Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
25. mar 2008

No Žabka tak vďaka za info, ale nejako by sme sa mohli dozvedieť že čo...Len cez koho

adulina
autor
25. mar 2008

Terez, je to nase zlaticko, aj ked mame aky taky problem, a trapi nas ked mu nevieme pomoct 😔
Je to fakticky super, uvidis, strasne Ti drzim palce 🙂 a dufam, ze pridas chlapa do partie 😀
No on je iny betar, stale sa vyskiera, no ked neplace 😅 😕
Dnes som sa vazila, tak uz od zaciatku tehu mam na sebe uz len 2,4kg, ale aj tie prsiska nieco vazia 😀

bianka30
25. mar 2008

to je super, ak budes nahodou s matkou v kontakte tak ze gratulujem...

mirka20
25. mar 2008

adu, ahojky. tak si krasne schudla. a tesim sa, ze malicky je take zlaticko 😵

adulina
autor
25. mar 2008

Gratulujeme aj my s Alexom Matke k Emily 🙂

adulina
autor
25. mar 2008

Mirka som sa bala, lebo 19kg je 19kg 😕 a konecne som sa v pratala aj do mojich nohavic, sice este budem musiet nejake to kilecko zhodit aby som sa v nich citila fajn, ale aspon ich uz zapnem 😀 doteraz som nosila manzelove a moje tehu rifle na traky 😅

a Vy sa ako mate ?

zabka
25. mar 2008

Tak nakoniec sa rozhodla pre Emily... Gratulujem aj ja.... 😉

mirka20
25. mar 2008

adu, to uz zvladnes, ved 2,4 kg je uz len kusok. 😉
my sa mame fajn, som posledny tyzden v robote, dokoncujem dan.priznania, tak sa vytesujem 😝 malicka je otocena dole zadockom, tak som zvedava, kedy si to rozmysli a pretoci sa. ale ma este cas, tak stale dufam 😵

terezicka
25. mar 2008

Jej super aj ja gratulujem Maťke a Emily, nech maličká krásne rastie a robí maminke len radosť, veľmi sa z nich teším 😵
Adulka no rada by som ti pomohla trochu vylepšiť skóre tak uvidíme, možno o nejaký mesiac by sme sa to mohli aj odzvedieť, snáď na tom uzv v 20tt 🙂 Ale dnes mi kolegyňa povedala že to bude chlapec 🙂

pahu
25. mar 2008

Adu ahooooj 😀 Malý Alex je úžasný 😉 Ja ti pridám toho chlapa oki? Posilíme to tu 😵

Mťka supeeer, už je to vonku a volá sa to Emily... Krásne meno 😉 😵

zaza_na
25. mar 2008

blahozelam aj ja Matke k Emily 😉 tak uz to ma za sebou a je z nej mamina 😵

mirka20
25. mar 2008

pisala som mahulienke, kt.to tam napisala, ze nech ju od nas pozdravi a zagratuluje jej za nas vsetky
adu, malicky je fakt rozkosny 😵

terezicka
25. mar 2008

Mirka ako vieš že sa ešte neotočila? Či to by si cítila?
Ozaj čo sa robí v 20tt ten veľký uzv, to sa robí cez brucho však? Nie odspodu 😅
Adulka si riadna šikuľka keď si tak rýchlo zhodila, to je úplne super 🙂 A Alexa ale kojíš však? Aj si si dávala nejak pozor na jedlo či to išlo samo od seba?

adulina
autor
25. mar 2008

Terez, hej to je velke sono cez brusko kde sa vsetko meria, ci je malicke v poriadku 😉 .

Kojim, jasne mlieka mame habadej 😅 nedavam si pozor co papam, ako co sa mnozstva týka, len toho co spapam,
Terez Ty sa mozes tesit, lebo by sa nemala papat surova zelenina, jedine mrkva a osupane jablcko, a zelenina sa papa len varena a aj to len nejake, pozor na alergeny. cokoladu som nemala uz velmi dlho lebo obsahuje sojovy lecitin a ten by sme nemali pri kojeni papat, to nam povedal dokino v nemocke. Pijem len vodu Lucku a 100% jablkovy dzus zriedeny.

Veru Mirka mozno uz je tak ako ma byt, otocena hlavickou, ale veru este ma cas 😉

Pahu tak na toho tvojho chlapa sa tesim, a vybav pekne pocko aby si mohla dobehnut 😉

mirka20
25. mar 2008

terez, si myslim, lebo necitim kopance pod rebrami, ale vsade inde. ale ved uvidim buduci tyzden v pondelok, co povie doktor.
a to utz ti bude robit cez brusko a uz ti bude vsetky utz robit len cez brusko. zo spodu ta bude uz len vysetrovat rukou.

terezicka
25. mar 2008

OK tak som spokojná keď cez bruško lebo si neviem predstaviť akoby sa Marek tváril keby videl vo mne ten vnútorný uzv 😀 😅 A teraz mi bolo ľúto že nemohol ísť so mnou, lebo bol v robote a nedalo sa to nijako zariadiť aby išiel 😔 Ale na ten veľký aj na 3D pôjde so mnou aj keby neviem čo bolo 😝
Mirka a potom keď už budeš na MD tak nás prídete pozrieť a ja si ešte pohladkám také veľké krásne tehu bruško 😵 Potom budem hladkať už len to svoje postupne ako bude rásť 🙂

mirka20
25. mar 2008

terez, no divne by to bolo. ja si tiez neviem predsavit janka, ze by bol pri tom, keby mi robil vnutorne utz. a on tam nebol ani vtedy, ked ma vysetroval, pekne odisiel.
a k vam urcite prideme, len nam date vediet, kedy budete obidvaja doma a my dofrcime 😵

terezicka
25. mar 2008

Mirka neboj to ti určite dáme vedieť 🙂 A pri vyšetrení Marek určite nebude, lebo dr. gregor má sono v jednej miestnosti a vyšetrovni v druhej - ale veď na sone si bola u neho aj ty 🙂 A si predstav, teraz posledné razy keď som tam bola tak mal oblečené také biele nemocničné tričko a sovje rifle - vieš ako dobre v tom vyzeral? 😀

zaza_na
25. mar 2008

mne naposledy robil sono zospodu, ked mi meral krcek. a manzel bol pri tom. ale to aj tak nikto nic nevidi, lebo som mala prehodenu plachtu 😉 ale mne by to aj tak nevadilo. vsak moj manzel ma pozna zo vsetkych ludi najlepsie na svete. vsak ten uz videl aj tak vsetko 😀
xcem aby bol aj pri porode a aj on xce pri tom byt. bude to pre mna urcite velka psychicka opora... 😝

pahu
25. mar 2008

Adu strááášne rada... Tak ja teda idem vybaviť to počko a ozvem sa 😉

terezicka
25. mar 2008

Zuzka veď jasné že aj mňa manžel pozná najlepšie a videl teiž už naozaj všetko, ale toto no neviem akoby sa aj on tváril 😕 A pri pôrode bude aj môj, ja som sa tak rozhodla 😀

zabka
25. mar 2008

Ozaj terez kedy pojdes pozriet tu babku??? 😀 😀

zaza_na
25. mar 2008

terezka, vsak pravdaze. jeto taka ina situacia. ale skus sa ho spytat, mozno ta prekvapi 😀
vyzera to tak, ze vacsina manzelov xce byt pri porode. co na to tvoj Marek, ked si sa ho na to pytala? ten moj bol podareny. povedal, ze on sa ma nexcel pytat, lebo nevedel, ci by som s tym suhlasila a ci by mi to nevadilo 😀

terezicka
25. mar 2008

Žabka no asi ťa sklamem ale v najbližšej dobe sa tam nechystáme 😝 A vôbec neviem kedy sa tam vyberiem, možno v roku 20.. 😅 🙄
Zuzka no myslím že na jednej strane Marek ani nemá na výber lebo ja som povedala že chcem aby tam bol 😀 Ale aj on sám celkom chce ísť, len bude isto veľmi nervózny kým nezačne samotný pôrod a ja budem možno dosť dlho mať len kontrakcie 😅 Lebo pre neho je čakanie niečo hrozné 😝 A ešte si myslím že ho bude trápiť to, ak ja budem mať nejaké veľké bolesti alebo tak a on ma bude vidieť 😔

zaza_na
25. mar 2008

terezka, ale pre teba to praveze bude opora a pomoze to urcite. 😉
ja viem, ze mozno bude citit bezmocnost, ze nemoze pomoct nejako proti bolesti, ale urcite to bude lepsie, ked tam bude ako keby nebol...
aj ja si myslim, ze kontrakcie budem mat dlho kym sa otvorim, ako treba...

terezicka
25. mar 2008

Zuzka mne moja mamina vravela že pri mne mala kontrakcie od polnoci a ja som sa narodila o 15-tej poobede a to jej dali 2 injekcie a jednu infúziu. A povedali jej že keby jej toto nedali, tak ešte ani na druhý deň ma neporodí 😕 Ale mi vravela že určite netreba ísť do nemocky hneď ako ti odtečie voda, lebo to bude do pôrodu ešte trvať dlhšie 😅 A vraj treba veľa chodiť 😅
Ale zas švagrinej pri druhom synovi odtiekla voda okolo 3-4 v noci a o 6:30 sme už vedeli že malý je na svete 🙂 A pri prvom mala vraj teiž super rýchly pôrod 🙂

zaza_na
25. mar 2008

joj, ako by som si priala taky rychly porod 😀 vsak uvidime ako bude... segrenka sa otvarala dlho a nakoniec jej spravili sekciu - ze nemala tlaky... tak som zvedava...

terezicka
25. mar 2008

Zuzka ja sa spýtam môjho dr že či aj ja porodím tak rýchlo ako rodí v ordinácií v ružovej záhrade 😀 Že či bude stačiť keď 2x zatlačím a dieťatko bude v pohode vonku 😀

terezicka
25. mar 2008

Mirka písala mail že jej nejde koník 😖

zaza_na
25. mar 2008

hej, uz som si vsimla aj ja teraz terezka. neviem, preco jej nejde. ja nemam vobec ziadne problemy s konikom... 😕
terezka, veru spytaj sa ho. mozno ma na to nejaky specialny recept 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre