Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
26. feb 2008

Ale Terez, jasné že si sa zmenila, všetky maminky opeknievajú, lebo sú šťastné 😀 😎

danka24
26. feb 2008

ahoj pahu nasla som rano / ☹

terezicka
26. feb 2008

No som bola dolu a začal vravieť tým kolegom čo sú s ním v jednom kancli že čo mi povedal 😅 Tak som mu povedala že nech si dá pozor aby sa aj jemu náhodou niečo nestalo z noci do rána a aby mu niečo nenarástlo 😀
A dobre možno som sa zmenila, ale ja to fakt nevidím 😝
Danka to ma mrzí a koľký DC dnes si? Koľký DPO si?

pahu
26. feb 2008

Danka, akurát som si to prečítala 😠 To je neuveriteľné... BT krásne hore, včery 2 // aj keď až po limite... No nič, neunáhli sa zlato a ak mrcha nedorazí, skús ešte v piatok 😉

Terez no vidíš, nemyslel to v zlom 😵

zaza_na
26. feb 2008

dobre ranko. vidim, ze mate dobru naladu od rana 😉 pahu pekne stupa teplotka, tak posielam aj ostatnym snazilkam, aby mali taku krasnu teplotku 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zaza_na
26. feb 2008

mirka, tak to uz len vydrz este tych par tyzdnov 😔
aj ked pravdu povediac, neviem, ci sa chovanie tvojich sefovcov da nazvat ustretovost. ak ti chcu na oci vyhadzovat, ze nemusis v robote trcat do noci, ako tvoje kolegyne, tak to je len obycajne vydieranie. vsak ani len tvoje kolegyne by tam nemali byt do neskoreho vecera! 😠 aj tak si myslim, ze su to obycajni zdieraci... 😕

zaza_na
26. feb 2008

baby, no ja neviem, ci moj manzel nie je tiez v tom, lebo vcera sa sklatil do postele uz o deviatej 😀 taky bol chudak unaveny...

terezicka
26. feb 2008

Ja som tiež zabudla poslať vírusíky tak nech sa páči posielam teraz:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀
Kočky musím vám napísať čím ma šokoval ten môj manželík: tak dnes je v robote a má stálu službu, je na oddelení kde je aj celé vedenie. Sme volali teraz spolu a sa ho pátam či má veľa roboty a on že hej, že nahadzuje dačo. A o chvíľu mi povie že akurát ide ostrihať svojho kolegu 😲 No som mala dosť 😀

zaza_na
26. feb 2008

terezka, maju zaujimavu pracovnu napln. on robi po praci este aj u holica? 😀

terezicka
26. feb 2008

Zuzka on má strojček na strihanie a strihá koho môže 😀 Ale sa čudujem že práve dnes keď má stálu a všetko vedenie je v robote si toto dovolí 😲

zaza_na
26. feb 2008

terezka, vsak on asi striha niekoho z toho vedenia 😀

terezicka
26. feb 2008

Ale nie Zuzka to viem koho strihá a on neni vo vedení, je to normálne jeho kolega 😀 Ale možno sa to vedeniu zapáči keď uvidia Jožka ako je pekne ostrihaný a najmú si môjho manžela ako profesionálneho strihača 😀

zabka
26. feb 2008

Ahojte... Az teraz som sa sem dostala... 😉

terezicka
26. feb 2008

Žabka ahojky no dnes nám to tu nejako viazne tak som rada že si sa pridala 😉 Už riadne makáš v robotke?

nellie_
26. feb 2008

mala som trosku nápor robotky, ale uz je to lepsie..mam teaz klud trosku.. 😉 😎

zabka
26. feb 2008

Hej hej uz makam bola som nieco vybavovat ale uz som spat... pridala som teplotku do grafu takze este cakam... 😖

terezicka
26. feb 2008

Ja som už tiež s5, trochu sme riaditeľovi premiestňovali kanceláriu a samozrejme moja aktívna kolegyňa to celé dirigovala namiesto mňa 😲 A spravila za mňa aj telefónny zoznam, ale aspoň nemusím ja keď je ona taká aktívna 😖

zabka
26. feb 2008

To tam mas prosim ta co sa vterku.... 😠

terezicka
26. feb 2008

Žabka no veru a riadnu, veď mu vravela aby si dal namaľovať kanceláriu, nech porozmýšľa že by mohol niektorých kolegov dať do iných kancelárií, a ešte mu povie nech si pripraví plán opráv v našej budove na tento rok 😲 No ešte že v auguste idem preč 😀

zaza_na
26. feb 2008

terezka, asi ma malo prace. treba jej pridat. je to veru obycajna vterka 😒

zaza_na
26. feb 2008

babenky, co porabate? uz obedujete? 😕

martinkamm
26. feb 2008

ahojte babulky 😵

terezicka
26. feb 2008

Zuzka ja ešte neobedujem ale už sa idem najesť lebo mi začína krásne vyhrávať v brušku 😀
Maťka ahojky, no ako sa cítite? Tešíš sa už?

martinkamm
26. feb 2008

veeelmi sa tesim a citim sa fajn nestazujem si len na vecer je to horsie a ked chodime akoby som malinku nosila uz v nohaviciach 😀 aj brusko mame navecer ako skalu a pravidelne som uz o 3 hore ze som vyspata 😝

terezicka
26. feb 2008

Ale popritom vyspatá nie si však? 😅 Ale ešte chvíľku vydrž a už bude len lepšie keď budeš mať maličkú pri sebe 🙂 A ktoré meno to asi vyhrá? Či ešte nevieš?

martinkamm
26. feb 2008

ale praveze sa citim az moc vyspata a mam tolko energie 😀 zatial stale prevazuje Natalka asi by bolo najjednoduchsie keby sa drobcek narodil 2.4 vtedy je meno jasne Terezka 😵 alebo to nakoniec bude chlapcek a bude po rozhodovani 😵

zaza_na
26. feb 2008

ahoj martinka 😉 tak sa tesim, ze sa citite dobre. pocula som, ze ku koncu tehu sa dovali prival energie. tak si tu energiu setri, aby si mala dost potom na porod. uz to mas co nevidieeet! ten mesiac zbehne...😵

terezicka
26. feb 2008

Maťka to meno Terezka máš super vymyslené 😀 Pekné meno to je 🙂 To máš tuším po babičke však? 😕

danka24
26. feb 2008

martinka drzim ti palceky aby ti ten mesiac zbehol co nevidiet a prajem ti vela siil do porodu 😵 😵 😵

martinkamm
26. feb 2008

dakujeme vam vsetkym babenky len vecer sa uz citim akoby som malinku nosila v gatiach 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre