Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
29. jan 2008

babuľky halóoooo, som tu, len som robila tie mzdové dekréty 😉

mirka20
29. jan 2008

pavli, si si zvysovala mzdu, co? tak to je jasne, ze si nemala na nas cas 😀 ale je ti odpustene 😉

pahu
29. jan 2008

A ja ešte hodinku a pól 😀

Nellie, ja som tiež brala clostil a mne pichali aj pregnyl 🙂 potom som išla na isemináciu a hneď potom som začala brať aj utrogestan 😀

pahu
29. jan 2008

Mirka, ty si taká šľachetná 😀 😀 😀 Ďakujem. 😵

terezicka
29. jan 2008

Idem kočky, papa zajtra

pahu
29. jan 2008

PIPIKA IDE ZAJTRA NA IUI!!! Nezabudnite na ňu myslieť, o 10,00 😉 Do robotky príde až v pondelok, tak až potom sa nám ozve, prečo sa to tak posunulo 😉

pahu
29. jan 2008

Pa Terez 😵

mirka20
29. jan 2008

papa terez. a nezabudni sa setrit a papat vela zeleninky a ovocia 😉
pavli, nezabudla si na pitny rezim? 😕
zajtra od 10.00 budeme silno mysliet na pipiku, hadam nam da potom vediet co a ako

zaza_na
29. jan 2008

papa terezka!
dufam, ze to pipike vyjde. budem na nu mysliet

pahu
29. jan 2008

Mirka 😀 Teba by som chcela mať vedľa seba non-stop 😉 Samozrejme som zabudla, ale vypila som už dnes: 2 dcl celaskon, 6 dcl minerálky, kuraciu polievku.. Všimli ste si že tam nie je káva? Tú si idem dať až teraz 😀

mirka20
29. jan 2008

pavli, ale ak si das kavu, k nej vypi aspon 3dcl vody, lebo kava odvodnuje 😉

pahu
29. jan 2008

A ch jaj Mirka, normálne som si dala šálku preč od úst 😉 Ale musím si ju dať, lebo sa mi točí hlava... 😵 A hneď si idem pre ďalšiu fľaštičku vody 😀

mirka20
29. jan 2008

som na teba pysna, ale nie, ze si len donesies tu vodu a nevypijes ju 😉

mirka20
29. jan 2008

o chvilu sa balim a odchadzam domov. papa zajtra 🙂 pavli, nezabudni pit 🙂

zaza_na
29. jan 2008

papa mirka zajtra 🙂

kila
29. jan 2008

Ahojte! Zazi ty máš ale krásnu kočku v brušku! 😉

zaza_na
29. jan 2008

jej, ahoj kila 🙂
dakujem. potesili sme sa, ked povedal doki, ze miminko ma ruzove ponozticky oblecene 😀 ale vsak by sme sa tesili aj keby boli modre.
ako sa mas? ako sa citite? chystas vybavu? mirka uz kupila kocik

kila
29. jan 2008

Ahoj Zazi! Videla som jej album, no pekne je už prichistaná na príchod malej... 😉 my ešte nemáme kočík, ani postieľku... 😅 ideme na veľké nákupy do Maďarska na budúci víkend... ale kočík kupovať určite nebudeme, len si ich popozeráme, vyskúšame a vyberieme si nejaký... potom ho objednáme a zoberieme ho domov až keď malá bude na svete... 😉 ale postieľku už chceme kúpiť najneskôr na budúci víkend... 😉 Výbavičku chystám, chystám... zajtra či pozajtra ideme zase na nákupy s mamou... 🙂 Už som kúpila aj všetku kozmetiku pre bábo a predstav si čo so našla: v Hypernove som kúpila 3 ks bodičiek za 48 korún!!! To bol ale úlovok! 😉
A vy? Ako ste cestovali?

pahu
29. jan 2008

Ahoj Kiluš, škoda že si tu tak neskoro, ja už teraz odchádzam ☹

Tak pa a vidíme sa zajtra. 😀
P.S. Nezabudnite na tú Pipiku za jtra o 10,00 😉

zaza_na
29. jan 2008

papa pahu. nezabudneme 😉
kila, zakecala som sa s kolegynou. vies ako, nuda v praci...
a das aj nejake nove fotos do albumu?
nech sa vam teda vydaria nakupy v madarsku a nakupite kopec krasnych veci! 😝 a tie body si kupila uplne super. smiesna suma. to bola velmi dobra kupa 😉

kila
29. jan 2008

Ahoj Pahu! No škoda... 😖
Pipike držím palce aj ja! 😵

zaza_na
29. jan 2008

docestovali sme dobre. cesta nam trvala 19 hodin. ale to bolo este v pohode. dost rychlo sme vlastne dosli. vyrazili sme rano v sobotu o 3.00 a dosli sme vecer o 19.00 miestneho casu.
ale poviem ti, uz som ku koncu nevedela, ako si sadnut. ale som rada, ze sme to takto rychlo a lahko zmakli a mame to za sebou. a je to super pocit, mat tu auticko so sebou. kazdy den sa nan divam, ked idem do roboty a z roboty 😀

kila
29. jan 2008

Teraz nemám nové fotky... v 30 tt idem na uzv, potom vtedy pridám fotku malej aj ja si ofotím bruško zase - a možno vtedy už budeme mať aj postieľku, aj kočík vybratý... takže o dva týždne... 😉
Bože, 19 hodín... 😝 to by som nevydržala... 😝

zaza_na
29. jan 2008

vsak mozes aj nove vecicky, ked sa ti bude xciet.
a ako je doma? nenudis sa? chodis na nejake cvicenia alebo predporodne kurzy?
no poviem ti, tych 19 hodin bolo asi tak akurat. ale v aprili sa chystame naspat autom na Sk. tak to si radsej ani nejdem predstavovat, ako sa mi bude potom cestovat 😲

zaza_na
29. jan 2008

majte sa teda krasne baby. aj ja uz odchadzam domov. papa zajtra!
kila, drz sa a zase sa niekedy zastav, ked budes mat cas 😉

kila
29. jan 2008

Zatiaľ sa nenudím, je super trošku si oddýchnuť... a vždy sa nájde niečo čo treba robiť... navyše už každú chvíľu čakáme, že nám donesú nové okná - to bude ale zábava! 😅 😝 Občas mám pocit že do pôrodu všetko ani nestihnem urobiť čo som mala naplánované... však je už koniec januára - bože, tak letí ten čas!
U nás nie je žiadny predpôrodný kurz ani cvičenia, takže si občas zacvičím doma pred telkou, mám dvd-čko s tehu cvičením - fakt mi to robí dobre, ale najčastejšie nemám čas alebo náladu potom ani na to... 😅
Ty už cítiš pohyby?

kila
29. jan 2008

My máme zatiaľ vybratý a odskúšaný zatiaľ tento kočík:
http://www.gracobaby.sk/quattro_deluxe_tout.htm
Dostaneme k nemu aj autosedačku, aj tašku na bábo... ale ešte sa to môže zmeniť...

kila
29. jan 2008

Terezka ty si už v 7 tt! Ako to letí! 😀 A už je ti poriadne zle? 😀

terezicka
30. jan 2008

Dobré ránko kočky 🙂 Ja som dnes spala celú noc úplne super, zobudila som sa 4 minúty pred zazvonením budíka 😅
Kilka moja to mi dúfam ale nepraješ aby mi bolo zle 😲 Zatiaľ mi zle nie je, dúfam že ani nebude 😔

jankabelka
30. jan 2008

Dobré ránko kočky 😅
Kila tak to je dobré že sa domka nenudíš a chystaš si vecičky 😉
A dnes myslíme na Pipiku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre