Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
14. apr 2008

Jeeej, Mirka a Terez, akú máte peknú foto 😀 Zátišie dvoch tehuliek 😀

terezicka
14. apr 2008

Babenky idem tak papa v stredu 🙂

pahu
14. apr 2008

Terez, jak papá, nechoooď 😀

zaza_na
14. apr 2008

babenky, prepacte ze som sa tak nahle vytratila, ale zacala som robit poroadky v papieroch a myslela som si ze to budem mat raz-dva hotove. ale nejak mi to trvalo dlho a potom som obedovala a potom som si lahla pospat, lebo mi zacalo nejako tvrdnut brusko...
pavli, tak so ste mali suprovy vikend. aspon ste sa odreagovali a snad ste si aj oddychli a pobudli s kamosmi. lebo, ked uz bude fazulka, uz sa nebude tak dat 😀
janka, a ty sa rychlo a poriadne vyliec. a davaj si pozor, lebo ty si casto chora... 😔

pahu
14. apr 2008

Zazi, však to, keďže sa chystám byť konečne do mesiaca tehu, tak už nebudem môcť takto žúrovať 😀 A ty pekne oddychuj 😉

jankabelka
15. apr 2008

Dobré ránko, mali sme poradu a tu ešte nikto nie je?

zabka
15. apr 2008

Pekne ranko ....

mirka20
15. apr 2008

dobre ranko 🙂
ja som sa do ruzova vyspala, aj ked v tomto stadiu tehu je to dost obtiazne, este stastie, ze nemusim chodit do roboty a mozem spat aj cez den 😅

jankabelka
15. apr 2008

Ahojte Zabka a Mirka 😉
Mirka tak je super že si sa ta dobre vyhajala 🙂

pahu
15. apr 2008

Ahojček, ja som tu 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
Som tesne pred ovu, s manželom nebolo žiadne snažilkovanie už vyše týždňa, .... ☹

mirka20
15. apr 2008

jani, no v ramci moznosti. ale vsak co, ked sa mi bude chciet spat, tak si lahnem este aj poobede. si to teraz mozem dovolit 😅
pavli, neboj, mozno ak by si ho dnes zlomila, tak to o to bude lepsie 😉

mirka20
15. apr 2008

idem trochu poupratovat a prichystat obed, lebo manzel pride dnes na obed domov, tak aby mal co papat 😵 zatial papa

jankabelka
15. apr 2008

Ahoj Pahu 🙂
Mirka tak pekne priprav obedík a ešte sa vráť

pahu
15. apr 2008

Mirka, ja ho ukecávať nebudem a viem že sme obaja tvrdohlaví... 😠 Vieš, my sme si kúpili nový byt, asi sa pamätáš... Fakticky pekný, 90 m + 20 m terasa... Jeho ocino tam chodí s robošmi koordinovať ich a popri tom vymýšľa nové a nové veci... Potom ich povie Manželovi a on so všetkým súhlasí ako 5-ročný chlapec napriek tomu, že my dvaja sme sa dohodli na niečom úplne inom a potom mi to s jeho otcom povedia ako hotovú vec že to bude lepšie a presviedčajú ma... Potom mu poviem že si nemyslím že to bude lepšie a že prečo musí vo všetkom ihneď meniť názor podľa rodičov a už je oheň na streche, že ja musím byť vždy proti jeho rodičom a už len zo zásady s ničím čo navrhnú nesúhlasím.... Tak som to nechala tak, nech sa vyrozpráva a bola som ticho. Urobila som desiatu na dnes a v tom on opäť na mňa zaútočil, že prečo som urazená... Tak som mu povedala, že urazená nie som, ale že je mi ľúto, že si myslí, že som vo všetkom proti jeho rodičom. ... bal bla bla a tým to skončilo a keď som išla spať, ani mi nedal pusu.... 😢 😖 Už mám toho plné zuby, vôbec sa už na ten byt neteším... Nie je už podľa našich predstáv, je podľa predstáv jeho rodičov... 😖 😠

pahu
15. apr 2008

Babuľky, vy sa so mnou nebavíte? 😕 😨 🤐

mirka20
15. apr 2008

uz som tu. vsetko je prichystane, este vyprazim syr, ale to az tesne ako pride manzel, aby to bolo cerstve. uz som stihla aj trochu povysavat, oprat a povesat plienky. proste som sikulka 😀
pavli, to ma mrzi, ze sa takto kvoli tomu vasmu super bytu vadite. 😔 v tomto ti neporadim, lebo fakt neviem, co by bolo najlepsie. len ti prajem vela sil zvladnut vsetko s chladnou hlavou. len keby chcel tvoj manzelik prist dnes s tym, ze sa chce udobrit, to by bola parada 😉

pahu
15. apr 2008

Mirka, to by bolo obrovské prekvapenie 😉 My sme obaja tvrdohlaví, čo už... On sa akoby nevedel odpútať od rodičov... V nedeľu večer prišiel z Prahy a mamina mu volala okolo 21,30, že už ho dlho nevidela (4-5 dní), že na ďalši deň nech ju príde pozrieť... Však nech ide, mne to nevadí, ale takto vynútene? 😕 Ńajhoršie je, že ja ich mám rada a nerada vystupujem proti nim, lebo viem že aj oni nás majú strááášne radi, ale nenechajú nás "BYŤ DOSPELÝMI" Chápeš čo tým myslím? Chcú nás mať stále pod kontrolou a rozhodovať za nás... Aj s tým, že teta chce aby som išla aj za jej gynekológom, lebo "on je ten najlepší" a zatiahla do toho aj manžela a svokra, a bola presviedčacia akcia... Darmo ja jej vysvetľujem, že mám 2 gynďošov a to mi bohato stačí.... Brrrr. A to ešte nevedia, že máme za sebou 2 x IUI a plánujeme IVF... Brrr. V tomto im ale neustúpim. 😀 😠 😀 A aj vtedy som vlastne bola doma ja tá zlá, že však prečo nechcem skúsiť aj "maminho gynďoša?" Brrrr.l 🤐

jankabelka
15. apr 2008

Mirka tak dúfam, že syrík bol čerstvučký a určite bol výborný 😝
Pahu nie je to síce ľahké, ale verím tomu že manžel ti dá po čase za pravdu 😉 a verím že to bude v blízkej dobe

mirka20
15. apr 2008

pavli, to je fakt tazke s rodicmi. ja mam mojich dost daleko a manzelov ocino sa do nas moc nestara, aj ked byvame spolu s nim, takze s tymto my problem nemame. mozno keby som mala svokru, tak by to bolo ine, ale takto je to celkom rozdielne. a k tomu dalsiemu gyndosovi urcite nechod, dvaja bohate stacia. 😉 a rodicov treba brat jednym uchom dnu a druhym von. nam knaz na priprave na sobas povedal, ze s rodicmi budeme najlepsie vychadzat vtedy, ked si pekne vypocujeme, co nam radia, prikyvovat im a potom si spravime po svojom. a budu spokojne obe strany. skuste to. teda ak na to nahovoris aj manzela.
idem si hodit poobedneho slofika, nejak mi klipkaju oci. zatial papa a ak by som nestihla uz dnes prist, tak pekny zvysok dna 🙂

pahu
15. apr 2008

Pa Mirka, oddýchnite si 😉
Skúšam to tak, vypočuť a urobiť ako chceme my... Potom si ešte síce vypočujem komentár, že však sme Vám radili ináč, ale... Tento krát to tak ale nevyzerá, myslím že manžel je v tom až po uši.... ☹ Budem Vás informovať 😵

terezicka
16. apr 2008

Dobré ránko dievčatá 🙂 O 8 máme poradu tak tu budem len dovtedy a potom až keď skončíme poradu sa ohlásim

jankabelka
16. apr 2008

Dobré ránko kočky, ako ste sa vyhajali?
Terezka a ponáhľaj sa z porady 😉

pahu
16. apr 2008

Ahojček 😉
No teda, to tu asi dnes budem opäť trpieť samomluvou 😨 😵

mirka20
16. apr 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
my dnes ideme na skolenie o epiduralke, tak som zvedava, ci si to nerozmyslim 😅 a potom nas cakaju posledne nakupy a uz len pobalit tasku a cakat, kedy to na mna pride. ale dufam, ze tak o 2 tyzdne najskor, lebo ja by som moc chcela majove dietatko 😵
pavli, tak co, udobrovanie sa nekonalo?
janka, vybuvana som v ramci moznosti, takze uvidime tak o 2-3 hodinky, ci ma nebude zmahat spanok 🙂
terez, stretneme sa. my pojdeme este pred prednaskou k tebe, cize okolo 12.00 by sme mali byt u teba. dufam, ze sa nechystas na obed do mesta 😕

mirka20
16. apr 2008

no kde ste sa stratili? ja som sa uz stihla naranajkovat a teraz sa odhodlavam na balenie tej tasky, ale moc sa mi do toho nechce. asi sa idem ucesat a namalovat, lebo o hodinu odchadzame z domu, ideme na obed a potom na tu prednasku, tak nech sa ma ludia nezlaknu. a taska pocka do poobedia 😵 som to dobre vymyslela,co 😀 zatial papa

jankabelka
16. apr 2008

Ahoj Pahu, Mirka dobre si to vymyslela 🙂

terezicka
16. apr 2008

Už som tu z porady, bola to nuda ako vždy a nič nové som sa nedozvedela 😝

pahu
16. apr 2008

Už som tu 😉
Mirka udobrovanie? nie, asi je to ešte horšie... Snažilkovanie? Nie... Takže nebude ani tehu tento mesiac... Fakticky som tesne pred ovulkou a maslím že už aj prichádza, lebo ma bolí pravý vaječník...
KUK: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

terezicka
16. apr 2008

Pahu ahojky 🙂 Prišla ti v pondelok sms-ka odo mňa? A neboj, ešte to nevzdávaj veď možno ťa manžel ešte veľmi milo prekvapí a bude udobrovanie s následkami 😵

pahu
16. apr 2008

Terez, áno!!!! Jeej, ja som na to aj celkom zabudla, už nemáme Kilku ako kinderko ale ako Kilku a Réku 😀 Ale aká drobunká sa narodila, však? Teda aspoň ja som bola o dosť väčšia 😵 Mala som 54 cm a 3500 g 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre