Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
18. mar 2008

Haló, ale my sme sa až včera večer vrátili, takže som skôr nemohla prísť 😀

zabka
18. mar 2008

no a grafik mas kde??? Na ten moj sa ani nepytaj strajkuje... ukazal mi ovu na 8DC ide ma porazit dufam ze to este nebola prava ovu... 😠

pahu
18. mar 2008

Zabka fakticky? A kde ho máš??? 😨

Ten môj je tu, ja som na lyžovačke nemerala úporiadne, iba viem, že ovulka ešte nebola 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

zabka
18. mar 2008
zabka
18. mar 2008

No ja skusim okolo 11 ovu test... Co mi ukaze .. Lebo mne sa to nezda aby bola tak skoro... Dufam ze teplota este klesne...

zaza_na
18. mar 2008

dobre ranko 😉
heni, drzim palceky a dufam, ze sa mimomaternicove tehu nepotvrdi. 😒 asi bolo este moc skoro na sono...
ahoj pahu 🙂 ako ste sa mali? 😝

zabka
18. mar 2008

Tu sa spinka ci co???

mirka20
18. mar 2008

zabka, ja nespim, ja pracujem 😝

zabka
18. mar 2008

No ved aj ja akurat som uz dorobila danoveeeeeeeeeee... jupiiiiiiiiiii....

mirka20
18. mar 2008

zabi, gratulujem 😵

zaza_na
18. mar 2008

zabka, tak supis 😉
ja nespim. cakam na pahu a spravy od nej o ich dovolenke 😀

zabka
18. mar 2008

NO veru ta sa nam niekde stratila... Ani sa neozve

martinkamm
18. mar 2008

ahojky

pahu
18. mar 2008

Som tu 😀 Len všetci mi sem chodia a niečo potrebujú a jua mám vždy rozpísanú odpoveď ktorá sa mi nejako záhadne už 2 krát zmazala 😀 jeeeej, bybuľky,... Keby ste vedeli ako tam bolo super, úplne krásne počasie, celý ksichtík mám opálený, vyzerá to spolu s bielym krkom a dekoltom ako zkle nanesený make-up 😀 Kopec srandy, pohybu, super jedla a dobrého vínka 😀 😀 😀 Vrelo odporúčam, a dodám aj foto keď ich pozmenšujem a potom aj kontakt 😉

mirka20
18. mar 2008

pavli, tak ti zavidim, ale samozrejme v dobrom 😵
ahojky martinka, este nerodis? 😅

zabka
18. mar 2008

Okej .. Uz sa tesim... My sa chystame akurat v piatok na chatu... Zrovna by mala byt v tych dnoch ovu 😉 ... Tak to bude snazilkovaska chata.... 😀 😀 😀 😀 ... Teda ak sa dufam ff zblaznilo...

martinkamm
18. mar 2008

veru nerodim dnes cestujem do skoly do ZA a zajtra mam skusku 😀

zabka
18. mar 2008

Tak to drzim vam palce obdidvom... 😀

martinkamm
18. mar 2008

dakujeme mooooc 😀

zaza_na
18. mar 2008

pahu, uz sa tesim na fotky 😉 a ja tisko zavidim, ale v dobrom 😀 😵
martinka ahoj. drzim palce na skuske 😉

pahu
18. mar 2008

Maťka 😉 Ty brďo, že zajtra skúšku... A o 2 týždne termín pôrodu... Tak to je sila 😀

zaza_na
18. mar 2008

pahu, a kedy budu fotecky? 😝

pahu
18. mar 2008

Zazi, idem sa na to mrknúť, skúsim nejaké vložiť 😀

zaza_na
18. mar 2008

pahu, jednu som uz nasla 😉 krasne fotecka. nadherne pocasie ste mali. a tie kopce v pozadi a kopec snehu - no nadhera 😵

mirka20
18. mar 2008

pavli, krasna foto

terezicka
18. mar 2008

ahojte dievcata, mi trvalo kym som nasla temu ste tu dnes uz asi dlhsie nepisali 😒 takze ja som dnes bola na prvej poradni a videla som nase malicke dietatko ako sa pekne hybalo 😵 dr ho zmeral, tak meriame 6,5 cm a sme v poriadku 🙂 fakt to bolo super vidiet ako sa nase male pekne pohybuje 🙂 a zmenil mi trochu termin porodu, naposledy bolo 26.9. teraz mi to posunul na 24.9. 🙂 ale to je vlastne jedno, hlavne nech je male v poriadku 🙂 a ozaj este sa pochvalim, od soboty mi nebolo nejako extra zle ak neratam dnesny obed kedy mi nic neslo do ust...
a tu co je nove? ako sa mavate? ja som tu teraz len 20 minut lebo potom idem do bystrice za marekom 😉

vejinka
18. mar 2008

ahoj terez...s tym chvalenim to moc neprehanaj ja este furt nemozem povedat ze by sa to zlepsovalo..ale papam to je hlavne. je to uzastny pocit ke dto male vidis ze? ja som skoro plakala od radosti ked mi povedali ze je ok 😉

mirka20
18. mar 2008

ahojky terezka 🙂
strasne sa tesim, ze je vsetko ok a ze ste uz taky velky 😵
u nas nic nove, vsak vies 😉

mirka20
18. mar 2008

veji, ja mam slzy stale na krajicku, ked vidim ako bije srdiecko nasho pokladika 😵

terezicka
18. mar 2008

vejinka no dakujem si ma veru nepotesila velmi 😒 ale ja dufam ze uz to bude len ok vsetko a fakt mi prestane byvat zle...dokonca mi zacalo aj viac chutit jest, hlavne na vecer...rano ani nie, ale vecer by som len jedla a si predstavte ze som zatial nic nepribrala, praveze som schudla a dnes ked som sa vazila tak som mala len 48 kg 😅 na jednej strane som aj rada ze nepriberam nejako extra vela, ale dufam ze casom budem nejako normalne priberat 🙂
mirka aj my sa velmi tesime ze sme narastli a ze je vsetko ok 🙂 1.4. idem na krv na tie downove testy a 11.4. idem do dalsej poradni, ale vtedy mi nebude robit sono len asi prehliadku.a potom sa s nim vraj dohodnem na tom velkom sone v 20tt 🙂
mirka a rebeke poctivo dohovarate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre