Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
7. apr 2008

mirka, prijemne oddychovanie. terezka, dufam, ze kamaratka bude vporiadku 😔

terezicka
7. apr 2008

Zuzka zistila som že má narazenú obličku, čaká na výsledky zo sono a jej mama mi napísala že je relatívne v poriadku...Vďaka Bohu že to dopadlo iba takto...Zato ja som sa fakt vyplakala, lebo mňa teraz všetko hneď núti k plaču 😢

adulina
autor
7. apr 2008

Terez s tym kontrolovaním, ze na kolko si cm, tak aj ked si na izbe, ale to robia na vysetrovni, ale ked uz sa rozbieha porod a si v porodnom boxe, tak to je take naozaj velmi neprijemne a pre mna to bolo najhorsie a najviac bolestive 😖
nastrihnutie vobec necitis, ale sitie niekto citi, ja som to vobec nevnimala, ani neviem, ze ma šili aj dr. sa cudoval. takze je to individualne. 😉

zaza_na
7. apr 2008

terezka, to je normalne. ja som teraz na tom uz trochu lepsie, ale tiez sa rozfnukam kvoli kazdej somarine. a toto veru somarina nebola, tak sa ti ani necudujem, ze to na teba tak dolahlo... 😔

terezicka
7. apr 2008

Adulka vďaka za infošky 🙂
Zuzka mi ani nevrav, ja si pomaly ani správy nebudem môcť pozrieť čo budem vždy pri všetkom revať 😅

jankabelka
7. apr 2008

Kuk babuľky 😉
Ozaj Zuzi čítala som že pri Žiline máte nejaký domček a kde?

terezicka
7. apr 2008

Jani kuk 😉 Máš kus voľno?

jankabelka
7. apr 2008

Celkom áno lebo som po obede a vôbec sa mi nechce pracovať 😉

adulina
autor
7. apr 2008

idem ja lezat, lebo maly spi v kociku 😉
papa niekedy inokedy 😀

jankabelka
7. apr 2008

pa Adu a oddýchni si 😉

terezicka
7. apr 2008

Adulka tak papa a oddýchni si spolu s Alexom 🙂
Jani tak super aspoň budeš tu pri nás 😵

zaza_na
7. apr 2008

papa Adu a dufam, ze sa ti podari dobre si oddychnut 😉
terezka, no ja som to so spravami uz davno vzdala. nic pozitivne sa tam neda najst...
janka, v oskerde by to malo byt. dufam, ze nam to vyjde. tam by sme mali byt, kym neporiesime nas domcek.a ak budeme musiet aj na zimu, tak budeme musiet poriesit v tom dome aj nejake kurenie, lebo tam zatial nic nie je zapojene, aj ked radiatory su takmer v kazdej izbe 😅

jankabelka
7. apr 2008

Zuzi tak to je kúsok od nás 😀

jankabelka
7. apr 2008

babuľky končím dnes skôr lebo idem zaniesť ešte nejaké vecí do poisťovní tak papa zajtra a oddýchnite si 🙂

terezicka
7. apr 2008

Janka tak si sa dlho nezdržala pri nás 😕 Dúfam že zajtra tu budeš dlhšie 🙂

zaza_na
7. apr 2008

papa janka 😉 pekny zvysok dna
vsak mozno sa nam podari aj zbuchat nejake stretko potom a stretnut sa 😀

terezicka
7. apr 2008

Veru Zuzka dajte si stretko a Janke sa nalepí tvoje bruško 🙂 Veď aj mne sa nalepilo z Mirkinho 😀

zaza_na
7. apr 2008

veru tak terezka 😉
a ty uz si asi po obede, ze? co si dnes mala? a ako ti chuti jest? lepsi sa to?

terezicka
7. apr 2008

Zuzka hej už som jedla, mala som pečené mäsko s knedlíkom 🙂 A potom ešte koláčik, lebo kolega cez víkend oslavoval 60 rokov tak doniesol koláčiky...Mňan taký orechový som si dala, zajtra sa isto vyhádžem z orechov 😲 Ale čo už, hlavne že som si pochutila 😀
A chutí mi celkom lepšie, ale viac mi chutia také hlúposti ako napr. sladkosti, cukríky, čipsy, popcorn, sem tam ovocie...Na to mám vždy viac chuti ako na normálne jedlo 😝

terezicka
7. apr 2008

Napíšem teraz čo vravela sestrička na cvičení: takže malému bábätku sa nemajú ušká čistiť tými vatovými tyčinkami čo si čistíme my...Stačí keď poskrúcaš rožtek z plienky a tým mu vyčistíš ušká - je to vraj príjemnejšie...Nechtíky treba strihať vyslovene ostrými nožničkami, v žiadnom prípade nie tupými a strihať treba rovno, žiadne do oblúka. Treba bábätko hneď od narodenia polohovať aby si nezaležalo hlavičku. Ak by sa náhodou prevracalo, lebo že detičkám sa niekedy zapáči iba jedna poloha, tak treba podoprieť bábätko osuškou alebo uterákom aby sa nevedelo prevrátiť. Podložku na kúpanie ona nedoporučuje, lebo dieťatko vtedy vlastne ani nie je vo vode ale nad vodou.A že ak budete baliť do perinky tak ručičky sa baliť nemajú, tie treba nechať uvoľnené 🙂

mirka20
7. apr 2008

ahojte 🙂
tak uz som vyspinkana 😵
terez, dakujem za rady, dufam ze to nezabudnem, kym budem mat malu pri sebe. aj ked dnes mam take vseliake pocity, ako keby to malo byt uz co nevidiet. v kuse mi tvrdne brusko 😔

terezicka
7. apr 2008

Mirka a magnézium si si dala? To sa zvykne dávať však? A neni ti aspoň teraz lepšie keď si si trochu oddýchla? Ani ma nestraš ja sa budem o teba báť, ale verím že to potiahnete určite ešte do mája 😵

terezicka
7. apr 2008

Mirka a nemôže to byť aj z toho že si dnes behala po dr?

mirka20
7. apr 2008

terez, magnezko som si uz dala, ale asi nezabralo. chvilu este posedim a pojdem si opat lahnut. mozno je to z toho, fakt neviem 😒

terezicka
7. apr 2008

Mirka moja zlatá určite to bude z toho že si chodila doobedu po dr a skoro si vstávala 😵 Neboj Rebeka je múdručká a vie že má ešte mesiac zostať v brušku 😵
Ja sa idem pomaly chystať na cestu domkov, tak papa zajtra 😉

mirka20
7. apr 2008

papa terez zajtra 🙂

zaza_na
7. apr 2008

papa terezka 😉 pekny zvysok dna

zaza_na
7. apr 2008

mirka, neboj. urcite to bude vporiadku a toto su len take skore predzvesti - poslickovia. len sa maternica chysta...

mirka20
7. apr 2008

zuz, v to dufam. idem si uvari puding a potom si pojdem opat lahnut. papa zajtra 😵

zaza_na
7. apr 2008

papa zajtra mirka. dufam ze si dobre oddychnes a pomoze ti to 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre