Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
20. feb 2008

Zuzi v podstate má tvoj manžel pdoľa mňa pravdu s tou VŠ, oveľa dôležitejšie sú skúsenosti ako titul pred menom 😝

mirka20
20. feb 2008

lenze tu na sk to velmi neberu. lebo ked si pozries inzeraty, tak vacsinou hladaju ludi s vysokoskolskym vzdelanim. aj ked ma tvoj manzel aspon bc, aj to je lepsie ako nic. teda aspon co sa zivotopisu tyka. ale zase ja aj mam titul ing., aj my je zatial na prd...
terez, musel byt fakt zlaty 🙂

pahu
20. feb 2008

Ahojte, čo mi ušlo? 😕 Bola som v tej záhorskej, potom som mala angličtinu a teraz som sa ešte bola rýchlo napapkať 😵

mirka20
20. feb 2008

pavli, nic ti neuslo 🙂
rozoberali sme podprsenky tehotenske a neskor materske. a teraz sa bavime o vysokej skole

nellie_
20. feb 2008

Pahu, ty si radne vyťažená žienka... 😉 😎

Ja to dnesk taaaaaaaaaak flakam...uz sa mi nic nechce..uzivam si, ze som tu sama. 😎 Len nam blbne net 😖

pahu
20. feb 2008

Aaaa, založili sme klub leniviek? 😀

mirka20
20. feb 2008

jaj, ano, na to som zabudla. to asi preto, ze som leniva rozmyslat 😀

nellie_
20. feb 2008

Pahu presne tak... 😀 😀 😀

Odratavam nech uz je 15,15 a prcham domov.... 😎 uz sa mi veru nechce nic zacinat, co sa budem trhat, ked ma nikto nekontroluje.. 😀 😀 😀
A som taka hladna...ja ked mrchujem by som zjedla aj kona...strasne toto.. 😀 😀 😀

pahu
20. feb 2008

Mirka, aj ja chcem tehotenskú podprsenku, lebo mi narástli prsia a auuuu, trošku bolia 😵

terezicka
20. feb 2008

Mirka vyrátaj mi prosím aj tútp výmenu krvi:
moje narodenie:26.12.1983
manželove:30.6.1982

zaza_na
20. feb 2008

veru mirka, to mas pravdu. bez tej VS je to tazko...
😒 ale ma k tomu porobene aj nejake kurzy a myslim, ze skusenosti v serioznych firmach v UK snad zavazia 😉
pahu, tak sa pokukaj ponejakych tych tehu podprsenkach. vsak uz ti onedlho bude treba 😵
nellie, veru, tu sme vsetky lenive 😀

nellie_
20. feb 2008

Pahu, a z coho si taka Pamela, daj mi recept.. 😀 😀 😀
Nech mi aj tie moje štipance od komara trochu podrastu.. 😀 😀 😀

zaza_na
20. feb 2008

no nellie, ja tipujem, ze jej ich manzel pravidelne kazdy vecer natahuje 😀 co ty na to pahu? 😉

terezicka
20. feb 2008

Nellie ja by som ti teraz kľudne z tých mojich s radosťou dala 😀 Sú mi veru riadne ťažké 😀

pahu
20. feb 2008

Nellie 😀 😀 😀 Neviem.. ☹ Keby som vedela, tak ti poradím 😵 Ale asi mám dobré posilňujúce masáže 😀

mirka20
20. feb 2008

pavli, tak by si sa mala popozerat po obchodoch so spodnym pradlom 😉
terez, ty si odkedy narodena v decembri 1983? 😀
aĺe vychadza to takto :
dievcatko od 12/2004 do 6/2010
chlapcek od 6/2010 do 12/2011
zuz, podla mna je to niekde tazko aj s tou vysokou skolou. teda aspon u nas na juhu je to tak. si rad, ze mas hocijaku robotu

pahu
20. feb 2008

Mirka, asi to budem musieť vybaviť, lebo z mojich starých, už ich mám asi rok, sa mi vylievajú... 😀

terezicka
20. feb 2008

Mirka ale to nebolo pre mňa, ja som to len odkopírovala a ďakujem 😀

nellie_
20. feb 2008

Ved aj ten moj sa im dost venuje a nic.. 😀 😀
Ale podla neho su najkrajsie na svete a ze su akurat do ruky.. 😅 😀 😀 😀

pahu
20. feb 2008

Nellie, aj tie moje sú vraj najkrajšie na svete 😀 Hlavne už 11 rokov sú vždy akurát... A my keď sme začali chodiť, nosila som iba športovú podprdku a aj tá mi bola veľká, začali trošku rásť asi keď som mala 21 rokov a teraz mám troječky a1 podprdk aj štvorečku... 😀

mirka20
20. feb 2008

nell, neboj, ked budes tehu, budu take este lepsie do ruky 😀 😉

terezicka
20. feb 2008

Jaj baby vás to nejako baví baviť sa tu o prsiach 😀
Ja sa idem už pomaly chystať preč 😀

zaza_na
20. feb 2008

nellie, aj moj manzel tak vravieva 🙂 a nic si z toho nerob. ani na moje nic nezabera. hlavne ze nas ty chlapi lubia najviac na svete 😀

zaza_na
20. feb 2008

terezka, tak sa maj teda krasne a pekny zvysok dna. pa zajtra 😉

nellie_
20. feb 2008

Presne tak Zazi.. 😉 🙂 🙂 🙂
terez, keby sem nabehne nejaky chlap a cita to tu, tak aj stôl s počítačom ponadvihuje.. 😀 😀 😀 😀

mirka20
20. feb 2008

aj moj ma lubi najviac na svete aj s mojim prsiami, takymi akurat do ruky 😵
terez, papa 🙂

nellie_
20. feb 2008

papa Terezka.... 🙂 🙂 🙂 mne sa to uz tiez kráti 😎

terezicka
20. feb 2008

Pa kočky zajtra 😀

pahu
20. feb 2008

Tak by som to teda zhrnula. Všetky sme tie najlepšie a najkrajšie na svete s tými najlepšími prsiami tak akurát do ruky 😀 A to tých chlapov učia v nejakom kurze? 😉 🙂

Papa terez 😵

mirka20
20. feb 2008

pavli, asi ano. este kym su v nebi, tak im to natlacia do hlavy a oni to potom pouzivaju radi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre