Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

vejinka
4. mar 2008

zabka pozri na tie co mam v albume...ja som vzdy xcela take tocene ..co povies nepacia sa ti? 😉

pahu
4. mar 2008

Mirka dikes 😉
Fakticky to tu nejako viazne... Škoda... 🤐
Ale ja som sa napálila zase na sekrošku, tak to rozdýchavam 😀

fedra
4. mar 2008

pahu .... drzim vo stvrtok palceky. Este stale to moze byt pozitivne z krvicky.
Budem na teba silno mysliet.

Mna uz druhy den nejako pobolieva podbrusko,tak neviem co sa zas deje ☹

mirka20
4. mar 2008

pavli, co ti ta zenska zas spravila?
a co ten tvoj manzel? si mi neodpovedala, ci si na neho aj nakricala, alebo ste sa len udobrovali 😉

pahu
4. mar 2008

Mirka, nakričala? Ani nie, už v piatok to žehlil cez telefón a keď v sobotu prišiel tak ma iba objímal, že on to nemyslel v zlom a že na mňa nezabúda keď už so mnou nie je, to iba že naozaj nemal čas... Bla bla bla... Ale mne sa to nechcelo veľmi naťahovať, aj kvôli možnej fazuľke, aj kvôli kľudnej atmoške na chalupe a aj mi doniesol kabelu ako darček. 😉

A tá ženská? Noo, vži sa do mojej situácie... Dnes je 4.3.2008, vyúčtovania za február uzatvorené, už som to aj nahádzala do čerpania do počítača, dokonca do 2 systémov po novom... A ona došla za mnou bez akéhokoľvek ospravedlnenia a smiala sa že jeeežišíííí, ona mi zabudla dať blok ktorý mala v kabelke už týždeň.. Ale ona sa smiala... Tak som sa jej opýtala, že čo jej je na tom smiešne.. A ona že aha, vlastne nič a či to nemôžem prerobiť. Ja že to skúsim ale až také jednoduché to nie je a ona mi ponúkla pomoc! Skoro som odpadla, prepichla som ju pohľadom a povedala som jej nech radšej odíde, lebo nevie ani vytvoriť excelovskú tabuľku, nie ešte niečo vyúčtovať... Brrr.. Mne nevadí že zabudla na ten blok, to sa samozrejme môže stať... Ale ona sa na to smiala!!!! 😠 Bez pokory, bez, ja neviem, aspoň slovo prepáč keby použila....

vejinka
4. mar 2008

pahu ja by som ju tam asi vyfackala od jedu 😉

mirka20
4. mar 2008

pavli, vidis, tvoj manzel to tak nemyslel a je super, ze si to tak predychala. no a k tej sekretarke sa nevyjadrujem 😖

pahu
4. mar 2008

Veji aj ja, ale je to riaditeľova viac ako rodinná známa... 😠

Ale ja som ostala v šoku, ona sa na tom smiala akoby mi hovorila vtip. 😕 😲 😨

vejinka
4. mar 2008

nabuduce jej to iste urob ty...teda ak sa nebojis.. 😉

vavenka
4. mar 2008

Aha vejinka, pozeram ze mas termin porodu v den kedy som sa narodila ja, tak drzim palce nech to dobre dopadne 😀

nellie_
4. mar 2008

No Pahu, dobra Rampepurda ta tvoja kolegynka...take trubky tu mame aj u nas. 😖
Mne sa uz dnes nic nechce...ale musim tu trcat do 15,40 lebo idem o 16,00 na spinning, inak by som uz davno prchala o 3 prec.. 😀 😀

pahu
4. mar 2008

Veji, aj by som urobila, ale ja ju vždy radšej vykážem z kancelárie, nech mám kľud. 😀

vejinka
4. mar 2008

vavenka diky moja 😉

vejinka
4. mar 2008

pahu mas zelezne nervy... 😉

pahu
4. mar 2008

Veji viem, ale naozaj sa s ňou nedá toho veľa urobiť... Ale budúci týždeň mám pohovor s riaditeľom, to mávame tak 1x za rok a tam sa ma bude pýtať aj na ňu, ako som s ňou spokojná... Som odhodlaná povedať mu, že ako človek mi nevadí, ale ako moja sekretárka je totálne nepoužiteľná... 😒 Možno ma aj vyhodí, no a čo keď. Ja som šikovná, niečo si nájdem 😀

vejinka
4. mar 2008

pahu neriskujes zbytocne?

pahu
4. mar 2008

Veji, dúfam že nie... Ale musím mu povedať že s ňou mám naozaj problémy, lebo už aj keď ju za niečo sprednem, tak mi povie, no, tak to poviem Maťkovi (riaditeľovi) a jemu to problém robiť nebude.. Minimálne sa ho opýtam, ako si myslí, že by som mala reagovať na tekéto vyjadrenia... 😉 Neboj, on ma nevyhodí... Dúfam...

A ešte by som chcela zahlásiť, že som sa bola vygrckať na WC... Už 2 dni ma furt naťahuje a točí sa mi hlava... Ak toto nie je tehu príznak, tak ho nechcem 😀

vejinka
4. mar 2008

koho nexces? 😉 ale je to priznak tehu len si na to zvykaj ja som vrackala este aj predvcerom...a nieje to nic moc bleee..ved koli tomu som bola aj v nemocke na infuziach lebo som schudla behom dvoch tyzdnov o 6 kil..a teraz ich pomaly naberam s5 ale nieje to jednoduche ide to ako v lete na saniach..inak podla mna si tehu veeeeelmi ti drzim palce..kedy testujes???

pahu
4. mar 2008

Veji, práveže asi nie som... Som po 2.IUI, dnes 12 DPO (tiež 12 dní po IUI), ráno mi klesla BT a aj som skúsila testnúť a nič... Vieš, ja neviem čo mám cítiť a ko sa mám cítiť... Lebo asi 3-8 dní po IUI som cítila také pichanie a pobolievanie v podbrušku a akoby som to tam mala nafúknuté... Cez víkend mi to teraz prestalo a od pondelku to mám zase... Naozaj som si myslela že to myhlo vyjsť, lebo sa cítim na mrchu, tá by mala prísť ak príde až v piatok, to napínanie na zvracanie, stála únava... No ale však uvidíme, vo štvrtok mám ísť na krvný test a aspoň sa mi to celé vyjsní či áno alebo nie 😉

mirka20
4. mar 2008

pavli, ale ved to su vsetko jasne tehu priznaky. ozik, som si spomenula, ze myslim ani pipika nemala pozitivny test po predchadzajucom iui a bola tehu, takze sa v noci pekne poprikryvaj a teplotka pojde hore a hotovo 😉 a ty musis byt tehu

mirka20
4. mar 2008

pre dnes koncim v praci. papa zajtra 🙂

pahu
4. mar 2008

Mirka, pekný večer 😀

martinkamm
4. mar 2008

ahojte aj my vas zdravime babenky 😉

pahu
4. mar 2008

Ahoj Maťka 😉 Tak vidíš, ja som sa nechala ukecať na test a bola tam iba 1/ a aj BT mi klesla... Ale stále je mi zle od žalúdka a aj krčok je stále tvrdý... No, však uvidíme, vo štvrtok mám tú krv 😀

A ako sa máte dnes? 😵

martinkamm
4. mar 2008

pahu mooooc budeme na teba mysliet a posielam ti pre posilnenie take pomaly uz dozrete tehu virusiky!!
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
kym je krcok tvrdy je to supis nestracaj nadej!!!! 😵

pahu
4. mar 2008

ĎAKUJEM 😀 Ham ham ham... 😉
Ešte nestrácam nádej, ešte je tam stále nejaké to 1% úspechu 😉

pahu
4. mar 2008

Opustili ste ma, zradkyne 😀 Tak aj ja pôjdem o chvíľu domenko.. 😉

zabka
4. mar 2008

Ahojky..... 😉

annavi
4. mar 2008

ajjojte babulky..jaaj moje viem ze zanedbavam MK...mooje...ale urcite sa vam zajtra cez dnik budem venovat..............inac co nove??

annavi
4. mar 2008

haalooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre