Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
11. feb 2008

Annavi oki, to je dôvod 😉
Maťka, ten kočík vyzerá výborne ak je po 22 deťoch 😀 😀 😀

annavi
11. feb 2008

no pahu i ked ja by som aj bola moc rada kebyze sa zadari uz aj teraz...hned 😅 no uvidime...... 😵 😵 nechame sa prekvapkat teraz.......ale od marca budeme snazilkovat tak ci tak.....a to o 106 😅

terezicka
11. feb 2008

Ozaj Mirka ty si tuším vravela že kupuješ časopis Mama a ja...Oplatí sa mi ho kupovať? Sú v ňom užitočné rady? Ja som si v piatok kúpila časopis Dieťa, celkom dobré veci tam boli písané, napr. ako kúpať malé dieťa tak som povedala Marekovi že ja sa budem báť kúpať drobca že ho bude kúpať on 😅

annavi
11. feb 2008

terka moja svagrinka si kupovala Mamu a ja...no potom vsetky veci nasla na webe...... 😉

terezicka
11. feb 2008

Ann ja viem že majú aj na nete stránku, ale mne je praktickejšie čítať to z časopisu

andulla
11. feb 2008

terzicka nebudes sa bat okupat drbca. To pojde z teba samej uvidis, ze to budes vediet 🙂 Ked som mala syna bola som az moc mlada, take sa v densnej dobe nepokusaju este o babo a vedela som co mam robit s malym.
Terezicka si super a hlavne si si babenko vymodlila, takze ja viem, ze to zvladnes 🙂

annavi
11. feb 2008

no ved kazdemu vyhovuje nieco ine terka..to mas pravdu.......

mirka20
11. feb 2008

terez, mne sa ten casopis paci viac ako dieta, lebo je pisany tak laickejsie, aj ked aj ten si sem tam kupim. aj vo stvrtok som si ho kupila, ked som bola u doktora, aby mi skor usiel cas. a tiez som citala o tom kupani 🙂 a v mama a ja je aj cvicenie, teraz pisu mesiac po mesiaci o tehotenstve...a o tom cviceni ti to prefotim, aby si mala vsetky mesiace, co uz vysli. teda ak chces 🙂
ann, na sliaci bolo trosku chladnejsie, ale aspon svietilo slniecko,to bolo hlavne

annavi
11. feb 2008

mirka no tu je chladnejsie na Sliaci.....aj teraz svieti slniecko..ale je chladno.....

terezicka
11. feb 2008

Andullka ďakujem veľmi pekne 😵
Viete na čo sa veľmi teším? Že potom bude celý dom voniať tak bábätkovsky 😉 Aj Marek sa na to veľmi teší 😵
A ozaj neuveríte čo mi povedal cez víkend 😲 Normálne som nechápala ani ja sama, ale že on chce odísť z BB a chce prísť robiť niekde sem bližšie, že aby som ho vyhnala ísť sa spýtať na nejaké oddelenie či nemajú voľné miesta 😲 Ja som bola z toho v riadnom šoku keď mi to povedal 😲

pahu
11. feb 2008

Annavi oki, súhlasím, že ty už ani nebudeš musieť merať, lebo teraz Vám to už vyjde 😵

annavi
11. feb 2008

no pahu kiez by nam to vyslo...nam vsetkym..........si to zasluzime.........no neviem ci mi to vyjde teraz pretoze taky chaos tu je.....a ked si predstavim novu robotku taaak zacinam stresovaaat.......jaaj....... 😒

terezicka
11. feb 2008

Mirka to by som bola rada keby si mi to vedela prefotiť 🙂 Ja si teda dnes kúpim februárove číslo, tam cvičenie budem mať ale tie ostatné by som ťa poprosila 🙂
A ozaj Mirka keďže pôjdem teraz k dokimu tak potom už môžme zrealizovať to naše stretko 😉 Teda dúfam že u dokiho bude všetko v poriadku 😅 ALe musí byť všetko v poriadku 😵

pahu
11. feb 2008

Annavi však práve, chaos plodí chaos 😉 A to my potrebujeme 😀

annavi
11. feb 2008

no ano pahu.....ten chaos........ 😀 uvidime moznoze v tom chaose a napatí budem najplodnejsia a draheho šípy tentokrat trafia ciel 😅

zabka
11. feb 2008

Pahu ale ja som zacala merat teda grafik uz robim ale merat zacinam od zajtra ... poslem ti graf... 😉

mirka20
11. feb 2008

terez, tak mareka pekne vyzen. to by bolo super, keby nasiel nieco blizsie.
a to stretko by bolo super. my budeme mat cez vikend asi svagrovcov doma, ale ak nepridu, tak by sme chceli ist do blavy. teda by som chcela ist 😀 ale potom hocikedy aj cez tyzden. uz sa tesim. a to cvicenie ti urcite prefotim. 🙂 a neboj, urcite je vsetko ok 😉

annavi
11. feb 2008

zabka ty uz meras teplotku?tak posli grafik... 🙂

terezicka
11. feb 2008

Mirka ok tak sa môžme dohodnúť budúci týždeň buď v pondelok alebo v utorok, čo ty na to? 😉

zabka
11. feb 2008

Tu je grafik...http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0... Dufam ze to bude posledny... 😀

mirka20
11. feb 2008

terez, suhlasim a uz teraz sa mooooc tesim 😵

annavi
11. feb 2008

zabka bude posledny...urcite 😵 😵 😵

terezicka
11. feb 2008

Ok Mirka ja sa tiež veľmi teším 🙂 Tak už len sa vo štvrtok dohodneme či v pondelok alebo v utorok si spravím estretko, lebo ja tu v piatok nebudem.Najprv chcem ísť k tomu dokimu a potom musím do školy, ráno začíname prednášku, síce budem kus meškať ale nevadí 😅 Teda dúfam že nevadí 😅

mirka20
11. feb 2008

terez, ok. ale v piatok mi napis sms, ako si dopadla, som moc zvedava, ako ste narastli 😵 a skola pocka, malicke je prednejsie 😉

annavi
11. feb 2008

presne tak terka...budem aj ja cakat ze co a ako...ale urcite je vsetko oki....... 😉 😵

zabka
11. feb 2008

A s nami sa kedy stretnete??? 😨

annavi
11. feb 2008

ano s nami kedy terka...mirka..hm???

zaza_na
11. feb 2008

tak vy sa teda idete zase mitingovat - nech vam to teda vyjde 😵
zabka, dufam, ze tento mesiac sa bude grafik vyvijat uz tak, ako sa ma 😉 ja viem, ze si uz spominala, ale ja som zabudla. ako dlho snazilkujete?

annavi
11. feb 2008

zabka mi dame kedy rande??? 🙂

mirka20
11. feb 2008

ked poviete den a miesto, tak ja sa posnazim tam prist. takze navrhnite a ja pridem. a zoberiem aj terezku, kedze byvame blizko seba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre