Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
9. jan 2008

terez, ok. dohodnute. ked skoncis, das nam vediet. a kde to presne je ten nas dr.gregor? ozik, v nedelu bol v zmenarni ako host a janko pozeral tv a ked ho tam videl, tak ma hned volal, nech idem pozerat. no, zlaty bol. 😵
ann, tak je to urcite len nejake spinenie, kt.moze fakt suvisiet s ovu alebo uhniezdenim.

annavi
9. jan 2008

no ved to mirka...som sa uz zlakla ze tak skoro by mrcha nedorazila 😒

maxii
9. jan 2008

cauko, dari sa tak normalne, nechce sa mi rano vstavat 😉 ale to asi nikomu...

terezicka
9. jan 2008

No Mirka tak vojdete do Zlatej uličky ale od hlavnej cesty. Pôjdete stále rovno, prejdete okolo tej fontány pri tej reštike. Potom budeš mať nejaký obchod po ľavej ruke, ďalej lekáreň a ešte by tam mal byť obchod tuším s takými zdravými vecami 😅 A keď zahnete za ten obchod doľava, tak pôjdete asi 4 m rovno a tam už uvidíte takú vysokú budovu, mylsím že tam je aj ten nemocničný znak. Vojdete a hneď rovno oproti dverám je dr gregor 😉 Dúfam že som to napísala dosť zrozumiteľne ak nie spýtaj sa ma ešte na nejaké poznávacie znaky 😉

mirka20
9. jan 2008

terez, ved ak je to nejaka vyssia budova, tak hadam to uvidime. a ked nie, tak sa spytame. len bude sranda, ak budem hladat na dverach menovku dr. gregor a ziadny tam nebude a ja spanikarim 😀

terezicka
9. jan 2008

Maxii no ja som na tom teiž veľmi podobne so vstávaním 😅
Mirka ok dohodnuté a hľadaj menovku MUDr. Križo 😀

mirka20
9. jan 2008

terez, ok 😀

terezicka
9. jan 2008

Ok Mirka dohodnuté 😀 Ozaj hádaj čo idem robiť dnes na večeru? 😉

zaza_na
9. jan 2008

dobre ranko 😉
jej, mirka, ty ides v paitok na 3D, ze? musis sa uz velmi tesit 😉
ako sa dnes mavate? mne sa dnes nejako strasne nexce... nech uz je ten vikend 😀

mirka20
9. jan 2008

terez, zeby francuzske? 😉
zuzka, ano, v piatok nas to caka a strasne sa tesime. a vies co. dnes rano mi volal ten pan za to lehatko a je nase. tak z toho sa tesim tiez a moc. ma ist pon sesterka, lebo on je z bb a ona tiez a v piatok si ho vyzdvihneme, ked pojdeme k nasim do pd, tak sa zastavime aj v bb 🙂

terezicka
9. jan 2008

Zuzka ahojky no nejako to skús vydržať, aj keď nás je takých viac ktorým sa nechce vôbec 😝
Mirka ako si to mohla tak presne uhádnuť 🙂

pipika
9. jan 2008

Halo,halo! hHsim sa aj ja. 🙂

terezicka
9. jan 2008

Jej Pipika ahojky, všetko dobré v novom roku ti prajem 🙂 No ako sa darí? Čo nové?

pipika
9. jan 2008

Chcela som pisat hlasim. Ako sa mate?

pipika
9. jan 2008

Terez dakujem a prajem tiez vsetko dobreho v tomto roku.Som doma u mamky lebo mam skaredu anginu a ona sa chcela o mna starat.Ale dnes uz idem domov,chyba mi manzelik.

zaza_na
9. jan 2008

mirka, tak to je super. tomu sa tesim 😉
tak to budete mat piatok perny a velmi pekny - uvidite zase mimco, budete mat nove lehatko a este aj uvidite Terezku! 😀

mirka20
9. jan 2008

ahoj pipika. 🙂 tak si chora? to ma mrzi, ale aspon si trochu odychnes a ak sa o teba stara este aj maminka, tak ti musi byt super.
zuzi, piatok bude riadne nabity, ale dufam ze super 🙂

pipika
9. jan 2008

Ahoj Mirka.Dakujem,ze si mi napisala,budem sa snazit odpisat. Aj vam ide Mk tak pomali?Strasne.
Ja cakam mrchu zajtra pozajtra,tak teraz bude dobre,ze budem doma lezat a nie v praci.Inac mame nadalej vela prace,lebo su inventuri.A este k tomu sme dostali novy program,ktoremu vobec nerozumiem.Do prace idem az v pondelok,v piatok idem na kontrolu,ci mam este brat antibiotika.Mam este tyzden aby som sa uzdravila.

zaza_na
9. jan 2008

ahoj pipika! tak sa rychlo uzdrav 😉 to je velmi pekne, ze sa maminka o teba stara 😵

terezicka
9. jan 2008

Pipika tak sa len pekne lieč aby si rýchlo vyzdravela 🙂 A ako ste na tom s bábom? Aké budú vaše ďalšie kroky?
Mirka no veru piatok je riadne nabitý, len nech to všetko v pohode postíhate 🙂 A ideš aj do roboty v piatok? Lebo dr gregor ti dá v pohode aj pečiatku do roboty keď budeš chcieť 😉

mirka20
9. jan 2008

pipika, aj som si myslela, ze este budete mat kopec prace s inveturami. ale teraz hlavne vela oddychuj a naberaj sily, aby si to v robote zvladla. 😉
konik sa furt kazi a ide otrasne pomaly akonahle sa pripoji viac ludi. rano tak do deviatej ide v pohode a potom je to uz katastrofa 😠

pipika
9. jan 2008

Terez,teraz ked dostanem mrchu na 9.den idem na krv a ptom IUI.Podla mna o dva tyzdne to uz budeme mat za sebou.Velmi sa tesim 🙂 🙂
Baby,idem si lahnut.V bratovej izbe je zima.Prajem vam pekny zvysok dna,papa

zaza_na
9. jan 2008

papa pipika 😉 pekne sa preliec. aspon si poriadne oddychnes od tej roboty

terezicka
9. jan 2008

Pipika tak ti prajem veľa šťastie a teraz to už určite dotiahnete do úspešného konca 🙂 A pekne ležkaj a oddychuj 🙂

mirka20
9. jan 2008

na chvilu som sa odmlcala, lebo som volala s maminkou, ci by na vikend nemohla spravit huspeninu, lebo mame na nu strasnu chut. a hovorila mi, ze presne na to myslela, ze co by sa stalo, keby spravila huspeninu. tak sme sa zhodli 😵
pipika, silno drzim paste, nech vsetko dopadne dobre. hlavne sa teraz riadne vyliec, aby prisla fazulka do zdraveho bruska.
terez, do roboty idem normalne, len skor skoncim a pojdeme do lc. musim ist do roboty, lebo teraz mame toho zase moc, tak si nemozem dovolit volno 😝

terezicka
9. jan 2008

Mirka ty máš rada huspeninu? 😕 Ja by som to do úst nedala 😅
Ja tiež mám kus roboty, je tu chaos kvôli tým objednávkam 😠 Najlepšie je že ešte nemám prerobenú zmenu pracovnej činnsoti, ale už robím veci ktoré mám robiť po novom ale na papieri nemám nič 😠
Idem sa najesť, lebo cítim že už som hladná

terezicka
9. jan 2008

Ja som už zjedla môj obed taká som bola veľmi hladná 😅 😀

mirka20
9. jan 2008

terez, ja mam velmi rada huspeninu. a idem si aj ja dat zohriat polievocku, lebo som akosi vyhladla. potom neskor si dam este aj rizoto

zaza_na
9. jan 2008

terezka a kedy ti to maju zmenit? pytala si sa na to? 😕
pipika, aj ja verim, ze to tentokrat vyjde. budem drzat palce 😉
mirka, ja som kedysi mala huspeninu aj celkom rada s cibulou namocenou v octovej vode 😝 ale teraz by som to uz asi nezjedla...

mirka20
9. jan 2008

no, ja som mala huspeninu vzdy rada a ked sa da na to cibulka a poleje trochou octu hotova pohadka. ale mne je dost tazko z cibule, tak ju nemozem vela papat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre