Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
12. feb 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Babuľky, musela som upraviť svoj grafík, nakoľko to čo som v sobotu dostala, zatiaľ stále nie je mrcha...
Každý deň odvtedy je to iba také malé špinenie... Iba raz za deň mám krvičku na minivložke. Ani v noci nič. Ani brucho ma nebolí, že by som mrchu dostala, nič. 😨 😕 😖 😒 Tak teraz už neviem... Asi ak to bude takéto až do zajtra, skúsim si ráno odmerať teplotku.

mirka20
12. feb 2008

uz som spat 🙂
nooo, tak nasa mala brusna tanecnica opat tancuje 😵

terezicka
12. feb 2008

Ann ani u nás sa mu nejako nechcelo doteraz, ale asi si to rozmyslelo a trošku nám predsa len posvieti 😎

mirka20
12. feb 2008

u nas pekne svieti slniecko 😵
pavli, zeby este nic nebolo stratene? to by bolo super 🙂 urcite si rano odmeraj teplotu, mozno bude stale hore

annavi
12. feb 2008

pahu a kolky DC si dnes???si u zvykla niekedy takto špinit??
jaaj tak ja mrchujem jedna radost...uz nech to skonci... 😠
terka no ja slniecko milujem...mam hned lepsiu naladu...... 🙂

pahu
12. feb 2008

Mirka akože ty myslíš že by som stále mohla byť tehu? No, to si nemyslím, ale odmeriam ju, hlavne by som mala začať zajtra a najneskôr pozajtra s clostilbegytom na stimuláciu pred IUI ☹ A zatiaľ ale nemôžem...

mirka20
12. feb 2008

pavli, no mozne by to mohlo byt. lebo je vela bab, kt. mali spinenie na zaciatku tehu. nechcem ti davat nadeje, ale mozne to je. urcite odmeraj teplotu a bude nizka, tak nasat clostil. a ak bude vysoka, tak testni.

annavi
12. feb 2008

presne tak pahu..uplne suhlasim s mirkou..... 😉

pahu
12. feb 2008

Annavi, mala som vždy tak 2 dni pre špinenie, bola to taká moja predzvesť mrchy, ale dnes je to už 4.deň, mrcha stále nikde, hlavne ma ani brucho nebolí... A podľa toho viem vždy že sa rozbieha... 😕

Však uvidím zajtra, ak bude teplotka nízka, ale čo je u mňa nízka teplota? Mrknite sa mi ešte na grafík a skúsme sa dohodnúť na nejakej teplotke... 😉 Kvôli tomu clostilu. Ďakujem.

mirka20
12. feb 2008

pavli, no podla mna, ak bude pod 36,6, tak by som rozmyslala nad clostilom. ale ak bude nad, tak testni a aspon si budes na istom, ze co sa to vlastne deje

pahu
12. feb 2008

Mirka oki, tak si dnes asi kúpim testík 😉 Ale vôbec tomu neverím, skôr si myslím že to bude zbytočné... Asi 5% zo 100, by to mohlo byť tehu... Skôr sa bojím, či to nie je tá porucha žltého telieska, keď v tele chýba pregesterón... ☹ No nič, však uvidíme zajtra 😵

terezicka
12. feb 2008

Veru Pavli sprav tak ako vraví Mirka, ak tak testni za to vlasnte nič nedáš a budeš si naozaj na 100% istá ako na tom si

mirka20
12. feb 2008

ale tych 5% tam stale je 😉 ale uvidime zajtra, co sa bude diat. normalne som z toho taka napata...

annavi
12. feb 2008

pahu ja som tiez takto zvykla pred mrchou spinit...ale v poslednej dobe som akosi prestala spinit a mrcha dojde hned a naraz........

annavi
12. feb 2008

pahu tak ale u tebe to tentokrat moze byt aj fazulka....jaaaj ci som uz nervozna aj ja z toho...kedy budes testikovat????

pahu
12. feb 2008

Babuľky, akurát som telefonovala s drahým, povedal mi ako vo sne prebaloval našeho malinkého Peťka, a že mu to strašne smrdelo, tak musel utiecť z izby 😀 😀 😀

No a volala som aj mamine, ona špinila keď bola so mnou tehu 4-5 dní po dobu až 3 mesiacov... 😕

Takže idem zavolať dokimu, ráno by som skúsila za ním zabehnúť, nech ma pošle minimálne na krv a uvidíme....hlavne pre to, ak by to bola nejaká porucha hormónov, nech to zistí hned teraz 😵

annavi
12. feb 2008

pahu anooo..bude to fazulienka...jaaj moja...... 😵 😵

terezicka
12. feb 2008

Pahu dobré rozhodnutie, som zvedavá čo ti povie doki

annavi
12. feb 2008

pahu moja ale potom nam daj hned vediet co a ako......

mirka20
12. feb 2008

pavlinka, super rozhodnutie. som zvedava, co ti povie doki 😵

zaza_na
12. feb 2008

pahu, no teda. dufam, ze je vsetko ok a mozno si uz aj tehu 😵 to by bolo suprove!
aj ja som strasne zvedava, co na to doki

mirka20
12. feb 2008

terez, mame rovnake myslienky 😅

terezicka
12. feb 2008

Mirka vidíš 😲
Ja akurát obedujem a prajem dobrú chuť všetkým obedujúcim 😉

mirka20
12. feb 2008

aj ja prave obedujem a prajem vsetkym dobru chut 😵

terezicka
12. feb 2008

Ja som už dojedla polievočku a teraz začínam chystať občerstvenie na poradu 😅

pahu
12. feb 2008

Aj ja Vám prajem dobrú chuť 😉 Ja som od včera večera do seba nič nevpratala, iba kávičku a čajík a vodičku a vôbec nie som hladná... Beriem to teda ako čistiaci deň a idem si dať ešte ďalší čajík..

Volala som dokimu, bol zaneprázdnený, tak mi povedali že mu pretlmočia môj problém a zavolá mi naspäť čo a ako... Tak Vám dám hneď potom vedieť...
teraz si idem ciknúť 😵

zaza_na
12. feb 2008

dobru chut kocky 😉
pavli, tak snad zavola co najskor. ja uz som moc nedockava... 😀

mirka20
12. feb 2008

pavli, daj si aspon nejake ovocie, teraz sa radsej necisti, ked nevieme, co sa deje s tvojim telom

terezicka
12. feb 2008

Pavli budeme spolu s tebou netrpezlivo čakať čo ti povie doki 😅 A s tým čistením tela to veľmi nepreháňaj radšej 😝

pipika
12. feb 2008

Ahojte! Tak som dorazila aj ja. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre