Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
4. feb 2008

Aha Mirka tak už viem 🙂

zabka
4. feb 2008

No lenze dnes ma zase neboli, takze ak si ta mrcha zo mna zase striela tak nech si ma nepraje 😠

mirka20
4. feb 2008

zabka, mrcha je potvora, ale ved uvidis, co sa bude diat

terezicka
4. feb 2008

žabka veď mňa tak bolelo brucho iba jeden deň, takže ešte nič nie je stratené 😉
Idem pomaly skenovať ale budem aj ku vám nakúkať 🙂

pahu
4. feb 2008

Jeej, už som zase tu 😉
Terezke som nepohladkala bruško, lebo som sa s ňou nestretla, kvôli mojej blbosti-hlúposti.. Nemala som mobil až do večera asi deviatej.. 😠 😒 ☹ Ale dohodli sme sa, že na budúce pôjdem ja tam za Vami do ďaleka 😵 A to by si aj ty mirka mohla prísť 😉

Mihanke strááášne gratulujem 😉

Zabka a ty si nechcela v nedeľu testíkovať 😕 😵

zabka
4. feb 2008

Pahu hej ale to je este skoro... takze zbytocne by som bola skoro sklamana takto mam aspon malilinku nadej... 😅

pahu
4. feb 2008

Zabi a koľký DC si teraz? A koľko po Ovuklke?? Ja som si myslela, že v nedeľu to bol 28 DC, či nie? Ešte ti mrcha nemešká? 😨 😕 😉

mirka20
4. feb 2008

pavli, jasne, ze pridem aj ja. nam to teraz nevyslo ani ist do ba, ale niekedy sa tam aj tak chystame, tak mozno sa s tebou stretnem skor v ba.
my sme mali vikend dost perny, lebo janko dostal v sobotu vysoku horucku, tak som sa o neho starala a snazila sa zrazit mu teplotu. nakoniec vecer mu aj klesla, co som bola stastna. ja som si hned dala oscilo, aby som to nedostala od neho. dnes isiel este k doktorke, aby mu predpisala nejake antibiotika, lebo este trochu drhne a sopli. ale nastastie uz nema teplotu. ja sa na tom mojom manzelovi nacvicim ako sa starat o nase male. uz sme prekonali kiahne, teraz vysoku horucku...
a viete, co som vcera robila? zapekane palacinky s karamelovym pudingom, co si nam pavli poslala. su super. aj dnes ich mam na obed 🙂

pipika
4. feb 2008

Vobec sa mi nechce robit. Zaspim 😒

mirka20
4. feb 2008

pipika, nie si sama. ani mne sa nic nechce. v noci som dost zle spala a teraz by som to potrebovala dobehnut

terezicka
4. feb 2008

Mirka aj ty si zle spala? Asi nás tu bude viac takých 😔
Pipika tebe veľmi držím palce aby ste mali krásneho Valentína 😵

terezicka
4. feb 2008

Ozaj Pahu písala si už Adulke? Ak jej budeš písať takže ju veľmi veľmi pozdravujeme a samozrejme aj Alexa 😵

pipika
4. feb 2008

Terez si zlata,dakujem. 😵 Inak ja som vyborne spala,bola som asi unavena.

pahu
4. feb 2008

Mirka som rada že chutí 😉 Aj mamina, ja kolegyne to už robili, iba ja furt nie... Keď my s drahým veľmi veľa sladkého nezjeme 😉 My sme skôr na tie slené blbostičky 😵

mirka20
4. feb 2008

terez, hej, spala som dost zle. 2-krat som bola na wc-ku, co chodim len raz a mam nafuknute brucho, lebo mame sosovicovu polievku, tak mam dost blby pocit v bruchu. vcera vecer mi aj tvrdlo, tak som si povedala, ze uz nejem nic, z coho ma nafukuje. aj ked sme boli u nasich, jedla som kapustnicu, aj vtedy mi tvrdlo brucho. 😒

pipika
4. feb 2008

Baby vazne by sme mali zorganizovat nejake to stretko. 🙂

zabka
4. feb 2008

No dnes som 29DC a mavam 30dnove cykly ale neviem kedy presne bola ovu, mavam tak okolo 16DC ale s istotou viem ze 19DC uz bola teplotka hore 36,9 takze posledny den kedy by mohla mrcha dorazit ak by ovu bola neskor je stvrtok...Lebo som nemerala teplotu iba ked som chcela zistit ci uz bola ovu... 😅 ..
Takze zatial nemeska mala by prist zajtra... ☹

zabka
4. feb 2008

No veru to stretko je dobry napad 😉

pahu
4. feb 2008

Mirka, nepapkaj také veci čo ti ubližujú... 😠 Dáívaj si pozor, oki? 😉

terezicka
4. feb 2008

To stretko by bolo super 😉

pipika
4. feb 2008

A to kde? Napady?

mirka20
4. feb 2008

pavli, nie je to az take sladke. ja by som zniesla aj sladsie. jedine sladke na tom je ta snehova pena. ale fakt je to velmi dobre. aj jankovi to chutilo. a neboj, uz nejdem jest nic, co naduva. aj ked ja mam velmi rada sosovicu, fazulu aj struky. ale co uz. vydrzim este par mesiacov-rokov, kym prestanem kojit.
aj ja chcem stretko. ale mali by sme sa co najskor rozhybat, kym sa ja mozem ako tak hybat 😀
pavli, aj odo mna pozdrav adulku a alexa 🙂

zabka
4. feb 2008

No najlepsi by bol nejaky stred... Takze kde to byvate? 😉

mirka20
4. feb 2008

zabka, ja som z vk. terez z lc, pahu z ba, pipika z ds, janka zo za. zabudla som na niekoho?

pipika
4. feb 2008

Zabka,ja idem o dva tyzdne do TN.

zabka
4. feb 2008

No ja z TN takze to mame od Ziliny az po Dunajsku stredu to je tusim najdalej, ale mozno sa mylim.... opravte ma

zabka
4. feb 2008

Hej? A ides len tak? Mozme hodit stretko ak budes mat cas... 🙂 ... To uz budes aj tehulka 😵

pahu
4. feb 2008

Babulky, písala som tej Adu, už mi ja odpísala...Chcela som od nej ich spoločnú fotku: Nemozme sa odfotit, mam problemy s krvou, ale Alexa ti poslem. ... Takze fotecku krpceka uz mam, ale trapi ma ta Adulinina krv... ☹

pipika
4. feb 2008

Dufam,ze uz dvaja pojdeme. 😉 Idem na par dni ku kamoske.Mala som ist uz minuly tyzden,ale prislo mi do toho iui.

pipika
4. feb 2008

Pahu,pozdrav ju!
Co bolo u Drabeka vo stvrtok? Nepamatas sa nahodou,ked si brala utrogestan po IUI ci si mala nafuknute brucho?Lebo ja ho teraz mam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre