Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
1. apr 2008

Zuzka to neva, ja som to zo srandy povedala 🙂
Mirka ďakujem ale píš pomaly aby si sa neunavila 🙂

pahu
1. apr 2008

Žabka si tu niekde? Čo to máš za schízu? 😕 😨 😵 Jasné že to mohol byť implantačný pokles... 😠

zabka
1. apr 2008

No ale ten trva iba jeden den a ja som mala pokles az 2dni...

pahu
1. apr 2008

Zabka, už som ti pišla do grafov.... 😉

terezicka
1. apr 2008

Čo to riešite Pahu a Žabka?

zabka
1. apr 2008

Ale terez, no ze ja som mala v grafoch pokles az 2dni a zevraj by mal byt iba jeden tak som usudila ze vlastne tym padom som ho ja ani "akoze" nemala ten impl.pokles a uz nemam ani malicku nadej ze by to mohlo vyjst...

terezicka
1. apr 2008

Ale Žabka nevymýšľaj, prečo by si nemala nádej? A si zober že koľko grafov nevyuerá vôbec ako víťazných a o 9 mesiacov sa to víťazstvo ukáže v celej svojej podobe 🙂 Tak hlavu hore a buď optimistka 🙂
Dnes mi sestrička vravela že optimistické myslenie spraví veľmi veľa aj počas tehotenstva, že aj na testoch sa vie odraziť, aj na pôrode a hlavne na mamičke 🙂 A ja myslím úplne optimisticky 🙂

zabka
1. apr 2008

Oki uz som iba optimistka.... Este ze vas tu mam.... 😵 😵 😵

jankabelka
1. apr 2008

Ahojte babuľky 🙂

terezicka
1. apr 2008

Janka ahoj, no vrav ako bolo včera u dr? Ja som ťa už aspoň 1000 rokov nevidela 😕
Žabka presne tak a ešte keď príde Pahu tak ti potvrdí že optimizmus je veľmi dôležitý 🙂

nellie_
1. apr 2008

Tak babenky dneska som 42DC, bola som u doktorky podla vystrenia povedala ze to ne tehu nevypada a ze zajtra mam pre istotu dojst do jej ordinacie v meste a urobi mi vnutorne sono....a nafasovala som vyvolávacku, tak uz nech mrcha dorazi a mam tento dlhokansky cyklus za sebou konečne... 😖
A od buduceho mesiaca zacinam s liečbou clostyl + pregnyl na 2 mesiace tak uvidime co to spravi... 😉 🙂

terezicka
1. apr 2008

Nellie mrzí ma že je to takto s tebou, ale hádam sa ti to liečbou upraví a hlavne otehotnieš 🙂

nellie_
1. apr 2008

terez, no v to dufam aj ja...ale dneska ma nejak vystrasila... ☹ ☹ ☹ ☹ povedala som jej ze od kedy som vysadila HAK mavam velmi slabucku mrchu a ona ze to moze byt tym ze nefunguje jeden vajecnik.. ☹ 😢 preto zajtra to sono...bojim sa ☹

terezicka
1. apr 2008

Nellie neboj, tí doktori niekedy toho nahovoria viac akoby mali a iba zbytočne vystrašia ľudí

jankabelka
1. apr 2008

NA sone som dopadla tak že je všetko v poriadku 😉
A ty Terezka ako sa ti darí?

terezicka
1. apr 2008

Janka a teraz berieš aj nejaké lieky? Alebo aký je ďalší postup?
Ja sa mám fajn, dnes som bola na krv na tie downove choroby a tak...Budúci piatok mám poradňu tak som zvedavá, ale ja som optimistka a verím že celé tehu dopadne úplne super a samozrejme aj pôrod a aj potom to vychovávanie nášho bábätka 😵

zabka
1. apr 2008

No ja sa s vami pre dnesok lucim... papapa 😉

terezicka
1. apr 2008

Žabka tak papa 🙂 Pekný zvyšok dníka 😀

jankabelka
1. apr 2008

Terezka neberiem teraz lieky, snažilkujeme, a musím sa objednať na kontrolu a potom pôjdeme do centra v Martine 😎
Terezka veď už si v 16 tt takže si užívaj bruško veľkými dúškami a všetko bude v poriadku 😉

zaza_na
1. apr 2008

janka, som rada, ze sono dopadlo dobre 😵 a ako zapal mechura? uz je to ok?
zabka, papa 😉
nellie, neboj. bude to vporiadku. budem drzat palce na sono. je mi luto, ze si musela mat vyvolavacku 😖

pahu
1. apr 2008

Janka no super 😉 Teším sa s Vami a dúfam že už sa Vám nič do cesty nepostaví 😀
Pa Žabka 😉

terez, ja som nevedela že už si bola na tých testoch, a je super že všetko dobre dopadne, aj ja si myslím 😀

mirka20
1. apr 2008

ahojte. tak som konecne dopiekla pizzu a uz sa nou aj napchavam. som unavena ako kon. asi si idem aj na chvilu lahnut. ked som prisla z obchodu, hned som sa pustila do pecenia pizze, este som sa aj chlebik rozhodla upiect, tak som sa doteraz nezastavila a uz mam toho dost.
janka, som rada, ze je sono ok. drzim paste, nech sa vam coskoro snazilkovanie podari a vy sa tesite z fazulky 😵
nell, to ma mrzi, ze ti museli pichnut vyvolavacku. dufam, ze ta liecba rychlo zaberie a aj vy sa budete vytesovat z fazulky 😉
pavli, uz si obedovala?
terez, neboj, ja sa nepretrhnem. ved mam na to minimalne tyzden 😅

terezicka
1. apr 2008

Pahu hej bola som tam dnes, trošku sme sa so sestričkou rozprávali a vravela aj ona že keď tie testy majú hraničné výsledky tak mamička je až do koca tehu v neistote. Ale vravela aj ona že ide o prístup a o to či to dieťa chceš a či si preň ochotná urobiť všetko na svete - a ja som ochotná spraviť pre naše malé všetko čo bude treba 😵

jankabelka
1. apr 2008

Babule ste zlaté ďakujem, verím že sa už nepostaví do cesty nášmu bábätku. ozaj a mechúrik ma prestal bolieť v sobotu ale ešte stále pijem urologický čajík 😉
Mirka hneď by som si dala pizzu 🙂
Zuzi a ty ako ?
Pahu a vy čo aký je ďalší postup?

zuul
1. apr 2008

dievčatá bianka to má negatívne. 😒

jankabelka
1. apr 2008

😒 to ma mrzí
babuľlky ide po mňa manžel tak sa majte pre dnešok krásne papa

zaza_na
1. apr 2008

dobre janka. bolelo ma hrdlo cez vikend, ale vyzera to tak, ze som to zazehnala. uz nic necitim 😉
zuul diki za spravu. to mi je luto, ze to bianke nevyslo 😔

terezicka
1. apr 2008

Mňa tiež mrzí Bianka ☹
Mirka aj ja cem pizzu 😅 Ale radšej si choď oddýchnuť, Rebeka nech ťa dokope na gauč alebo do postele

pahu
1. apr 2008

Babuľky, Bianka bude tehu čoskoro, už o tom viete? Aj žiadosť na IVF už majú schválenú, takže čakajú na výsledky genetiky a idú do toho 😀

A Mandy a Misi, obe po IVF (ET) sú tehuľky 😀 😀 😀

bianka30
1. apr 2008

pahu si skvela.. to je jedine co na to mozem povedat... som velmi rada ze ta poznam (zatial len takto ale coskoro dufam ze uz aj osobne ) 😀 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre