Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
3. mar 2008

No ved ano, ale aj tak... mohlo by to ist aj rychlejsie no nie???? Toho sa obavam najviac ked sa tym zacne zaoberat doktor... Tebe aj nieco zistil?

pahu
3. mar 2008

Zabka, my sme si dali najskôr spraviť všetky možné dostupné vyšetrenia - hormonálny profil, preichodnosť vajcovodov-laparoskopia, folikulometriu,.... A manžel spermiogram... Všetko je v poriadku, môže to byť v psychike, alebo príliš veľa stresu.... Nevedia prečo sa nám nedarí a le iba 50% párom sa podarí otehotnieť do roka od kedy aktívne na tom pracujú, tak sa neplašte 😉 Akurát si dajte ak chcete urobiť vyšetrenia 😅

zabka
3. mar 2008

No asi nieco bude na tej psychike... 😀 😀 .. A co bude s tym testovanim ty by si veru zajtra aj mohla....

pahu
3. mar 2008

Zabka ked ja neviem či testnúť či nie, uvidím podľa teplotky, lebo mne sa to veľmi nezdá... 😉 Keby mi ostala na 37,0, tak by som hneď testla, ale keďže mi klesla.... 😒 Uvidím ako sa budem ráno cítiť 😀

zabka
3. mar 2008

Ale ved to je pekna teplotka nie kazdy mava 37,0... Takze ranooooooo 😉

pahu
3. mar 2008

Zabka ja viem, ale 36,9 som mávala a tehu som nebola aj doteraz 😉 Ale pravdepodobne tstnem, lebo odolávať potom celý ďalší deň takýmto nátlakom 😀

mirka20
3. mar 2008

ahojte 🙂
uz sme tu z poradne. vsetko je v poriadku, malicka uz ma 1560 gramov a je pekne otocena hlavickou dole. srdiecko bije ako ma, aj prietoky su v poriadku. a dnes som sa definitivne rozhodla, ze si ideme dat odobrat pupocnikovu krv a vazne uvazujem nad epiduralkou. a na dalsiu poradnu idem uz o 2 tyzdne, lebo vraj v od osmeho mesiaca sa chodi uz kazde 2 tyzdne. a podla utz sme uz 30tt+4, podla poslednem mrchy 30tt+0, takze malicke pekne rastie. 😵 a stale je to rebeka. doktor hovori, ze uz by sa to nemalo zmenit, tak som mu povedala, ze v to dufam, lebo mi nakupujeme saticky, ze co by sme s nimi u chlapceka robili 😀

zabka
3. mar 2008

No vidis spravna rec... 😀 😀
mirka tak malicka je tam kde ma byt teda otocena tak ako ma byt.. a vsetko je v poriadku, super... Tesim sa s tebou.. 😉

mirka20
3. mar 2008

dakujem zabka 🙂
idem si teraz lahnut a liecit sa. zatial ahojky 😵

zabka
3. mar 2008

Tak ahojky a poriadne sa vyliec.... 😉

zabka
3. mar 2008

No a teraz to tu bude spinkat ci co?

pahu
3. mar 2008

Zabka uz som tu, bola som v Záhorskej bystrici 😉
A napína ma na zvracaanie každú chvíľočku 😝 Aj som si dala rohlík a neprestalo to, tak vždy keď to na mňa ide, dám si aspoň dúšok vody 😕

zabka
3. mar 2008

Co to asi moze byt??????? 😀 😀 😀 .... Ved ty mas prve príznaky...... 🤐 🤐

pahu
3. mar 2008

Zabka možno áno, možno nie... 😕 Uvidíme, myslím že zajtra skúsim testnúť, oki? 😉

zabka
3. mar 2008

Oki uz sa teskam ale nezabudni.... 😵 😵 😵 ... Ja uz koncim tak prajem pekny zvysok dnika... A zajtra rano drzim palce moc, moc... 😉

pahu
3. mar 2008

Pa Zabka 😀

A ja som osirela ☹ Až do 16,30 😠 ☹

annavi
3. mar 2008

ajojte babulky..tak hlasim sa z noveho pracoviska..z nemsovej 😀

pahu
3. mar 2008

Ahoj Annavi 😀
Dnes sme tu ostali iba my dve, Mirka bola v poradni a išla domov, lebo je nakapatá, Žabka to tiež ukončial, Terez je PN celý týždeň a Janka zrejme opäť nemôže, má kopec robotky 😉

Ako sa ti páči na novom? 😨 😕

mirka20
3. mar 2008

ahoj pavli, uz som aj ja tu. uz som si pospinkala, napapala sa, ale ze by mi bolo lepsie sa neda povedat. pisala som si s terezkou,ze v sobotu mala horucku, ale ze uz je lepsie. dufam, ze to neuskodilo fazulke, lebo vysoke teploty su dost nebezpecne. co to citam, ze mas nevolnosti? pavlinka, ze by to nieco znacilo? 😉
ahoj ann 🙂

vejinka
3. mar 2008

ahojte 😉

mirka20
3. mar 2008

ahoj veji 🙂
ako sa mas?

zabka
3. mar 2008

No ahojky aj tu niekto este fici.... 😉

annavi
3. mar 2008

ajojte je tu niekto????halooo

zabka
3. mar 2008

No ahoj susedka 😀 😀 😀 😀

zabka
3. mar 2008

No susedka kde si sa stratila????

pahu
3. mar 2008

Halo halo 😨 😵

zabka
3. mar 2008

No haloooo... splachosko... 😉 😀

pahu
3. mar 2008

Tak kde si budeme pisat? Podme do grafov, tam je nas viac 😀

zabka
3. mar 2008

okej ved som tam... 😉

annavi
3. mar 2008

ajojky zabka moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre