Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

annavi
7. feb 2008

zabka nieco mi uslo??ty zajtra testikujes???? 😕

zabka
7. feb 2008

Ja este neviem ci budem testovat, skor nie ako ano... uvidi sa rano... 😔

pahu
7. feb 2008

Babuľky, nenašla som žiadne foto s mimčom, čo by stáli za to ☹ Buď sú rozmazané, lebo máme nový foťák a keďže ja som do neho blázon, tak nikto iný veľmi fotiť nevie... Treba tam všetko ponastavovať 😀

Zazi, idem sa na nejaké pozrieť 😉

Andul, testuj! Testuj! Testuj! 😉

terezicka
7. feb 2008

Jej Andullka ideš testovať? Super ja sa veľmi teším, aj Žabka zajtra testuj prosím 🙂
No môj manžel keď sa nevyspí tak je nervózny ako pes 😝 Možno pár nocí ho bude baviť vstávať k drobcovi ale ako ho poznám tak ho to rýchlo prejde 😖

pahu
7. feb 2008

Zabka, ty zajtra testujes, to keby si nahodou o tom este nevedela 😀

andulla
7. feb 2008

Zabka ked testujes zajtra ty, tak aj ja. Dnes kupim test 2 v 1 a mozno to skusim aj dnes poobede, ked sa vratim. Cca o 16,15 uz by som mala vediet, ze co??? Moze byt? Dnes mi meska uz 3 den a ja mavam mrchu presne na 28 den 😉

annavi
7. feb 2008

zabkaaa moja....nebojaaj...pokial nedosla mrchana tak je este stale vsetko oki..a teplotka??kasli na nu..ked moc neklesne je to v pohodke.......... 😉 😵

zabka
7. feb 2008

Tak potom napis Andull ja sa vecer pripojim na net aby som si precitala... 😉 .....Zajtra netestujem babule, bola som na wc a na papieri bol kusocek hlienu ako ked je ovu iba ze so jemnym naznakom mliecnej kavy, takze tak 😔 😔 ....

zabka
7. feb 2008

Ale tebe Andull drzkam palceky,moc 😉

pahu
7. feb 2008

Anduli, držím palčeky, budem na teba myslieť... Dáš nám aj hneď vedieť, alebo nás budeš napínať až do zajtra? 😕

Rýchlo sa pozrite do albumíku, až kým mi nezmažú fotku 😀 Je to z tohoto víkendu 😀

terezicka
7. feb 2008

Žabka 😅
Andullka aspoň ty prosím testuj, prosím prosím 😅
Pavli ale prihoď aj svoju fotku do albumu 😉

andulla
7. feb 2008

☹ ☹ 😔 Zabka preco a ja som sa tak tesila. 😒 Neva v marci to bude na 100%. 🙂
Som zvedava na seba, ale tiez mam strach. No ved uvidime, ved by to nebol prvy test v mojom pripade s / 😔

zaza_na
7. feb 2008

pahu, ja som asi nestihla... nic nove tam nie je... 😒

zabka
7. feb 2008

No ved aj ja 😢 😢 😔 😔

pahu
7. feb 2008

Uz je, ja som tam dala úplne inú než som chcela KUK 😀

pahu
7. feb 2008

Zabka to Vázne? Este stale to moze byt fatamorgana 😀 Ked som ja pri mojom grafe pozitivne naladena, tak musis byt aj ty. Bodka.

andulla
7. feb 2008

Dakujem vam vsetky, ze mi drkate palceky 🙂
Terez idem kupit test kede budu dva a jeden skusim este dnes okolo 16,00 a druhy ak nepride mrch zajtra rano 😉
Neboj dam hned vediet, ked tam bude / nech si mozem aspon s nieky o tom popisat 🙂

zabka
7. feb 2008

NO hej, co uz... 😔 ... Takto sa to zacina...

terezicka
7. feb 2008

pavli ste veľmi krásni 🙂

zabka
7. feb 2008

Peknucka fotecka pahu, ste tam zlatucky... 😉

andulla
7. feb 2008

Pahu krasna fotecka, naozaj 🙂

zabka
7. feb 2008

Oki Andull tak ja sa po stvrtej pripojim... 😉

pahu
7. feb 2008

Zabka 😠 Nezufaj, ja som krvacala pred par dnami a este stale dufam. Sus, ziadne negativne cierne myslienky zatial nemaj, az keby sa to rozbehlo naplno, oki? Moja mama mala mrchu ked cakala mna prvy trimester. Meraj teplotku a uvidime, oki? 😕 😅

Anduli, uz teraz na teba myslim, aby to vyslo..... 😉

terez dakujeme, to som musela dllllho vyberat 😀 A sme to vobec my? Mozno som si niekoho pozicala na svoju novu utajenu identitu 😵

zabka
7. feb 2008

No ved merat budem aj zajtra... Takze rano poslusne nahlasim moj stav... 😉

terezicka
7. feb 2008

Kočky idem sa napapť, včera mi moja zlatá maminka dala buchty na pare, už som si zohriala tak už len ich zjesť 😀
A dobrú chuť všetkým obedujúcim 😉

zabka
7. feb 2008

Dobrú chut terez a dobru chut aj tvojej fazulke 😉

pahu
7. feb 2008

Jeeej, však aj ja som hladná, idem vyzistiť, kto ide kam na obed 😀

zabka
7. feb 2008

No ja za hodinku uz frcim domov takze na obedik nejdem....budem vas tu cakat

andulla
7. feb 2008

Budem cakat Zabka 🙂

Pahu si velmi zlata, dakujem len, aby to vyslo. Dufam, ze to nebude nejaka hormonalna vzbura na moju osobu 😉 😀

terezicka
7. feb 2008

Ja už som zjedla jednu bucjtu, ale musím jesť dosť pomaly lebo keď si dám viac do pusy tak ma napne 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre