Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
8. jan 2008

terez, tak uz si spravila objednavky?

zaza_na
8. jan 2008

no neviem mirka, ja som kukala na nete a vyslo mi to lacnejsie 😕 a este nam aj kurz na libru klesol... 😔 budem musiet este poriadne pokukat 😀

terezicka
9. jan 2008

Babky ahojte dobré ránko prajem 🙂 No neviemm či aj vám to tak pôjde, ale prihlásenie na MK mi výnimočne po dlhej dobe trvalo krátko 😅 Uvidíme ako dlho bude odosielať odpoveď a dokedy bude MK takýto šikovný 😅

terezicka
9. jan 2008

Tak zatiaľ ide ten MK naozaj celkom ok, len škoda že zatiaľ si nemám s kým písať

annavi
9. jan 2008

ajojte 🙂

terezicka
9. jan 2008

Jej Annavi ahojky no ako sa darí? Už som ťa dlho nevidela 😝 A čo tvoj prestup, kedy sa má uskutočniť? Alebo už sa uskutočnil?

mirka20
9. jan 2008

dobre ranko 🙂
terez, kila sa neozvala?
ann, ahojky 😵 ake boli druhe vianoce?

annavi
9. jan 2008

ahoj moja......no dobre...len som zacala spinit..taky ruzovkasty vytok mam...som 18 DC..neviem ci nie mrcha..ale to by skoro ze???a ty ako moja??snazilkujete poctivo??? 🙂

annavi
9. jan 2008

ajoj mirka...mooooja som sa doslova prežrala.... 🙂

mirka20
9. jan 2008

ann, to by mohlo byt bud ovu alebo uhniezdovanie. vtedy tusim byva spinenie. alebo to moze byt prechladnutie.
a neboj, to vybehas, to prejedenie 😉 alebo vysnazilkujes 😀

annavi
9. jan 2008

no mirka moja my sme ovulku asi presvihli...teplotku nemeriam..zacnem az ked budem s drahym..a to asi uz 1:3....tak sa potichucky vytesujem......... 🙂

jankabelka
9. jan 2008

ahojte kočky ako sa máte?

terezicka
9. jan 2008

Mirka ahojky no Kila sa neozvala, ja som jej včera tiež nestihla napísať tak dúfam že dnes jej stihnem napísať čo a ako 🙂
Ann podľa mňa môže mať Mirka pravdu aj s tou ovu alebo uhniezďovaním 🙂 A ja neviem, v pondelok má prísť mrcha ale ak príde tak určite nie presne, ale rátam že tak do 20-teho by aj prišla 😔

mirka20
9. jan 2008

ann, urcite sa vykasli teraz na meranie a uzivaj si posledne dni bez muzicka, lebo uz cochvila budete stale spolu 🙂
terez a mozno nepride, vsak naco 😉

terezicka
9. jan 2008

Mirka možno nepríde 😉
Janka ahojky oddýchla si si včera doma?

mirka20
9. jan 2008

terez, kedy mas tie skusky v piatok?

annavi
9. jan 2008

baby mrcha dosla ☹

terezicka
9. jan 2008

Annavi ako mohla dojsť? Veď si iba 18DC 😠

annavi
9. jan 2008

no ved terka ja tomu nerozumiem............pojdem este na WCko...........neskor........jaaaj moje.......mam v tom chaos..........

mirka20
9. jan 2008

ann, to musi byt omyl. to nemoze byt mrcha ☹

annavi
9. jan 2008

no mirka je to mrchana

jankabelka
9. jan 2008

Annavi, ale to akosi skoro by prišla mrcha nie?
Terezka áno celkom som si oddýchla ale už aby bol piatok, ideme na zábavu tak sa celkom teším 😉

terezicka
9. jan 2008

Annavi ale nechcem ťa strašiť no ja som tiež mávala takéto stavy ako máš teraz asi ty - tiež som dostala riadnu mrchu po dvoch týždňoch od prvej, mávala som aj také že prišla jedna mrcha, skončila po 4 dňoch a potom po týždni prišla ďalšia...A toto som mávala možno 3 mesiace a neviem že z čoho...
Mirka ja mám v piatok školu celý deň, teda ráno o 8 začína prednáška a s tým vyučujúcim máme dve skúšky... Ja ale dúfam že to nebude dlho trvať a do 15-tej nás hádam aj pustí domov 😅 Mám ti presne napísať kde je dr gregor? 🙂

terezicka
9. jan 2008

No kde ste zmizli? 😕

mirka20
9. jan 2008

terez, som tu, len som volala s panom, kt.nam ma predat lehatko. v pondelok som manzela spracovala a dnes mi volal ten chlap, ze vcera pisal asi 3 maily tym ludom, kt.sa ozvali pred nami, ale neodpovedali, tak je nase. a vraj mu po nas volali dalsi 5 vazny zaujemcovia, ale vyhrali sme to my 🙂 sa tak tesim.
ja som sa pytala len tak, ze ci sa stretneme. a s jankom sme sa rozpravali o tom, ze ak by si chcela, tak by si mohla ist s nami. ale len ak by si chcela.

maxii
9. jan 2008

ahojky Terez.... 😅

terezicka
9. jan 2008

Mirka tak s ateším že ste vyhrali z množstva záujemcov o lehátko 🙂 A v piatok no dohodnime sa tak že ti napíšem keď skončím školu alebo keď budem vedieť že kedy ju cca skončíme a dohodneme sa podľa toho. Ale ak budem stíhať tak vás rada počkám v čakárni, aspoň mi potom hneď ukážeš fotky 😵

annavi
9. jan 2008

baby nieje to mrcha..ale nechapem..trosicku milimetrik krvicky vysiel zo mna..... ☹

terezicka
9. jan 2008

Maxii ahojky ako sa darí?
Annavi tak potom to bude len nejaké špinenie, neboj to isto prestane

annavi
9. jan 2008

okki terka..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre