Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
18. feb 2008

Ahoj Mirka, verím tomu že to tak bude 😉
Terezka áno dnes sa idem objednať k dokimu opäť na kontrolu
Ann neboj v robotke novej to zvládneš 😉

terezicka
18. feb 2008

Mirka ahojky, jasné že to na dnes platí 🙂 Marek príde pre mňa, ešte ideme za maminou, na poštu...A keď pôjdeme z LC tak ti prezvoním a za takú polhodinku by sme mohli byť u vás ok? 😉
A ako bolo inak v Blave? Stretla si sa s niekým?
Janka verím aj ja že ti teraz mrcha dá vydýchnuť, lebo toto už musí byť naozaj posledná 😠

annavi
18. feb 2008

ajojky mirka...no babulky ja vam neviem..som si zvykla tu na sliaci...a teraz znovu medzi novych ludi....snad to zvladnem

mirka20
18. feb 2008

terez, super, ze to plati 🙂 sa tesim
v blave bolo dobre, len som v piatok dostala mykozu, tak som taka nesvoja 😖 stretnut som sa s nikym nestretla, lebo pavlinke som v piatok tu napisala, nech sa ozve, ak by mala cas, ale neozvala sa, tak mala toho asi dost. pipika v sobotu robila, ale ked sme s jankom rozmyslali, ze ju pojdeme pozriet do samorina do roboty, tak sa v blave zacala taka chumelica, ze sme radsej ostali doma, v teple. takze som sa s nikym nestretla. co uz...

terezicka
18. feb 2008

Mirka tak potom nabudúce sa všetky stretneme už spolu niekde keď v Balve to nevyšlo ani mne ani tebe 😔 A vyhrala si sa s malým?

annavi
18. feb 2008

terka aj ja aj ja..sa chcem stretnut...ved z TN do Ba to budem mat uz len skok...

mirka20
18. feb 2008

s malym som sa vytesila, ale museli sme na nho davat pozor, lebo on rad lozi po ludoch, tak aby ma nebuchol do brucha. ale bol zlaty. skusal, ci rebeka kope a aj ked nekopala, povedal, ze kope. je strasne mudry, uz vie basnicky, proste velmi zlatucky. 😵

terezicka
18. feb 2008

Ann jasné že sa stretneme aj s tebou 😉
Mirka ja si na brucho teiž dávam veľký pozor, keď tu boli minulý týždeň celý synovcovia tak som ich ani na ruky nebrala a keď sa ku mne začali blížiť a videla som že chcú loziť tak som si hneď chránila brucho 😅 A včera večer nám švagriná volala a vravela že už to povedali chlapcom a že oni hádali ako sa bude bábätko volať:ak dievčatko tak vraj Sofinka a ak chlapček tak Marek 😀

mirka20
18. feb 2008

terez, s tym zdvihanim si davaj velky pozor. aj mne to sesterky hned zakazali, ze nech sa s nim nenatahujem. ked som bola u nich posledne, tak som bola v nejakom 9-10tt a vtedy mi nedovolili ani tlacit kociar, ze aby som sa nenadrapovala. a tie mena sa mi paci. mne sa velmi paci pre dievca sofia, ak by bola druha tiez dcerka, tak mozno by bola sofia 😵

terezicka
18. feb 2008

Mirka ja som ich vôbec nebrala na ruky, jedine keď som sedela a vyšli ku mne na gauč tak som si ich posadila na kolená...Ale inak si dávam na to veľký pozor aby som nedvíhala ťažké veci 😝
Sofia sa páči mne, ale Marekovi nie lebo že Sofia je aj mesto tak sa naša dcéra nemôže volať tak ako nejaké mesto 😅 🙄

jankabelka
18. feb 2008

Baby veru brušká si chráňte 😉 a Sofinka je pekné meno

mirka20
18. feb 2008

marek je fakt zlaty 🙂 ale mu povedz, ze sofia znamena aj mudrost 😉
ja pri druhom babatku s menom budem musiet trochu ustupit, lebo rebeka je moje vydupane meno, takze... 😵

terezicka
18. feb 2008

Mirka ja tiež viem že je to múdrosť v preklade, ale s Marekom je ťažké hovoriť o menách 😅 Ale včera mu môj ocino povedal, že aj tak sa ja rozhodnem pre meno a on nebude mať šancu namietať 😀
Januška aj ty si už o chvíľu budeš chrániť bruško, neboj 😵

jankabelka
18. feb 2008

Terezka 😅 ja si dávam pozor už teraz ale aj tak mi to nie je akosi nič platné, keď sa ma stále držia tie zápaly 😲

mirka20
18. feb 2008

terez, presne tak. u nas som ja proste o dievcenskom mene ani nediskutovala 😅 rebeka a hotovo. s chlapcenskym by to bolo mozno o kompromise, ale...

terezicka
18. feb 2008

Jani neboj hádam to už teraz prejde a doki ti určite pomôže a onedlho budeme môcť založiť novú tému 🙂

zabka
18. feb 2008

Pekne ranko prajem .... 😉

mirka20
18. feb 2008

ahoj zabka 🙂
janka, uvidis,ze bude dobre a doktor ta z toho vsetkeho dostane a uz coskoro si tehu 😉

terezicka
18. feb 2008

Žabka ahoj, pekné ránko aj tebe 😉

pipika
18. feb 2008

Ahojte!
Dnes rano mrcha dorazila v uplnej krase.Mam krce a velmi silno krvacam. 😠 ☹ Idem si uvarit cajik.

mirka20
18. feb 2008

ahoj pipika. to ma mrzi, ze ta mrcha opat trapi 😔

jankabelka
18. feb 2008

Ahoj Pipika, to ma mrzí ☹

zabka
18. feb 2008

Fnuk to ma mrzi pipika... 😔

terezicka
18. feb 2008

Joj Pipika, ja by som najradšej tú mrchu jednu hnusnú nakopala poriadne do zadku 😠 Ale táto už musí byť určite posledná, inak uvidí 😠

pipika
18. feb 2008

Dakujem vam. Myslela som,ze ma to uz preslo,ale nie je to tak.Velmi zle znasam,ze sa to nepodarilo. 😢

zabka
18. feb 2008

Aky ste mali vikendik? Ozaj ukazem vam grafik... 😉

nellie_
18. feb 2008

Ahojte babenky....
🙂 🙂 🙂

Pipika, aj ja dufam, ze to je posledna mrchata pred 9-mesačnou pauzou.. 😉

Mne dnes meška tretí den, ale bojim sa testovat, nech sa zasa nesklamem...:( A nemám ani priznaky ziadne, iba ma strasne popichava raz prava strana a raz lava strana podbruška a krize - takze mrcha sa asi hlási... ☹ ☹

terezicka
18. feb 2008

Pipika ale my ťa podporíme vo všetkom a sme tu vždy pre teba, tak ak niečo máš tu nás... 😵 A veľmi ma mrzí že to nevyšlo 😔 😢

pahu
18. feb 2008

Ahojte babuľky 😉

Pipi, takže začíname ďalší boj 😀 A nemala si ísť v piatok ku kaderníčke? 😨

Annavi, aj ja som dnes 10 DC, ráno som bola na krvi a folikulometrii, a mám tieto folíky: 1x16, 2x14, a potom už iba menšie 12-tky... 😵 Ale tá doktorka, čo mi robila UZV si zavolala môjho lekára a aj šéfa toho centra, nech sa pozrú, lebo na pravom golieri (myslím že povedali na krčku) mám cystu... Tak sa mi tam do toho všetci spolu pozerali ale povedali, že to neovplyvňuje otehotnenie a že pri IUI nech pripomeniem doktorke, ak mi to nebude robiť môj doki, nech mito prepichne.... 6e to sa mi zrejme robí pri pred ovuláciuo... 😕 😨

zabka
18. feb 2008

No ja som dnes 11DC... 😉 ..Takze sme na tom rovnako...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre