Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
26. feb 2008

ahoj heni 😉 tak aspon ze sa ti podari stavit sem, ked sa da
diki za link. idem kuknut. a ako sa mate vy? 🙂 ako si na tom s mrchatou?

henrieta76
26. feb 2008

tak to ani sama neviem sak kukni

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

nejak sa mi predlzil cyklus tak neviem,normalne mavam mrchu na 33DC.takze cakam .

zaza_na
26. feb 2008

podla toho grafu si mala dost neskoro ovulku. 😕
treba este cakat, ale vyzera to slubne 😉

henrieta76
26. feb 2008

vsak to cakanie.to je na tom najhroznejsie.

henrieta76
26. feb 2008

budem musiet ist lebo deti su hladne,daj vediet ci sa ti vankus pacil a ci ste sa dohodli.skusim chodit castejsie ale teraz su prazdniny takze mam deticky doma.ale budem sa snazit lebo vas velmi zanedbavam,ale nie naschval len mi to nejak nevychadza.
zatial ahoj.

zaza_na
26. feb 2008

heni, vsak to neva. deticky maju prednost. je dobre ze sa aspon raz za cas ukazes, aby si nam podala novinky 😉
ja onedlho balim domov, tak si to kuknem potom az tam 😉
pahu a ty si este tu? 😕

zaza_na
26. feb 2008

pahu, dufam, ze nie si moc smutna pre tvoju kamaratku 😔 budem na nich tuho mysliet...
ja uz sa balim, tak papa zajtra

pahu
26. feb 2008

Papa Zazi, zakecala som sa a kolegami 😉

kila
26. feb 2008

Ahojte! Zmenila som si svoj imidž! 😀 Mám teraz tehu fotku! 😉 Do albumu som dala fotky bruška z 30 tt a 32 tt... fotku malej z 30 tt... a nový svetrík, aj kozmetiku pre malú... 😉

kila
26. feb 2008

Ešte vám napíšem, že keď sme boli pre nábytok do detskej izby v obchode, tak sme chceli už aj objednať kočík na apríl... ale predavačka nám povedala, že tak skoro sa kočík objednať nedá, nech sa k nim vrátime začiatkom apríla... ale s tým, že teraz ho majú na centrálnom sklade 9 kusov a možno do apríla sa ten kočík vypredá a už vôbec ani nebude... 😅 Tak ja už vidím že nakoniec aj s tým budú problémy... 😝 ale to ma už fakt nezaujíma, tak budeme mať iný a basta... 😝 prečo nič nejde hladko? Prečo? 😅

kila
26. feb 2008

Ozaj a viete čo som zistila? Kukala som koľko stoja plienky Pampers Newborn u nás a v Maďarsku: takže v Kauflande to najmenšie balenie (44 kusov) stojí 312,- Sk, v Hypernove 299,- Sk a v Maďarskom Tescu 1450,- Forintov (čo je 189,- Sk) !!!!!!!! A dvojité balenie u nás stojí 500,- Sk, a v Maďarsku 360,- Sk!!!!! Neuveriteľné!!!! Som to teraz zisťovala cez víkend!!! Takže ak máte možnosť jednoznačne vám odporúčam nakupovať plienky v Maďarsku! Však na jednom balení človek ušetrí 100,- Sk! To už stojí za to do Maďarska aj cestovať kvôli tomu!

kila
26. feb 2008

A budúci týždeň, 6.3. idem na poradňu, potom vám dám vedieť cez Terezku že čo bolo... preto vám to píšem, lebo zajtra tu možno už nebudem... keď nám náhodou zavolajú, že sú hotové okná tak letíme domov... ešte stále dúfam že ich budeme mať už tento týždeň... 😅

jankabelka
27. feb 2008

Dobré ránko kočky, včera som tu nestihla ani kuknúť 😔 zasa som zabudla fotku 😒 a dnes má prísť šéf z belgicka takže to bude zasa husté.

terezicka
27. feb 2008

Dobré ránko babenky 🙂 Tak dnes ten náš malý krpec dal o sebe vedieť úplne ohromne, až som si myslela že nezvládnem cestu autobusom 😝

jankabelka
27. feb 2008

Terezka tak asi potrebuje váš malý zázrak dať o sebe vedieť 😉 ale neboj prejde to

terezicka
27. feb 2008

Januška asi hej, len dúfam že to rýchlo prejde lebo ešte aj teraz mi je total na figu 😝
A ty sa inak ako máš? Zoberieš si tú dovolenku keď je aj tvoj manžel doma? A šéf tu bude dokedy, či iba dnes?

jankabelka
27. feb 2008

Mám dovolenku nahlásenú iba na piatok, pretože máme veľa roboty tak by mi ani viac nedali.
Šéf je tu do piatku.

terezicka
27. feb 2008

Jani tak aspoň jeden deň si oddýchneš 🙂 Ja tiež veľmi rozmýšľam o piatku že si zoberiem dovolenku 😝

mirka20
27. feb 2008

dobre ranko 🙂
terez, uz opat malicky vystraja? aj si grckala?
januska, aspon v piatok si oddychnes. aj za mna si oddychni 😉

terezicka
27. feb 2008

Mirka ahoj, zatiaľ som negrckala ale ma hrozne napína, ani sa neviem naraňajkovať 😔 Ešte vždy mi je úplne na figu, nevládzem ani písať poriadne 😔

mirka20
27. feb 2008

terez, to ma mrzi 😔 ale vydrz, uz len chvilu a si v druhom trimestri a uz bude dobre 😉

terezicka
27. feb 2008

Mirka no to dúfam, lebo každé ráno toto nie je ktoviečo 😅 Ale ešte som aj tak rada že ma iba napína a nezvraciam 😅

mirka20
27. feb 2008

terez, ved to
odmlcim sa, idem makat 😝

terezicka
27. feb 2008

Mirka tak ale makaj opatrne a priebežne sa nám ozývaj 🙂

nellie_
27. feb 2008

Ahojte babenky... 🙂 🙂 🙂 🙂

pahu
27. feb 2008

Ahojte 😉
Síce mi BT trošku klesla, ale stále je to v norme... Dáfam... 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Terez, len sa pekne napapkaj, raňajky sú dôležité 😵 😀

Mirka, nie makať, iba trošičku porobiť voľačo 😀

Ahoj Janka, no tak teda, ale aspoň piatok budeš mať voľnejší 😉

snoopy
27. feb 2008

ahojte snažilky a mamky čakateľky....no ako sa darí?

martinkamm
27. feb 2008

krasne ranko babulky aj my zelame!

snoop ahojcek moja tak ako malinka poslucha? 😀 juj ako ti zavidim ze uz to mas za sbeou aj ja sa uz nemozem dockat 😝

pahu
27. feb 2008

Jeeej, Snoopy ahoooj 😀 Natálka je krááásna a aká je? Spinká poriadne a papká? 😵

Ahoj Maťka 😉 Ako ste sa vyspinkali babizne? 😀

snoopy
27. feb 2008

ahoj maťka ,
poslúcha..hoci včerajšia noc bola trošku pernejšia...od jednej sa jej nechcelo spať....a až okolo 3:30 som ju učičíkala....s výhražkou, že ak už nezaspinká, tak ju predám 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre