Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
16. jan 2008

Mirka díky že si ma opravila, alebo bez nej 😀

Terez, tak to je dosť ťažká situácia vysvetliť Marečkovi o tej VŠ... Aby sa ho to níhodou nedotklo že ty môžeš a on nie... Budeš musieť byť poriadne opatrný diplomat, tak držím palčeky 😵 🤐

pahu
16. jan 2008

Terezička a Mirka, vy ste zlatučké, ale myslím si že príde, ona mi to už 2-3 krát spravila 😀 Tak možno ak bude silná, tak pôjdem iba niekam na prechádzku a snowboardovať nie 😉

mirka20
16. jan 2008

ale pahu, ja stale dufam, takze to moze vyjst 😉 a pojdes len na prechadzku, lebo nepride

terezicka
16. jan 2008

Pahu neboj voľáko už len bude a bude stále len lepšie a lepšie 😵
No Marekovi to nejako budem musieť povysvetľovať, zas ale ešte nie je ani isté že sa na VŠ dostane 😅

pahu
16. jan 2008

Ja viem 😀 A babuľky, teraz už idem do Záhorskej a prídem dúfam čoskoro 😀

terezicka
16. jan 2008

Pavli veď si tu s nami bola iba krátko tak dúfam že sa aspoň rýchlo vrátiš a budeš tu zas s nami 🙂

henrieta76
16. jan 2008

ahojte.
prisla som vas pozriet.

terezicka
16. jan 2008

Ahoj Heni tak sa na nás pozeraj 😀 Ako sa darí? 😉
Janka pozerala si doma recept na tú pizzu že koľko vody tam treba? Včera som ju nerobila, lebo nám aj svokra niečo dala ale dneska ju idem robiť určite a už sa na ňu veľmi teším 🙂

henrieta76
16. jan 2008

terezka no uvidime ako sa dari,
ak chces aj ja mam super cesto na pizzu.
budem vas sem chodit kukat a niekedy sa aj pridam,lebo upratujem,varim atd.

terezicka
16. jan 2008

Heni tak napíš aj tvoje 🙂

zaza_na
16. jan 2008

ahojte babenky 😉
kukam, ze tu poletuju nejake depresivne nalady... 😖 tak babule, hlavu hore a nezufajte. ja vesrim a dufam, ze vam to vsetkym uz onedlho vyjde a budete vsetci tehu 😵 ja viem, ze sa to lahko vravi, len ja pevne verim, ze to vyjde. hlavne nebudte smutne... ☹
tak som sa tesila, ze konik sa uz umudril a bude uz len dobre. ale zda sa, ze sa zase matahuje nejako pomaly... snad to bolo len mojim netom...
ozik, nexcete kuknut do mojho albumiku a predpovedat mi, co asi cakame? 😉

mihanka
16. jan 2008

ahojte, ako sa mate? preco je tu depresivna nalada, zaza??? 😕 idem kuk tvoj albumik 🙂

mihanka
16. jan 2008

zaza, miminko je naaadherne, krasne fotocky 😵 podla uzv si myslim ze je to dievka 😀 ale skus podla tohoto
www.emimino.cz/pages/story/887

pahu
16. jan 2008

Ahoj Mihanka 😀

pahu
16. jan 2008

Je tu niekto???

mihanka
16. jan 2008

ja som tu, teda v snazilkach, ale aj sem obcas mrknem... ako sa mas pahu??? co nove?? 🙂

mirka20
16. jan 2008

ja som uz tu 😵
ahoj mihanka, u mna ten cinsky kalendar nefunguje, tak som asi to 1% 😀 ale ja som rada 😉

jankabelka
16. jan 2008

aj ja som už tu, len máme tu šéfa z belgicka opäť je tu frmol 😠

terezicka
16. jan 2008

Už som tu aj ja 😀

jankabelka
16. jan 2008

Baby dorazila mrchatá a hrozne ma bolí bruško ☹

mirka20
16. jan 2008

jani, to ma mrzi ☹

zaza_na
16. jan 2008

aj ja som uz tu. nemala som velmi casu sa vam venovat na maily, ale snad to bude lepsie... uz aj ked ten kon sa umudril...
mihanka, ahoj 😉 tak uvidime, aka si vestica. to si ma celkom potesila; ale budeme radi, ked bude aj pipik 😀
janka, to mi je moc luto... ta mrcha hnusna... ale aspon si to co najskor odkrutis a mozes ist k novemu doktorovi a riesit to... 😕

pahu
16. jan 2008

Prepáčte, flíkam sa na nete a zháňam informácie o cvičeniach podľa Mojžišovej 😅 Terez a Janka, nedali by ste sa na to nahovoriť? Vraj to má výborné výsledky na otehotnenie 😀

Mihanka, nové nemáme nič, akurát to, že sa síce snažilkujeme ale nie podľa BT, ani podľa hlienu ani podľa OVU, iba vtedy, keď na to máme chuť 😀

terezicka
16. jan 2008

joj Janka to ma veľmi mrzí 😢
Pahu ja by som sa na to hádam aj dala, čo musíme preto spraviť? 😉

jankabelka
16. jan 2008

Nuž mám pocit, takej akejsi prázdnoty ☹
PAhu a čo treba urobiť?

terezicka
16. jan 2008

Janka prosím ťa nebuď taká 😔

terezicka
16. jan 2008

Baby tak keď ide MK tak tu ani nie ste 😠

mirka20
16. jan 2008

terez, ja som tu 🙂

terezicka
16. jan 2008

Babky idem sa ja pomaly chystať na cestu domov 🙂

pahu
16. jan 2008

Nooo, ja Vám pošlem linka na nejaké cviky od Mojžíšovej, ja som už včera večer začala... Ide o cvičenia, kde sa dáva do poriadku vlastne celá chrbtica od krčných stavcov až po kostrč... Niekde som čítal, že najskôr by sa malo napraviť telo masážou a potom by sa malo cvičiť... Zatiaľ som však na slovenskom nete našla iba fyzioterapeutku v Trenčíne, takže pátram ďalej.. V samotnom cvičení ide o posilnenie a prekrvenie celej panvy a orgánov v nej.. Stuhnutosť a slabé prekrvenie môže totiž spôsobovať oslabnutie maternice a tým aj zabrániť uhniezdeniu vajíčka.... Aj tu na MK je jedna téma Metoda podle Mojžíšové, ale sú tam linky iba na české stránky... Ale ja som si odtiaľ stiahla nejaké základné cviky, kým nenájdem terapeutku, ku ktorej by som chcela zo začiatku chodiť 😉 Nejede o nič namáhavé, sú to naťahovacie cvičenia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre