Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

martinkamm
12. feb 2008

pahu ahojcek ako sa mas moja? 😵

kila
12. feb 2008

Pahu a čo ten lekár? Alebo zajtra ráno robíš test? 😅 😉
Zazi, to je super! Manžel z toho bude mať zážitok! 😵
Ahoj Martinka! Ako sa máš? Už sa ti to blíži! 😵

zaza_na
12. feb 2008

papa pahu. tak uz som strasne zvedava na zajtra rano 😉
ahoj martinka 🙂

martinkamm
12. feb 2008

celkom to ujde len sa nam uz tazsie gulka ale nestazujem si 😀 len co ma do nepricetnosti vytaca je moja diplomova veduca kt. ma len podkopava ako sa da nech sa kaslem na diplomku ze to nestiham a podobne keci dnes ma vytocila do nepricetnosti! 😠

martinkamm
12. feb 2008

zazi ahojcek moja 😉

cim sa to inak viac blizi tym som kludnejsia a akosi sa aj lepsie citim ako predtym 😀 malinka je anjelik kym sa nezacne otacat a hemzit vtedy je zlata a mne beha cele brusko 😝

vcera sme inak kupili aj kocik v piatok ideme pon potom ho pofotim a dam na net🙂kupili sme od jednej babenky tak som zvedava co nam nan poviete 😀

zaza_na
12. feb 2008

martinka, tak to som zvedava. urcite bude dobry 😉
ja ti ten pokoj zavidim. ja mam skor pocit, ze budem nervoznejsia 😅 ale to si asi len teraz tak myslim.
hlavne sa nenechavaj stresovat tou svojou nepodarenou dipl. veducou. ja viem, ze sa to lahko vravi... 😔

kila
12. feb 2008

Martinka, jaaaj, také ženské "poznám"... 😠 ...vtedy sa cítia najlepšie keď ti môžu robiť zle... 😖 ...však ju platia za to aby ti pomáhala a nie aby ti robila napriek... 😠
Gratulujem ku kočíku! 😵

martinkamm
12. feb 2008

ja ju uz neriesim ak nestihnem statnice na cas prenesiem ich o pol roka, o rok a moze mi skocit na hrb dam si novu temu aj inu dipl. veducu a nech sa aj posere 😀

marse
12. feb 2008

cavte babule 😉

kila
12. feb 2008

Čaves Marse! Ty počúvaj! Ako je to možné že už máš pri mene 20tt?!?! 😀 To sa mi nejak nezdá! 😀

marse
12. feb 2008

kila ani nehovor leti to nenormalne a ty??? ze 30 🙂 zachvilu budes kricat na porodnej sale moja 😀

martinkamm
12. feb 2008

marse ahojcek 😵 jej veru ubehlo ti to ako voda 😀 nam vsetkym 😵

marse
12. feb 2008

dnes sme inak boli na 3D a namiesto chlapca co nam najprv povedali cakame babu ako lusk 😀

kila
12. feb 2008

Marse, super! Vitaj v klube báb čakajúcich dievčatko! 😀
... a že kričať... vtipné... 😀

marse
12. feb 2008

tak uz dalsia baba aspon viem co ma z babou caka 😀

ty kricat nebudes???? ja som kricala jak besna 😀 😀 😀

martinkamm
12. feb 2008

marse gratulujem k babulke 😵 u nas zasa stale hovoria ze to nemusi byt na 100%tak bude sranda kedze sme nakupili teraz uz aj ruzovucke veci ak sa tam objavi pipicek ale tesim sa kazdopadne ci to bude uz chlapcek alebo dievcatko 😀

henrieta76
12. feb 2008

ahojte
kilus krasny je ten kocik aj nabytok.kolko vas vysiel?

marse
12. feb 2008

martinka ved to je uplne jedno, ale vies aky musi byt chutny chlapcek v ruzovom, ved pojde s dobou 😀

kila
12. feb 2008

Marse nestraš... ja kričať nebudem, budem sa usmievať, možno raz poviem veľké OCCCCCH a pekne zaspinkám s úsmevom na tvári aj s malou v náručí... 😅 😀 😀 😀

marse
12. feb 2008

kilus necchem strasit...ale ty uz tie americke filmy s porodmi nepozeraj 😀

martinkamm
12. feb 2008

kila veru suhlaism s marse si to predstavujes ako hurvinek valku 😀 ale nebolo by zle keby si mala pravdu inak snoopy mala supis porod a rychly 🙂

kila
12. feb 2008

Martinka aj ja som už kupovala dupačky ružové - a keď to bude predsa chlapček - veď keď je taký malý ešte ti nepovie, že "tak toto mami si neoblečiem!" 😀 Ale nie... ja verím lekárom, zatiaľ mi vždy a všade hovorili že to bude baba...
😉
Heni ahoj! Kočík nás vyjde teraz na 13 tis., postieľka 4700,- a rohová skriňa 7900,-. Tá postieľka sa dá prestavať na normálnu posteľ, aj je väčšia, preto je aj drahšia. A keďže sme ich ešte nekúpili a budeme ich kupovať v Maďarsku, tak ešte dúfam, že kurz bude ešte aj trošku lepší... 😉

martinkamm
12. feb 2008

kiluska no v tom mas pravdu radsej sa nebavme o kricani a tak lebo stracam klud a zacinam sa zasa bat bolesti 😅

kila
12. feb 2008

OK baby... 😀 😉 nech porodím akokoľvek, nevadí mi, len nech je malá zdravá! 😵 A keď budem musieť vrieskať, tak budem vrieskať! 😀

martinkamm
12. feb 2008

ja si tiez z toho tazku hlavu nerobim ved snad mi nepovedia ked zacnem vrieskat aby som mlcala ale asi ked budem rodit bude o tom vediet cele mesto 😀

kila
12. feb 2008

Martinka máš vybaveného pôrodníka?
Ako sa mám toho môjho spýtať, či mi príde k pôrodu? 😅 Ja som v tom taká nesvoja... 😅

snoopy
12. feb 2008

čavte kočky...no musím vám napísať moju story:

v časáku Dieťa som vyhrala bezplatný odber pupoč. krvi...žrebovanie bolo 15.01. a samozrejme sa mi nikto z redakcie neozval...to, že som vyhrala sme sa dozvedeli až od švagra, ktorý čítal časák a volal mužovi. Samozrejme sme sa to dozvedeli až po pôrode, takže odber bol už nemožný...celá nasrdená som volala do redakcie, že teda ako si to predstavujú, že predsa od 15teho je už nejaký ten čas a že prečo ma nikto nekontaktoval? Zdvihla mi to veľmi milá pani, ktorá mi vysvetliva, že oni ihneď po žrebovaní zasielali podklady do firmy, ktorá cenu venovala a tí sa mi mali ozvať...tak som písala do tej firmy, že teda ako sa to bude riešiť. Oni sa mi ospravedlňovali, že u nich úradoval nejaký "škriatok" 🙄 a že si mysleli, že sa mi ozvali ale neozvali sa 🙄 ....dnes preto prišla z BA k nám pani s tej firmy, doniesla mi kvietky 😵 , aj poukážku na 4tis na nejaký wellnes pobyt 😵 a samozrejme to najdôležitejšie......bezplatný odber môžeme uskutočniť pri druhom bábätku 😀 😀 😀 😀 celá som z toho happy 😀 😀 😀 no nemám slov...supéééééér

kila
12. feb 2008

Snoopy! Ty si to vyhrala?!?! Gratulujem! 😵 Aj ja som to chcela vyhrať... 😅 Ale nevadí už teraz, že si to dostala ty... 😉 Len si potom už dávajte veľký pozor, nieže sa na to zabudne pri druhom! 😵

snoopy
12. feb 2008

kila...no veru ja....ja čo som v živote nič nevyhrala 😅

....budeme to mať písomne, teda to, že to môžeme uplatniť pri druhom...takže na to 100% nezabudneme

kila
12. feb 2008

Marse, máš vydarené fotky malej v albume... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre