Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
8. apr 2008

OK Žabka tak sme dohodnuté 😀
Zuzka ahojky, super že aj z domu si budeš s nami písať 🙂 Ale mňa to asi rýchlo prejde hlavne ak doki povie že jasne vidí čo to bude, tak ja isto nevydržím a hneď to budem chcieť vedieť 😀 A možno prekvapím samu seba 😅

mirka20
8. apr 2008

dobre ranko 😵
terez, nevymyslaj, ze nechces vediet, co to bude. ved to by som musela prist tesne pred porodom este do lc a spytat sa ja doktora. a vies kolko by ma to stalo sil? ved uz teraz sa gulam a co to bude o par tyzdnov 😅
zuz, takze materska zacina? to je super 😵
janka, ahojky. sa mi paci, ze sme tu opat vsetky. teda chyba kila,ale tej to odpustime, ved ta uz co nevidiet bude rodit 😅
zabka, grafik je fakt krasny, ale nechcem to zakriknut 😉 takze vasi uz vedia o svadbe? to je fajn, ale ja by som to tak dlho nevedela udrzat v tajnosti. a inak, ja mam rada venceky, spice, medovy kremes... 😉

terezicka
8. apr 2008

Mirka ahojky 🙂 No uvidím, možno ma bude baviť naťahovať vás 😀 A ako? Vieš niečo nové o aute?

zabka
8. apr 2008

Ahojte no uz sme tu dnes rozrastli... 😉 ... No hej vedia, vcera sme spravili sokovu terapiu.. 😀 😀 ... Aj venceky aj spice su objednane.... Tak vas ocakavam... 😀 😀

zaza_na
8. apr 2008

zabka, ja nie som velmi kolacikova, ale puncove mam celkom rada, kremes a veterniky 😝
mirka ahoj.
terezka, snad by si nam to nespravila, ze natahovat nas 😲 😀
ja sa idem baby hodit do sprchy a potom ma caka upratovanie 😝 ale kuknem tu k vam onedlho zase 😵

jankabelka
8. apr 2008

Ahojte Zuzka a Mirka 🙂

terezicka
8. apr 2008

Baby mňa to normálen začína baviť myšlienka o tom že si nedáme zistiť čo budeme mať 😀

mirka20
8. apr 2008

terez, nevymyslaj. ved pockaj, ked doki povie, ze vidi, co to je a ci to chces vediet aj ty. razom zmaknes 😉
no, s autickom to zatial vyzera slubne, uvidime dnes, ako sa svokor zariadi

terezicka
8. apr 2008

Ok Mirka tak mi daj potom vedieť prosím 🙂 A ozaj variť večeru bude Marek, on sa tak rozhodol 😕 Ale ja verím že to zvládne v pohode a všetci 6 si pekne pochutnáme 😵
Keď ja sama neviem či to chcem vedieť, ale asi hej, no niekedy aj nie

mirka20
8. apr 2008

terez, ale s jedlom si nerobte starosti. my vas nejdeme vyjedat, ideme vas kuknut, ako priberate 😉
ja som asi vzdy chcela vediet, co sa mi skryva v brusku. potom uz vies, ze mozes malicke oslovovat menom, nakupovat vecicky rovno pre neho, aj ked sa snazime kupovat neutral, aj tak je to ine

terezicka
8. apr 2008

Dokonca Marek povedal že on si aj sám nakúpi všetky suroviny, len zoznam na nákup mu mám spraviť ja 😀

mirka20
8. apr 2008

jaky je sikovny, ten tvoj marek 😉

zabka
8. apr 2008

Baby prave ma pichlo na pravej strane a zacalo ma tam nieco stipkat... Bojim, bojim...

mirka20
8. apr 2008

zabka, neboj. ak je to to, co dufame, tak este dobre 2-3 mesiace to bude takto, ze ta bude sem tam pichat bud vpravo alebo vlavo 😉

terezicka
8. apr 2008

Mirka my si starosti robiť nebudeme, to sa neboj...Ale jesť potrebujeme všetci no nie? Najmä tie naše decká 😀
Žabka nemaj boja, veru takéto pichanie bude ešte určitý čas 😉

mirka20
8. apr 2008

no, tak ja teraz papam furt, lebo som furt hladna. pred chvilou som dojedla parky a uz som poskulovala po pudingu, co som vcera robila 😅

terezicka
8. apr 2008

Mirka ja teraz pchám do seba čipsy 😀 A ozaj bolo ti včera potom lepšie? Bruško ti už netvrdlo?

zabka
8. apr 2008

Ale bolo to divne.... Co uz... 😉

vejinka
8. apr 2008

zabka mna prve tyzdne velmi pichalo vo vajecnikoch..najprv v jednom potom v druhom..ale hrozne moc..som furt cakala na mrchu a mrcha nikde.. 😉

mirka20
8. apr 2008

terez, brusko mi tvrdlo stale, ale prezili sme to 😅 vecer, ked som volala s maminkou, tak povedala, ze to mohlo byt nizkym tlakom z vonku, lebo ze ked je nizky tlak, tak sa rodi vela deti. tak to bola asi priprava.
baby, idem ja trochu poupratovat, dnes mam na plane kuchynu trochu vyupratovat. tak zatial papa, ale coskoro som spat 😉

terezicka
8. apr 2008

Mirka príjemné upratovanie ale opatrne 🙂
Žabka vidíš všetky ti hovoríme to isté 😵

vejinka
8. apr 2008

zienky neviem cim to je..ale ja vobec necitim potrebu upratovat..cisto doma mame..ale aby som robila nieco navyse sa mi zda divne..zachvilku aj tak idem robit karfiol s vajickom.. 😉

terezicka
8. apr 2008

Zuzka kukala som fotky čo si dala do albumu, také máš pekné to bruško 😵 A ozaj už máte meno vybraté? Či ešte stále nie?

zabka
8. apr 2008

NO keby ste tak mali pravdu... Sama som zvedava ako dopadnem... Ja by som tiez uz chcel mat pri mene tt.... 😉

terezicka
8. apr 2008

Žabka neboj už budeš mať čoskoro 🙂
Ja som si bola práve kúpiť obed a pekne som si k tomu zobrala aj šalát 😲

terezicka
8. apr 2008

Mirka a Zuzka kedy ste pocítili prvé pohyby? Myslím ešte tie "motýlikovské", nie také riadne kopnutie 😉

zabka
8. apr 2008

Co ty citis motyliky terez?

terezicka
8. apr 2008

Žabka veď práveže si tým nie som istá, cítila som 2x za sebou také akoby sa ma niekto dotkol zvnútra... A v sobotu som cítila niečo podobné, len na druhej strane...A teraz som v kľude sedela a vtedy som to pocítila

zaza_na
8. apr 2008

som vas prisla kuknut 😉
uz som utrela prach a popritom som tu poupratovala a povyhadzovala kopec nepotrebnych papierov... este ma caka dat do poriadku kupelku 😝
terezka, dakujem 😵 aj mne sa taketo paci 😀
no a prve pohyby? ja som prvy zacitila prave v 17tt 😵 no a od 18tt som malu citila pravidelne kazdy den. aj ked sa priznam, ze som jej niekedy trosku pomohla, lebo som sa bala, preco sa nehybe 😉

terezicka
8. apr 2008

Zuzka a vieš to nejako opísať aké to bolo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre