Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
29. jan 2008

zaza a nerobilo im to problém, ze nie?

zaza_na
29. jan 2008

andulka komu? rodicom myslis?

andulla
29. jan 2008

Myslím súrodencom. Ako zvládal ten starsí? Môj syn je v pohode rozprávala som sa s ním, ale vies realita býva niekedy inaksia.

pahu
29. jan 2008

Idem papkať, čauko 😀

jankabelka
29. jan 2008

Dobrú chuť vám želám 😉

andulla
29. jan 2008

Dik terezicka za pochvalu. Aspon vidís, ze potrebujem opat drobca pri sebe lebo synátor je uz samostatny. Tento rok konci skolu, ucí sa za kuchára a pôjde makat. Dúfam, ze niekam von nech si zarobí. Neuverís, ale normálne som dostala histerický plač ked mal 18 rokov, ze uz nemám syna, ze môze zit podla svojho atd...... normálne mi to prišlo l´to, ze je taký velký.

A prajem ti dobrú chut, musís nakŕmit hladoska v brusku.

terezicka
29. jan 2008

Už som sa najedla, ale musela som nejako pomenej jesť lebo mi to išlo dosť ťažko dolu krkom 😝
Andi to by si mala fakt super, jedno dieťa pracujúce a druhé ešte plačúce doma v perinke 😵
Mirka kolegyňa mi kúpila Fatru v obchode, tak si idem hneď naliať 😎

zaza_na
29. jan 2008

jaj, nebola som si ista, ci si to tak myslela 😉
nie, v pohode. ja som od neho starsia takmer o 16 rokov. takze my, starsi surodenci sme ho vlastne vychovavali, pokial sa dalo. potom neskor sme sa rozrpchli, kazdy ma teraz uz svoju rodinu, tak mi je to tak trochu luto, ze uz sa mu nemozem tolko venovat. ja mam kvoli tomu niekedy tak trochu vycitky, aj ked viem, ze s tym nic nenarobim. lebo je na nom vidiet, ze by xcel s nami, starsimi surodencami, travit viac casu.
ale ma to urcite vyhody, mat o dost starsieho surodenca. na prazdniny ide k bratovi alebo sestre. aj tu v anglicku nas boli pozriet. takze ak mozem povedat z pohladu nas, starsich surodencov, tak je to dobre mat takeho maleho brata. 😉 tohto sa nemusis naozaj obavat.
a zvlast ked ty si rozhodnuta, ze xces druhe dietatko. syna uz mas velkeho, tak budes mat kopec energie naplno sa venovat druhemu dietatku.
s mojimi rodicmi to je trochu ine. brat urcite nebol planovany a nas je 5 surodencov. potesili sa pravdaze, ale ked mal ist do skoly, maminka uz na to nemala tolko energie ako pri nas. len takmer s placom skonstatovala, ze zase bude treba s niekym citat a precvicovat pisanie... 😀

mirka20
29. jan 2008

terez, som rada. len si daj vodicky, dufam, ze ti to pomoze. a s tym jedlom fakt jedz, len kolko ti chuti a radsej castejsie a menej ako raz a vela 🙂
andy, ja som tiez pozerala tvoju rodinku, ste zlati. drzim paste, nech sa ti cim skor nastahuje fazulka do bruska

andulla
29. jan 2008

potesila si ma zaza. Ja som rozhodnutá, ze bábo naozaj chcem. Ja som zvlástny clovek ja som mala syna v 17 a to som chcela dieta este skor. Pre mna dieta nie ziadna prekázka v zivote. A ver, ze som si so synom od malicka uzila dost radosti. dodnes spomína na akcie v prírode a podobne. Stále som pre neho vymýslala program, aby mal na co spomínat ked vyrastie. A chcem to zazit znova. No a tej skoly sa trochu aj bojím lebo mojho syna som musela do uccenia nútit. A to je zaberák, ale neva chcem to znova. 😀

andulla
29. jan 2008

Dik mirka20, verím, ze sa to tento rok podarí uz aj mne. Lebo ja sem na koníka chodím uz dlho a to ked zacala vall, ze nemoze otehotnie a uz má krásne bábo v nárucí aj govinda, ktorá sem teraz chodí velmi málo. Vzdy som sa potesila, kde niektorá z vás ostala tehu, prezívala som to ako keby som ja nasla na teste //. Lenze vzdy ked som si myslela, uz ano tak len / sa ukázala. Tolko prachov do testov co som uz investovala, ved to ani nemusím písat, poznáte to. Snád aj ja kúpi raz test s //. 🙂

terezicka
29. jan 2008

Andulla dobre som to pochopila že Govinda už má bábätko? 😅
Nás je tiež viac súrodencov, ja som najstaršia a po mne je ešte ďalších 5 deciek a máme len jedného brata 😀 Ale je to super pocit mať veľkú rodinu, medzi mnou a najmladšou sestrou je 11 rokov rozdiel 🙂 Andulka vieš aké to bude super, že tvoj starší syn keď si založí rodinu tak jeho mladší súrodenec bude už taký mladý a bude ujo alebo teta( podľa toho čo sa vám podarí) 🙂

pahu
29. jan 2008

Anduli, aj ja si chcem kúpiť o pár dní test s dvoma // 😀 Kde ich predávajú? 😵

zaza_na
29. jan 2008

PAHU! 😀

andulla
29. jan 2008

nie terezicka govinda este nie len som tým chcela povedat, ze som sem chodila dlhsie a govinde som velmi drzala palceky. Trosku som to domotala som na PN tak mi myslienky lietajú rýchlejsie ako prsty po klávesnici. Vidím, ze je tu viac kociek co má viac súrodencov aspon budem vediet ako to medzi nimi chodí ked je vacsi vekový rozdiel. A s tvojho tehu sa naozaj úprimne tesím, ked som po 2 tyzdnoch zapla koníka zbadala som tt pri tvojom mene normálne som skríkla a pri evit od radosti.

jankabelka
29. jan 2008

Andulka aj ja chcem taký test s // paličkami? len dostanem ich aj v Žiline? 😅

mirka20
29. jan 2008

pahu, uz cochvila kupis 😉 a aj vsetky cakatelky 🙂

andulla
29. jan 2008

dievcence moje, ked taký kúpim hned vám daám vediet a vy zase mne na oplátku ok? Ja na taký test cakám uz intenzivne 3 roky

terezicka
29. jan 2008

Andulka tak už chápem, Govi viem že sa dlho snažia a neviem veru ako sú na tom teraz 😕
Baby ja keď som išla kupovať môj víťazný tehu test do lekárne tak som mala pripravenú odpoveď na otázku že ak sa ma lekárnička spýta že aký chcem, tak som jej chcela povedať že taký kde vycikám určite dve // 😀 Ale ona sa ma nespýtala, iba mi jeden dala - asi bol najlacnejší, stál 43,-SK a čuduj sa svete naozaj som vycikala dve // 😀 Ale myslím si že určite sa neoplatí kupovať drahé testy, lebo dve // ti vie ukázať aj lacnejší test 🙂

andulla
29. jan 2008

Viem, ze netreba kupovat drahé testy. Ja si tiez kupujem lacnejsie a sú tam 2ks a posledný ked som si robila, tak som si tú slabulinkú druhú čiarku normálne domyslela. Uz mi tak sibalo. Tento rok som si povedala, ze uz nebudem tak na seba upretá a trochu sa uvolním a snád aj sekera vystrelí!!!!! Kamoska mi minulý tyzden oznámila, ze je tehu a je tak stará ako ja. Tak mi svitla dalsia nádej. Vy ste mladunké povacsine máte viac nádeje.

mirka20
29. jan 2008

andulka, neboj, urcite sa zadari a uz coskoro 😉

terezicka
29. jan 2008

Andulka poviem ti môj prípad: chodila som na folikulometriu 4 mesiace, liezlo mi to nenormálne na nervy byť am každý druhý deň...V robote som mala z toho kus zle, riaditeľovi sa to vôbec nepáčilo. V novembri som sa rozprávala s mojim dr., že chcem cez vianoce pauzu...Ale on ma prehovoril aby som v tom pokračovala a že nemusím chodiť už tak často na folikušku...Tak som sa na to dalo, keď som išla na 14DC na folikušku tak žiaden folík tam už nebol...Ja som to dá sa povedaž vypustila von z hlavy a vidíš ako som dopadla 😀

andulla
29. jan 2008

No terezicka asi to tak naouzaj bude, ze ked vypneme a nemyslíme na to , tak vtedy to práve vyjde, len ako sa do vypúšta z hlavy?

mirka20 dúfam, ze budes mat pravdu

jankabelka
29. jan 2008

ozaj terezka ako sa to vypúšťa z hlavy? 😕

andulla
29. jan 2008

som rada, ze nie som sama s tým vypústaním z hlavy. Janka vidím, ze aj ty si dlhsia snazila. Neboj tento rok bude nás vsetkých dlhodobých snaziliek 🙂

jankabelka
29. jan 2008

Andula aj ja verím, že sa nám to všetkým podarí a hlavne s heslom "budeme tehuľky" 😀

andulla
29. jan 2008

Tak janul, presne si to napísala. S tým heslom treba zaspávat aj sa zobúdzat.

zaza_na
29. jan 2008

veru, budete tehulky! terezka je ziarivy priklad, ze to nakoniec musi vyjst... 🙂

mirka20
29. jan 2008

urcite budete vsetky tehulky, treba verit, tak ako ja som verila v terezku, tak verim aj vo vas a budete tehulky 😉

terezicka
29. jan 2008

Jani veru ti nepoviem návod ako sa to vypúšťa z hlavy, ale vieš akurát boli vtedy Vianoce a Silvester a pripité spermijky a vajko zo zvládli najlepšie ako mohli 😀
A určite pomohlo aj hladkanie Mirkinho tehu bruška 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre