Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
4. jan 2008

ahoj kilus! 😉
uz sme sa po tebe dnes zhanali 😀
som rada, ze je vsetko ok. a to mas naozaj super, ze nemusis pit tu gebuzinu 😉
ako je na materskej? ako ste sviatkovali? Stastny novy rok inak a nech je Reka zdravucka a ty mas lahky a pohodovy porod 😵
my sme dnes prevazne mailovali, lebo konik je hrooooooooooooooozne pomaly uz niekolko dni.
tak sa drzte a zase sa tu zo najskor stav. a ked sa bude dat, tak najblizsie aj cez den; baby by sa urcite s radostouna teba vrhli, keby tu boli 😀

zabka
4. jan 2008

Ahojky kil,super ze je vsetko v poriadku, tak nech malicka pekne poslucha a drz sa... 😉

vejinka
4. jan 2008

zaza...no vcera som si robila testik..a ja slepa vsade pisem ze modre pasiky..a ono su to ruzove ale modry testik..a to policko kde to treba chytit 😀

zabka
4. jan 2008

Veji aky si mala test a nakolky den si testovala?

vejinka
4. jan 2008

no poslednu mrchu som mala 29.11.2007 a testovala som 23.12 a nic ..jedna ciarka..a potom som testovala 3.1 a uz boli dve nadherne silne a pouzila som radiclear strips myslim..tak nejak to bolo je to len jeden pasik namoci sa pocka sa 15 sek..a do troch minut je vysledok citlivost okolo 10um

annavi
4. jan 2008

jeej kiluska som rada ze ste oki...m,oja nam tu mocno chybat..hmmm...a asi aj preto konik neposlucha a mrzne a je pomaly..uz uz sa vrat k nam a bud castejsie na MK.... 🙂 🙂

martinkamm
4. jan 2008

ahojte bambulky moje 😵

annavi
4. jan 2008

jeeeej matka...ajooooj...teee..ako sa mavate??? 😵

martinkamm
4. jan 2008

ann ahojcek moja,mame sa fajn sice som stale doma este s chripkou ale uz lepsie uz len kahreme ako tuberaci 😀

zabka
4. jan 2008

No ja som mala mrchu naposledy 2.decembra a zatial nic posledne tri dni okrem dneska som mala pocit ze mrcha je uz tu ale dnes to vsetko preslo...Doma mam len test Modra sprava ale ten je tusim 50um 😅

martinkamm
4. jan 2008

zabka budem na teba moc mysliet aby ani nedorazila,budmee ti ju odhanat

zabka
4. jan 2008

Dakujem moc,moc... Kedy mam vyskusat testovat,hm?

martinkamm
4. jan 2008

zabka kolko dnovy cyklus mavas?

zabka
4. jan 2008

30 ale ovu mavam tak okolo 19DC

annavi
4. jan 2008

moja tak sa opatrujte s fazulkou.....ja som tiez cele vianoce chora a aj silvestra stravila v posteli..s drahym... 😀
no uz mi je trosicku lepsie..ale este kaslem...

vejinka
5. jan 2008

zabka este vydrz aspom do 10.1 budes mat istotu ze test nebude skresleny 😉 aj ked v mojom pripade neverim ani testom 😅

zabka
5. jan 2008

budem musiet cakat ale neviem ci vydrzim... 😅

kila
5. jan 2008

Ahojte! Pridala som nové fotky do albumu, bruško v 25 tt a tváričku našej Réky... a mám ísť niekedy aj na cukor, ale zabudla som sa spýtať ku ktorému lekárovi mám ísť a na papiery to nie je... Inak sa cítim fajn, okrem toho, že mám pocit že mi bruško každú chvíľu vybuchne, že WC musím mať vždy po ruke a že zvyknem byť unavená... joj, už si neviem ani predstaviť, že by som chodila do roboty... teším sa, že budem pekne domka... práve sme hladali s mamou nejaké bundy a kabáty, ktoré ešte budú na mňa dobré - nie sú práve podľa poslednej módy, ale tie 3 mesiace už s nimi vydržím, nebudem kvôli brušku kupovať XXXXXL bundu na seba... a v pondelok idem s mamou na nákupy - plánujem kupovať pre malú všeličo čo sa mi zapáči a pre seba nočnú košeľu do pôrodnice... už sa teším... No a ešte sa vám pochválim, že sme detskú izbu začali pripravovať, zatiaľ sme ju len vyprázdnili, koncom januára nám donesú nové okná a koncom tohto mesiaca plánujeme tiež ísť na nákupy do Budapešti, chceme už kúpiť postieľku, vajíčko a popozerať kočíky...
Jaj a niečo som zabudla! Popriať vám šťastný nový rok! Takže vám prajem šťastný nový rok! 😵 😀

zabka
5. jan 2008

ahoj kil, idem hned mrknut... 😉

zabka
5. jan 2008

Parada brusko mas uz pekne gulateeee... 😉

kila
6. jan 2008

Čaute zase! 😅 Nemám šťastie cez víkend tu na nikoho, ale aspoň som vám podala správu o nás a aspoň som prečítala o čom ste písali... strašne je mi ľúto Lauritky... 😔 a Terezke držím palce, aby jej manžel už konečne naozaj našiel nejakú robotu v Lučenci, alebo aspoň bližšie... 😉 a teší ma, že sa Sharlotta rozhodla že chce bábo... 🙂 a všetkým vám držím palce! A dúfam, že keď budete mať dve paličky, tak mi o tom dáte vedieť! 😉 Pá! Najneskôr sa vám ozvem tu na Mk o dva týždne... 😉

kila
6. jan 2008

Odteraz sa začneme pripravovať na bábo vo veľkom, keď čoskoro už budem v 3. trimestri, v 7. mesiaci, tak by sme už mali mať aspoň také základné veci pokupované ako postieľka, plienky a tak - keby sa náhodou bábo pýtalo na svet skôr... ale podľa mňa vydržíme do apríla... občas ma bolí bruško ako pri mrche, ale len na chvíľku a rýchlo to prejde tak dúfam, že je to ok... že by toto bolo to tvrdnutie bruška? Nie som si istá - necítim že by som mala vtedy bruško tvrdé... Asi sa len pripravuje maternica na pôrod...
Už sa začínam strašne tešiť na bábo, aj môj manžel - hovoril mi že on Réku už teraz tak ľúbi, že je mu všetkým... aj ja som s tým tak a to je myslím, že dobré... Už sa neviem dočkať, kedy ju môžem vypusinkovať a vyobjímať...

vejinka
6. jan 2008

kila...sa tesim ze sa tesite 😉

pahu
6. jan 2008

Ahojte babulky 😀
Mne nejde v robotke MK uplne vobec, takze sa Vam hlasim aspon takto...
U nas nie je nic nove, iba si uzivam po dlhom case sexik ako nieco krasne a prirodzene, uz nie sme tym strojom na ovulacne dni a cakanie na mrchu 😉 Dokonca ani neviem, kedy som mala poslednu, niekedy v polovici decembra? 😵 Kaslat na to, zatial sme sa rozhodli, ze na dalsie IUI nepojdeme, moj muzik sa ma totiz potom aj bal dotknut, aby mi nahodou neublizil... BT taktiez nemeriam...

Kupujeme byt, takze s prerabanim a zariadovanim budem dost vytazena a nebudem musiet mysliet na to ze sa nam nedari a mozno to vyjde... Verime ze to pride presne vtedy, ked to ma,.... 😉

vejinka
6. jan 2008

pahu..jj to je slovo do bitky..vykasli sa na meranie a uzivaj si.. 😉

terezicka
7. jan 2008

Dobré ránko po víkende babenky 🙂
Kilka budem čakať na sms-ku 😉
Vejinka a tebe gratulujeme k dvoj // testíku 😵

terezicka
7. jan 2008

A čože dneska Janka neprídeš? Alebo to kvôli tomu počasiu ideš dnes dlhšie do roboty? 😨

jankabelka
7. jan 2008

Dobré ránko kočky 😉
Terezka som tu normálne od 6,30 len je tu akýsi frmol takže som ešte nestihla pisnuť. aký si mala víkend?

mirka20
7. jan 2008

dobre ranko 🙂
idem postudovat, co sa tu popisalo 😅

terezicka
7. jan 2008

Ahojte Mirka a Janka 🙂
Jani taký normálny víkend som mala, ale bola sama tak bol taký smutnejší 😔 A včera som bola pozrieť konečne kamošku a potom som bola u našich a bola som s nimi na koncerte 🙂 Ale som sa včera aj bála ísť autom, lebo bolo fakt hrozné počasie 😅 No našťastie som to nezvládla a nič sa mi nestalo.
No a teraz k nám do roboty už volal nespokojný starosta obce že za 24 hodín nie sme schopní odhrnúť jednu časť obce 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre