Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
15. feb 2008

Mirka hlasim,vonku krasne svieti slniecko 😵 😵 .Mozte vyrazit.

zaza_na
15. feb 2008

mirka, veru tak 😔
a vy dnes idete do blavy, ze? kedy vyrazate? a na ako dlho idete?
tu je uz od vcera skaredo, zamracene a slnka nikde...
mne konik isiel v pohode 😕

mirka20
15. feb 2008

pipika, super. si ma potesila. vyrazame dnes 🙂 uz som spracovala manzela

mirka20
15. feb 2008

zuz, do blavy ideme niekedy poobede, presne este nevieme. uvidime, ako vsetko postihame.a ideme len na vikend, v nedelu sa vraciame. ale aspon na chvilu vypadneme.
u nas od rana pekne svieti slniecko 😵

nellie_
15. feb 2008

uff akosik som a prejedla... 😅 😅 😅

Pahu, a co sa stalo tej tvojej kamoske,ak smiem vediet? ☹

pipika
15. feb 2008

Baby,koncim na dnes.Idem ku kadernicke. Prajem pekny vikend. 🙂
Mirka ak nahodou idete cez Samorin zajtra,som v praci do 12.30. Inak vam prajem dobru zabavu v BA.
Ahojte 🙂

pahu
15. feb 2008

Nellie, jaj, ty si asi nečítala všetko spätne... Tak aspoň tak v skratke... Moja kamoška, má 1/2 ročného Oliverka a jej manžel sa minulý týždeň necítil veľmi dobre, myslel si že na neho niečo lezie, tak si iba večer pred spaním dal Coldrex, a spal v detskej izbičke, aby náhodou nejakou chrípkou nenakazil ju a malého... No a v nedeľu sme ešte spolu boli všetci u nás v novom byte, kde sa už sťažoval, že nevie dobre dýchať, tak si zobral taxi na pohotovosť a zistili mu že má vodu v pľúcach.. No ale ďalšími vyšetreniami zistili, že má niekde v tele zhubný nádor, ktorý metastázuje do rebier a do stavcov v chrbtici... Možno je to v pľúcach, ale možno ten primárny, ktorý to všetko spôsobil je niekde inde... Danielka sa teraz bojí, lebo on sa vraj posleedného pol roka sťažoval na bolesti hlavy.. 😖 Takže tak...

Ale babuľky už som s ňou hovorila, je na tom psychicky veľmi zle ale o milimetrík lepšie ako včera... Takže čakáme na výsledky všetkých ostatných testov a potom zase budeme múdrejšie... P.S. Jeho rodina o tom nevie...

pahu
15. feb 2008

Pipi, tak sa pekne ostrihaj, pofoť a šupni si sem novú foto 😀

mirka20
15. feb 2008

pipika, papa a krasny vikend. ak nieco, tak sa urcite ozvem 🙂
pavli, je fajn, ze je aspon trolilinku na tom lepsie. este keby chceli tie vysledky byt dobre, to by bolo super

pahu
15. feb 2008

Miruška, výsledky asi dobré nebudú, iba by sme nechceli aby našli ďalší nádor 😉 Nech je iba jeden v pľúcach abez komplikácií nech sa dá aspoň čiastočne odstrániť 😵

mirka20
15. feb 2008

pavli, ja viem, ze nebudu dobre, teda aspon optimisticke nech su. strasne im drzim paste.
pre dnes koncim. idem skor domov, lebo idem este kupit nejaky darcek pre sesterku a jej synceka a potom hor sa do blavy 😵
pavli, ak by si si nasla trosku casu v sobotu, tak daj vediet a mohli by sme zajst na kavu, teda ja na caj alebo horucu cokoladu 😅 ak nie, nic sa nedeje
krasny vikend vsetkym. papa v pondelok 😵

nellie_
15. feb 2008

Och Pahu, to je smutne....predpokladam, ze je to mlady chalan... ☹ ☹ ☹ Strasne.. Musi to byt pre jeho manzelku velmi tazke...
ALe snad mu lekari pomôzu, medicina v dnesnej dobe je na dost dobrej urovni... 😉 🙂
Skoda, ze to tak nebolo pred 20 rokmi... ☹ ☹ Pretoze moj ocino mal nador na mozgu a zomrel ako 28 rocny a moja mamina ostala ako 25 rocna vdova sama so mnou ako 3-rocnou a sestrou ako 1,5 rocnou.. ☹ ☹ ☹

Ale budem drzat palce, aby to dobre dopadlo v jeho pripade....hovorim, medicina je teraz uplne na inej urovni ako kedysi.. 🙂 🙂 🙂

nellie_
15. feb 2008

Krásny vikedn Mirka, uži si Blavu 🙂 🙂

zaza_na
15. feb 2008

papa mirka. 😉 uzi si vikend v blave.

zaza_na
15. feb 2008

tu uz nikoho. ja sa balim a poberaz sa domkov. papa teda a pekny vikend 🙂

terezicka
18. feb 2008

Dobré ránko kočky 🙂 Idem si počítať čo ste tu popísali v piatok 🙂

jankabelka
18. feb 2008

dobré ránko babuľky 🙂 ako sa máte?
Terezka ako bolo v piatok?

terezicka
18. feb 2008

Jani u dr bolo super, ani som dlho nečakala, za 40 minút som bola vybavená aj s čakaním, aj so sonom aj s odbermi...Ukázal mi bábätko, odmeral, ukázal kde mu bije srdiečko 😵 Povedal že je všetko ok, vystavil mi tehu knižku, a on mi určil tp na 26.9. 😵 Bolo to super zas vidieť drobca aj s tým pocitom že už mu riadne bije srdiečko 😵

jankabelka
18. feb 2008

Jej Terezka tak to je skvelé, že si kukla maličké a že si počula aj biť jeho srdiečko 🙂 a oznámili ste to už aj súrodencom?

terezicka
18. feb 2008

Jani srdiečko som iba videla, doki mi ho nepustil lebo vravel že to by bolo dosť náročné vyšetrenie aby som ho mohla počuť 😕 Ale ukazoval mi ho pekne dovtedy dokedy som mu nepovedala že ho vidím a naozaj som ho videla 😵 Fakt to bolo úplne super, tak sa to tam nadvihovalo to srdiečko 😵 Súrodencom sme to povedlai, aj nám zatlieskali 😀 Ale možno ma odhalili trošku skôr, lebo sme boli u našich aj na omši a ja som stála a bolo mi vtedy dosť zle, tak sme museli ísť vonku. A keď sme to povedali mojim súrodencom pri obede tak hneď že oni to vedeli 😀 Ale boli myslím že naozaj veľmi radi 😀 Aj sľúbili že mi prídu pomôcť riadiť keď ja už nebudem vládať 😲 Tak som zvedavá či naozaj 😀 A povedali sme to aj krstnej mame a jej deťom, tak tei boli teiž radi a sesternica hneď sa spýtala že či bude teta 😀
A ty si mala aký víkend Jani? 😉

annavi
18. feb 2008

krasne ranko babulky

terezicka
18. feb 2008

Ahojky Annavi 😵

annavi
18. feb 2008

terka ako citam tak uz si videla drobca..mooooja... 😵 😵 no vidis ze je vsetko oki..a aj najdalej bude.... 😵 😵

terezicka
18. feb 2008

Annavi dobre čítaš 😉 Ja som vedela že je všetko oki, lebo MUSÍ byť všetko oki 😉 Ale nie obavy sú tu stále, aj dokimu som vravela že sa trošku bojím a on povedal že to je aj dobre keď mám strach...Lebo strach tu bude po celý čas už teraz...A aspoň ma nezastihne úplne nepripravenú keby dačo... 😅 Ale ja sa modlím každý deň nieľkokrát za drobca tak verím že to všetko dobre dopadne 😵
A aký si mala vikend Ann?

annavi
18. feb 2008

halooo kde ste mi???

annavi
18. feb 2008

nebojkaj terka...a ani sa nenazdas a uz onedlho sa budete teskat z drobceka domka... 😵 😵
aky week?no strasne moc rychlo mi ubehol....a dnes zase pondelok..jaaj tak sa mi nechcelo vstavat do robotky...akurat po osmej idem poobehavat vystupny list....takze uz len dva tyzdne a jupiiii budeme s drahym..konecne...a uz zacinam aj pomalinky stresovat z novej robotky......... 😔

jankabelka
18. feb 2008

Ahoj Annavi 😉
Terezka víkend bol fajn ale včera mi došla mrcha a zasa veľmi bolestivá, takže som včera vôbec nič nespravila a manželík varil obedík

annavi
18. feb 2008

mooja je mi luto...ze dosla mrchana..ja som dnes 10 DC....

terezicka
18. feb 2008

Joj Jani to ma veľmi mrzí že došla mrcha 😔 A teraz pôjdeš zas niekedy k dokimu keď skončíš mrchu alebo ako? 😕
Ann nestresuj z novej robotky, uvidíš že všetko bude ok 🙂

mirka20
18. feb 2008

dobre ranko 😵
terez, dnesok plati?
janka, dufam, ze si ta mrcha da uz pohov a toto je jej posledny uder na dlhych 9 mesiacov 😉
ann, nebojkaj, bude dobre v novej robote a hlavne je, ze budete spolu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre