Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
21. jan 2008

Adulka kľudne pošli mailom my sa budeme veľmi tešiť 🙂 A už máš pripravené? Aj tašku do pôrodnice aj všetky veci pre Alexa?

pahu
21. jan 2008

Adu? Viem že sme sa videli iba raz a aj to tak na rýchlo, ale môžem ťa potom prísť pozrieť? 😀 Cez deň, zdrhnem z robotky 😉

Pipi, takže idete na to? Super, vidíš, ja takú odvahu nemám ☹ 😒

mirka20
21. jan 2008

ahojte. uz som tu 🙂 vsetko je v poriadku, rebeka je pekne v brusku, ja som ok, takze je vsetko tak, ako ma byt. a uz som objednana na sladku vodu, fuuuj. som si bola aj kupit glukozu v lekarni. viete ako jej je vela 😝 a musim sa objednat aj na interne, lebo uz som vraj v pokrocilom stadiu tehu, tak to musim stihnut do dalsej poradne, kt. bude 11.2. viete ako mi to dobre padlo, ked povedali, ze som uz vo vyssom stadiu tehu? to bolo super. a jedna pani sa mi chcela v cakarni aj postavit, lebo nebolo volne. ja som asi fakt tehotna a normalne to na mne vidno 😵
martinka, tebe sa to uz tiez riadne krati 🙂
adu, vydrz, uz len chvilu a alex bude s vami 🙂
pavli, idem kuknut tie fotky
ahoj pipika, strasne drzim paste, nech to v sobotu-nedelu vyjde a uspesne to dobojujete do 9.mesiaca 😉

pipika
21. jan 2008

Pahu,treba mat odvahu.Fakt je,ze tych 10% je malo,ale vidis ze sa aj nam podarilo. My ked sa nepodari IUI ideme hned na IVF,chcem mat babo este tento rok. 🙂

adulina
autor
21. jan 2008

Ja uz mám vsetko pripravene, lebo moj drahúšik ma do toho hnal uz dávno, takže uz je aj všetko v taške pokrčené a asi trikrát prebalené 😀

Pahu, no a čo ked sme sa videli len raz, samozrejme, že možeš prist, ale dam vediet ako to tak chodí, lebo teraz vobec netusim kto kedy ako, a uvidím aká budem rozbitá 😀 uz ta mam aj vybratu aby som ti potom poslala SMS 😉

martinkamm
21. jan 2008

mirka ta cukrova voda je hnus mne chybalo len trochu a vyvratila by som ju ale ked na mna sestricka hnusne kukla ze ked to neudrzim v sebe budem musiet opat prist do TN o tyzden tak som to dajako zvladla ale je to hnus ak ti smiem odporucit vezmi si aj citron nakrajany na kolecka mne to nik nepovedal az tam ked som ho nemala 😢 ale vraj sa to snim lahsie zvlada lebo zapit ani nic to nemozes 😠

terezicka
21. jan 2008

Pavli aj ja sa chystám ísť pozrieť Mirku potom do nemocky a samozrejme s veľkou dávkou francúzskych zemiakov 😀
Mirka super že je všetko ok a neboj sladkú vodu zvládneš, rýchlo ju len vypiješ a hotovo 🙂
Pipika verím že vám to už vyjde a fakt to dobojujete do úspešného konca 🙂

pipika
21. jan 2008

baby,ste starsne zlate. dakujem. Mam vas velmi rada. 🙂 🙂 😵

pahu
21. jan 2008

Pipi, keď ja som sa zľakla toho, aká som bola stráááášne smutná z toho, keď to nevyšlo, tak som to s Manželíkom uhrala do autu, že teraz nech to neriešime, lebo kupujeme byt a tak... Tak som sa do toho zamotala, že som tomu aj sama začala veriť a teraz neviem ako mám naznačiť, že by som to strááášne chcela skúsiť znovu 😀 😢

pahu
21. jan 2008

Adu 😀 Teším sa, a jasné že počkám kým sa ti to všetko utrasie a zabehášte si nejaký režim 😉

pahu
21. jan 2008

Pipi a tebe sa to podarí, cítim to v kostiach 😅 😵

mirka20
21. jan 2008

mne kazala sestricka vypit vodu hodinu pred tym, ako pridem do ordinacie. ze mi len zoberie krv, doktor mi spravi normalne poradnu a pojdem. ten citron mam zjest, ked to vypijem?
terez, samoska, ze prides s francuzskymi zemiacikmi. len este musim pozistovat, co vsetko nebudem moct, ked budem kojit a to tam nedas 😉
pavli, ste zlati s manzelikom

pahu
21. jan 2008

Mirka díky 😀

pipika
21. jan 2008

Pahu,necakajte dalsie mesiace,je to strata casu. Skuste to znova! 😉 🙂
Aj ja chcem vidiet tie fotky. 🙂

terezicka
21. jan 2008

Veru Pahu načo zbytočne čakať, len to povedz manželovi a uvidíš že bude súhlasiť 🙂
Vyhadzoval ma MK odtiaľto tak som zvedavá či pridá túto odpoveď 😅

snoopy
21. jan 2008

ahojte kočky...tak sa drobec konečne ukázal-a...bude Natálka 😀

mirka20
21. jan 2008

uz som tu aj ja. zas mi blbol konik 😠
snoopy, gratulujem k natalke. vas dlho napinala 😵

terezicka
21. jan 2008

Snoopy ahojky no super sa teším že bude Natálka 🙂 A krásne meno, aj moja dcéra sa tak bude volať 😉

snoopy
21. jan 2008

ďakujem vám kočky.....my asi budeme robiť trošku skôr....otváram sa dosť intenzívne, tvrdne mi bruško a mám tlaky na vaječníky...takže už len čakáme či vôbec vydržíme do februára pokope 🙂 tak som radšej zbalila veci do pôrodnice....jeden nikdy nevie

😔 vy sa ako máte?

mirka20
21. jan 2008

snoopy, takze sa ti to uz blizi. 😵 u mna nove len to, ze aj my budeme mat dievcatko, tak sa tesime 🙂

snoopy
21. jan 2008

mirka.....ani mi nehovor...včera išiel na ČT2-ke nejaký dokument, že "Najväčie rodinné šťastie" a ukazvali tam pôrod...videla som to dosť detailne....no poviem pravdu...iná panika ma chytila 😔

terezicka
21. jan 2008

Ale Snoopy neboj to určite zvládneš 🙂 Tak myslíš že to tu už bude onedlho? 😕 Ale hlavne nech je malá v poriadku a všetko bude ok 😵

mirka20
21. jan 2008

snoopy,mame doma jedno dvd, kde je cely priebeh tehotenstva, porod a aj sestonedelie, ale ja som nastastie zaspala este pred porodom 😀 ale ani sa to nechystam pozriet, lebo neviem, neviem, ci by som chcela ist potom rodit 🙂

snoopy
21. jan 2008

no terez veru...Dr tomu dáva tak 2 týždne.....

mirka20
21. jan 2008

snoopy, tak to je naozaj za chvilocku. boze, este len teraz si otehotnela a uz ides rodit. ale to leti...

terezicka
21. jan 2008

Jej Snoopy tak začiatkom februára tu bude malá Natálka? 😵
Mirka tak veru radšej nekukaj žiaden pôrod, lebo si budeš chcieť nechať Rebeku v brušku a ja ju nebudem môcť potom podržať na rukách 😅 😀

snoopy
21. jan 2008

mirka, že? si aj ja pamätám.....a za chvíľku tu bude drobec plakať 😀 ...ale neboj aj teba to za chíľku dobehne 🙂

mirka20
21. jan 2008

terez, nebudem, lebo aj ja chcem drzat rebeku v naruci. staci, ze si to pozrel janko, ten vie o com to je, bude ma navigovat 😀

snoopy
21. jan 2008

idem ja niečo uvariť..hlad sa ohlásil 🙂...majte sa tu krásne a dúfam, že sa ešte "uvidíme" kým som takto 2v1 😅
pa

mirka20
21. jan 2008

snoopy, dobru chut a urcite nas pridi pozriet ako 2v1, ale ak nahodou to uz nestihnes, tesime sa na info o natalke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre