí ťa to tam? A pôrod...? 😅 Vieme aj od Pahu nejaké veci, lebo nám písala čo si jej povedala keď ste spolu volali, ale ak Alex teraz búva tak nám môžeš aj ty popísať nejaké zážitky 😕 A dať možno aj rady pre ďalšie ktoré budú rodiť 😕

mirka20
11. feb 2008

adu, to s tym holenim je fakt sranda. ale ja som muzovi povedala, ze odteraz ma holi on, aby sa naucil 😅
terez, ale ja raz do tych nohavic schudnem, teda dufam 😵

terezicka
11. feb 2008

Ja som zvedavá čo mne povie môj Marek keď ma bude musieť holiť 😅 Ale to dá pozor, on je dôsledný na také veci 😀 Ja sa viac bojím keď mi bude strihať nechty na nohách 😅 Ja mám také maličké prsty a nechty ešte menšie to budem veru tŕpnuť aby to nepototo 😝

zaza_na
11. feb 2008

ahojte. tak som konecne po takmer 2-och hodinach dosla do roboty 😲 vlaky meskali a niektore boli zrusene. tak som taka z toho vystavena, ze by som rovno mohla ist aj domov... 😀
tak si vas precitam onedlho a potom sa zase stavim. idem na nejake ranajky. odpadavam od hladu....

mirka20
11. feb 2008

terez, vidis, nad tym som este neuvazovala. zatial si striham nechty sama, ale uvidime, co bude casom. 🙂

terezicka
11. feb 2008

Zuzka ahojky a dobrú chuť ti prajem 🙂
Mirka ja som nad tým už uvažovala, si pamätám ako ocino strihával nechty mamine pri mojich dvoch najmladších súrodencoch 😝

martinkamm
11. feb 2008

ahojte babenky 😀 ja mam ten isty problem uz nezapnem nohavice a aj tehot. riflove saty uz ledva zapnem som ako robot 😵 a mirka s tymi nechtikmi si starosti nerob my sme 34 tt a vsetko si robime sami dokonca si ich striham v tureckom sede sa mi nasi smeju ze ako to dokazem 😅

mirka20
11. feb 2008

ahoj matka. ja si z toho nerobim hlavu, len som nad tym vobec nerozmyslala a teraz ma terez na to upozornila, tak musim manzela na to pripravit 😵
ahoj zuzka 🙂

snoopy
11. feb 2008

tak som tu opäť na skok 🙂

terez: o 6:05 mi odtiekla voda...9:30-45 začali kontrakcie...11:00 ma bali na sálu a 11:20 bola Natáka na svete...takže pôrod bol taký rýchly, že až..samozrejme som neskutočne rada, ale tie posledné kontrakcie.....bola som pripraveá na bolesť ale toto....no každopádne výsledok stojí za to.

a inak aj ja som sa čudovala, že maličká nie je "pomačkaná" 😅 😀 ...je to krásne bábo.....a líčka má ako škrečok 😀 😀 😀

a ešte:
adulinka......tááááááááákto zo sdiečka GRATULUJEME

mirka20
11. feb 2008

ahoj snoopy. to si mala super rychly porod 🙂 este raz gratulujem k natalke

zabka
11. feb 2008

To je take mile ked sa bavite o strihani nechtov, ved mozno vam brusko ani nebude zavadzat..
Aj ja chcem...

terezicka
11. feb 2008

Snoopy teda si to zvládla naozaj úplne super, taký rýchly pôrod je snom asi každej ženy 🙂

pahu
11. feb 2008

Už som tu zas 😀
Ahoj Adu 😀 Aký bol víkendík? Prvé kúpanie sama? 😉

zabka
11. feb 2008

No veru snoopy to si mala uplne super, take sup sup... 😉
Malicka je velmi krasna, po kom asi... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre