Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
17. apr 2008

ahojte kocky 😉
ja som si dnes trosku dlhsie pospala, tak sa hlasim az teraz.
mirka, aj ja rozmyslam nad epiduralom. az sa bude dat, urcite si to dododnem a rozhodnem sa potom ked uz pojde do tuheho. ktohovie, mozno budeme mat taky rychly porod, ze nebude kedy ani pichat epi 😀
terezka, uz sa tesim na nove fotos. potom povedz, ked pridas 😉
janka, a vam sa ako dari? ladviny uz uplne vporiadku dufam 😕
pahu, no ako? bolo udobrovanie? 😝

mirka20
17. apr 2008

ahojky zuzka. aj ja si myslim, ze epi nie je na zahodenie, ale rozhodnem sa az ked pride na lamanie chleba 🙂
tak veci do tasky mam uz pripravene na posteli, este mi to treba zbalit, ale idem pozistovat, ako to mam zbalit, ci do 2 tasiek, alebo do jednej, aj ked do jednej mi to urcite nevojde.

terezicka
17. apr 2008

Teda Mirka normálne ti závidím že už máš takéto starosti, aj ja ich už chcem mať 🙂
Zuzka ahojky, tak si sa aspoň vyspinkala do ružova 😎
Ozaj inak ja už fakt cítim to naše malé, lebo tie jemnučké pohyby sa začali vyskytovať akosi častejšie 🙂 A Marek bol veľmi zlatučký lebo on si priložil hlavu k môjmu bruchu a po chvíľke povedal že on ho počuje 😵

mirka20
17. apr 2008

terez, cochvila budes mat uz aj ty taketo starosti. ja som to stale odkladala, ale uz je to tu. 🙂
a pockaj, ked to vase male bude aj marek citit a potom ked uz aj bude vidiet, co vsetko stvara v brusku, to este len bude sranda 😉

terezicka
17. apr 2008

No tak chcela som pridať fotky a tesne pred posledným krokom sa mi foťák vybil lebo došla baterka 😅 Takže musíte čakať do pondelka, lebo zajtra tu nie som

mirka20
17. apr 2008

terez, ty nas nejak natahujes, nezda sa ti? 😀
na mna dosiel nejaky utlm, ci co...asi sa idem trochu natiahnut na postel. zatial papa 🙂

terezicka
17. apr 2008

Mirka vôbec vás nenaťahujem 😀 Ale v pondelok ak nezabudnem doma nabiť baterky a nezabudnem potom doma foťák tak isto už pridám fotky 🙂
Tak ti prajeme pekné sníčky 😀

pahu
17. apr 2008

Už som tu 😀
Áno, môj úsmevík naozaj niečo znamenal 😉 Bolo aj udobrovanie, ale pred tým výmena názorov, a pri udobrovaní som vydierala že botník bude tak kde chcem ja, aj terasu si zariadim sama a že na dnešné udobrovanie si ešte niečo vymyslím čo by som chcela v byte podľa seba 😀

terezicka
17. apr 2008

Teda Pahu a to sis tíhala všetko plínovať medzi udobrovaním? 😀

zabka
17. apr 2008

Ahojte..... 😉 ... No som velmi rada ze udobrovanie dopadlo dobre.... 😵

terezicka
17. apr 2008

Žabka ahojky 🙂

pahu
17. apr 2008

Ahoj Zabka 😀
Terez, ja som iba počas udobrovania veeeľa rozprávala, že to musí byť po mojom, a ešte toto a ešte toto a drahý so všetkým v tom momente súhlasil, takže je to v suchu 😀

terezicka
17. apr 2008

Pahu len aby si to aj pamätal keď mal iné povinnostri vtedy 😀 Ale neboj isto nezabudne 😉

pahu
17. apr 2008

Terez, radšej mu to ešte raz pripomeniem, idem mu napísať mail, čo všetko mi odsúhlasil 😀

zabka
17. apr 2008

No teda ty veru vies ako na neho... 😀 😀 .. Inak tu je moj novy grafik... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

pahu
17. apr 2008

Zabka, začína to dobre 😀

zabka
17. apr 2008

No ozaj zacina... Tie zaciatky su najhorsie... to nekonecne cakanie... 😀 😀 😀
No nebolo by super keby mavame ovu aspon 3krat do mesiaca?

pahu
17. apr 2008

Zabka 😀 To by vôbec nebolo zlé, a snažilkovanie by bolo nonstop a ja by som aj schudla... Lebo teraz keď sme unavení, tak si poviem, že nevadí ale potom by mi to vadilo 😀

zabka
17. apr 2008

😀 😀 😀 ... No asi tak nejak... 😉

pahu
17. apr 2008

Babuľky, akurát sa dohadujem s Adulkou na stretku na budúci týždeň 😀 Juj, tak sa na Alexa a aj na Adulku teším 😉 A vezmem aj foťák, lebo keďže v albumíku nemám foto 2// testu, budem tam mať aspoń Vás 😀

zabka
17. apr 2008

No tak ich pekne pofot nech mozme aj my pokukat... 😉

adulina
autor
17. apr 2008

😀 😀 😀 😀

pahu
17. apr 2008

Hi Adu, nejako som ťa sem pritiahla 😀

adulina
autor
17. apr 2008

Hi, no dnes ma Alex nejaku spavu nemoc 😀 tak dufam, ze v noci bude spat 😅
a idem si dat papu a ked sa nezobudi, nalozim ho na chvilu do kocara a pojdeme von. 😉

mirka20
17. apr 2008

ahojte. tak z mojho spania nakoniec nic nebolo, lebo som si uvedomila, ze je dost hodin a musim prichystat obed, lebo manzel prisiel domov na obed. tak som spravila zapekane palacinky, lebo na palacinky sme uz mali davno chut 🙂
pavli, som velmi rada, ze ste sa tak pekne udobrili a ze manzelik so vsetkym suhlasil. proste vies, ako na neho 😉

annavi
17. apr 2008

babulky som z toho jojo...som bola kuk krcok a je akysi otvoreny...a zmakol...tak asi mrchana dojde......... 😔

terezicka
17. apr 2008

Jaj baby mne sa chce tak strašne spať 😅

jankabelka
17. apr 2008

Baby ani mi nehovorte ja by som tak hrozne spala že až 😔 😔 😔

pahu
17. apr 2008

Annavi a ako si na neho kuk? Ja si na neho nevidím, tak po ňom šmátram 😀 😀 😀
A aj ja som bola papkať a teraz by som sa poriadne zababušila do perín a spala by som 😉

mirka20
17. apr 2008

ja som prave po velmi dlhej dobe pocula sestru, tak som z toho uplne mimo. volala mi cez skype, ale len som ju pocula, lebo my nemame este mikrofon. to je take super. normalne ako keby bola u mna v izbe 😵
s tym spankom by som aj ja chcela, no ale teraz nemozem, ked je sestra pripojena

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre