Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
1. feb 2008

To ja viem Mirka, ale rebeka tam ma uz znamosti tak tajnymi znakmi posle vyslat signal 😉 ...Este vydrzat vikend aby neprisla mrcha a buduci tyzden sa bude testovat... 😵

nellie_
1. feb 2008

Zabka tak drzim silno palčeky..nech sviňucha nedojde... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabka
1. feb 2008

Dakujem nell, tajne dufam .... 😉

pahu
1. feb 2008

Zabka presne tak, nech nedojde, a čo budúci týždeň, ale pár mesiacov 😀 A ani mne 😀 😀 😀

mirka20
1. feb 2008

zabka, drzim paste, nech si da mrcha u teba na 9 mesiacov pauzu. a samozrejme aj u vas ostatnych potencionalnych tehulkach 😉
zabka, skusim rebeke sepnut, ci sa s tym neda nieco spravit 😉

nellie_
1. feb 2008

ked toto cakanie a vyratavanie je take stresujuce....ja som si povedala ze skusim na to nemysliet, ale ono to proste nejde...ked sa uz raz rozhodnem ze chcem babo tak to uz nejde vypustit z hlavy
Aj drahy ma stale hresi ze sa moc na to upínam... 😅

pahu
1. feb 2008

Nellie, poradím ti... Nemyslieť na to sa nedá, ja som síce 1 mesiac nemerala ale počítala som aj tak, a bolo to ešte horšie, lebo som nevedela, či sme sa snažilkovali presne vtedy keď by to bolo najlepšie 😒 😵
Takže počítaj, meraj, mysli na to, konzultuj to s nami, aspoň ti rýchlejšie utečie čas 😀 😀 😀

nellie_
1. feb 2008

pahu, ďakujem aspon viem ze nie som sama takto "postihnuta"... 😀 😀 😀
Ja som zatial este nemerala teplotu...lebo tam tusim musim povinne spat celu noc či ako to je...a ja chodim vzdy na vecko..a tym padom by to asi nemalo ten efekt...
Skoda ze neviem predrichmat 8 hodin v kuse... 😅 😅
Pahu, vy sa kolko snazite?

pahu
1. feb 2008

Nellie, rok a 4 mesiace 😖 Jeeeej, to je už tak dlho? 😕 🙂
Môj drahý tiež mal obdobie, keď frflal, že sa moc na to zameriavam, a že chodím ako bez duše a že svet sa predsa nezrúti... Tak som bola pred ním opatrnejšia a vôbec som mu nehovorila kedy je ovulka a teplotky, a po 2 týždňoch ho to prestalo baviť a začal sa zaujímať, kedy by sme sa mali snažiť 200%-tne, aby to vyšlo a že prečo to nemeriam 😀 S úsmevom na perách som mu povedala že meriam, ale vôôôôbec na to nemyslím, aby mu to neliezlo náhodou na nervy 😉 A chýbalo mu to... Poriadne sa mi ho totiž do toho podarilo vtiahnuť 😀 😀 😀

A ja tiež teraz 2 noci za sebou idem cikať, to zase nevadí.. Len by si nemala ráno vstať, ísť na záchod a potom merať.. Ak ideš na WC v noci, alebo o 2-3 hodine ráno, potom ešte spíš plnohodnotným spánkom, teplota s ati vyrovná 😀

nellie_
1. feb 2008

No ved aj ten moj frfle...ale rata sa mi ze vzdy presne vie kedy mam dostat MS a potom sa vypytuje "už došli" ? potom sa na nom vzdy smejem...ze co sa robi, ked tiez na to myslí.. 😀 😀 😀
Hej, takže s teplotou to je takto...?? no este pockam mesiac, dva a potom mozno zacnem meriat...ale ja v podstate viem kedy je ovu (teda aspon myslím) 😀 😀 😀

pahu
1. feb 2008

Nellie, vieš podľa čoho? 😵

mirka20
1. feb 2008

nell, neodkladaj meranie. je to velmi dobra vec. napriklad terezka merala len od ovulky, aby videla, kedy dojde mrcha. takze ak zacnes napriklad hned od zajtra s predpokladom, ze ovu bola dnes, teplotka sa uz bude drzat hore. teda jedenkrat by mala klesnut, vtedy je uhniezdenie, ale potom sa opat vystvera hore a drzi sa tam az do prichodu mrchy.
a aj podla mna sa na to neda nemysliet. je to proste v tebe a len tak to nevymazes.
ja uz papam zemiaciky s kyslym mlieckom 😀 mnamiky ake su dobre 🙂

zaza_na
1. feb 2008

mirka, dobru chut 😉
to si viem predstavit, ze sa na to naozaj neda nemysliet. ale aspon, ze sa da o tom s kym porozpravat a symenit si skusenosti a spolu cakat... 😕
ja som teplotku tiez merala, ked sme zacali snazilkovat a rada som to robila 🙂

mirka20
1. feb 2008

zuzi, aj ja som rada merala teplotu. lebo ja necitim, kedy mam ovulku, takze som nevedela, kedy je najlepsi cas. ale zas nevyhoda je ta, ze mi potom zacalo z toho trochu sibat, lebo som uz posledny cyklus bola z toho uplne na nervy a kontrolovala sa v noci, ci som poriadne zakryta, aby mi neklesla teplota a nedosla mrcha. aj ked viem, ze to nema suvis. ale zase som odvtedy tehulka, takze 🙂

zaza_na
1. feb 2008

mirka, no, mne sa to podarilo robit len jeden cyklus, lebo kym som s tym zacala, tak uz som aj hned ostala tehu. ale zase som to potiahla az do nejakeho 50. dna 😀

mirka20
1. feb 2008

fiha, ze do 50.dna 🙂 ja len do nejakeho 34.

pahu
1. feb 2008

😀 Kde ste? Ja som bola na obedíku, môj drahý kúpil v meste čínu, vyzdvihol ma a išli sme sa napapkať do nového bytíku 😵

zaza_na
1. feb 2008

ja prave obedujem pahu. a riesila som tu dolezitu vec. objednavala som kocik. uz je v albume, tak dufam, ze dojde 😒

mirka20
1. feb 2008

ja som tu, len nikto tu nebol, tak som pracovala
zuzi, idem kuknut ten kocik
pavli, uz tam mate aj nejake veci v tom byte?

mirka20
1. feb 2008

zuzka, peknucky. co je to za znacka a co vas vysiel? je aj odlahceny ako si chcela?

zaza_na
1. feb 2008

hej mirka, odlahceny, ale mam obavy, ci vanicka nebude mala... 😔
je to Quiny Speedi - uz ho mam velmi dlho vyhliadnuty. a vysla nas cela ta sada, co je na obrazku cez 22tisic. preto kupujem tu. je to neporovnatelne lacnejsie ako na Sk... 😅

mirka20
1. feb 2008

zuz, ta cena 22000,- je v anglicku? my mame vanicku dost dlhu, ale sa mi zda trosku uzka, ale zase v lete ju urcite babusit nebudem a v zime uz budeme vyuzivat sportovu cast, kt.je velka

zaza_na
1. feb 2008

hej mirka. to je v anglicku. je tam uz aj autosedacka a ta baza do auta k nej. a aj taska a fusak.
ved hej mirka, ja mam len trosicku obavy, lebo mala bude mat 4-6 mesiacopv akurat na zimu. ale snad bude vpoho 😉

adulina
autor
1. feb 2008

ahojte, co kupujete kociare ? 😉

mirka20
1. feb 2008

adu, ja som uz kupila a zuzka ma uz objednany 🙂 a ty sa ako citis? od rana sa nic nezmenilo? uz si upiekla a navarila?

adulina
autor
1. feb 2008

nic sa nezmenilo, citim sa stale rovnako, fajn 😅 len obcas tvrdne brusko, ale nepravidelne, takze nic 😔
kolacik je hotovy uz aj na polovicu spapany, aj som umyla kupelky a kuchynsku linku, bola som v obchode a nakoniec som kupila len chleba, sunku, syr, parky takze taka bude vecera 😅

pahu
1. feb 2008

Adu ahoj 😉 Navarené? 😵

zaza_na
1. feb 2008

ahoj adu 😉 tak sa este drzite. ale citis sa celkom vpoho, ked aj podlahy umyvas, ze? 😀
a veceru si vymyslela dobru.

adulina
autor
1. feb 2008

zuzka, podlahy nie, to nechavam na muzikovi, ledva som sa ohla umyt vanu a WC 😀
ale rozmyslam, ze sa idem prebehnut po schodoch 😀

mirka20
1. feb 2008

adu, to vsetky tehulky pred porodom tak riadne upratuju? 😕 mne sa uz teraz nechce a nie to este s takym brusiskom, ake budem mat pred porodom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre