Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

kila
28. feb 2008

Sharlotta ja mám takých istých rodičov... keď ma prijali na výšku, tak len kukali, že ako je to možné... 😀 a potom len skonštatovali, že aj tak ju neukončím... 😅 neviem odkiaľ zobrali že by som bola taká neschopná... 😀 Veď ja som šikuľka šikuľkovská! 😀

sharlotta
28. feb 2008

Jasne, ze si sikulka! 😉 Moji sa ani tak nebali, ze by som toho akoze nebola schopna, ale kedze ma poznaju- nepoznaju tak sa bali mojho rozhodnutia, ze sa na to vykaslem. Niekedy mam nepredvidatelne reakcie, takze si neboli isti 😀

kila
28. feb 2008

A ako sa vám býva v "novom" byte? Už si sa zvykla? A čo deti? Poslúchajú?

sharlotta
28. feb 2008

Jaaaj, nechcem sa tu skaredo vyjadrovat... Uz naozaj len do konca tohto sk. roku. KONIEC! 😠
Byva sa nam dobre, len by sme chceli vsetko naraz a nemame na to peniaze. Obidvaja sme taki hrrr do vsetkeho a tazko je nam vysvetlit, ze postupne vsetko pride. My by sme chceli vsetko hned. Pozeram, ze Reka sa ma narodit na 30-ku MM. 😵

pahu
28. feb 2008

Sharlota a kedy chces tu fazulkovu polievku? O rok? 😀

To je ale sranda, lebo mna mamina presviedcala, ze vysoku skolu nepotrebujem a aj som ju skoncila 😀 😀 😀

kila
28. feb 2008

Sharlotta, uvidíme... 😉 možno, ale ja mám pocit, že to bude skôr... 😉
To nemáme náhodou všetky tých istých rodičov?!?! 😀

sharlotta
28. feb 2008

Vidis Pahu a ja som presviedacla nasich, ze ju nepotrebujem. 😅 Ale az potom, ked uz som mala za sebou dvoje statnice a vsetky skuskzy a uz mi bolo treba len dipl. a posledne statnice. 😅 Tak boli chudaci trosku mimo z toho.

Mnam, fazulu milujem!!! Fazulka v brusku bude raz hadam niekedy...pre mna zatial v blizsie neurcenom case...

pahu
28. feb 2008

Sharlot, ja som myslela prave tu... 😉

Kilus, asi mame tych istych rodicov 😀 😀 😀

sharlotta
28. feb 2008

Uvidime, kedy bude...Ked raz dostanem ten pocit...? Ale uz sa mi zacali pacit deti, idem na to postupne... 😀 Uz by som snad bola aj schopna zobrat nejake na ruky a chvilu sa s nim hrat.

kila
28. feb 2008

Sharlotta... 😀 😀 😀 neboj sa, bábätko nehryzie... 😀 kým nemá zuby... 😀

pahu
28. feb 2008

Sharlota, si robis srandicky ale pockaj, nakoniec ich budes mat tak rada, ze budes rodit ako jablonka 😀

pahu
28. feb 2008

Babulky, minule 2 noci som sa velmi nevyspala, tak sa s vami rozlucim, idem do sprchy a precitam si vas az zajtra, oki? 😉 Doru nocku 😀

sharlotta
28. feb 2008

Aj ja uz idem, som rada, ze som si s vami pokecala. Dobru!

kila
28. feb 2008

Pahu... nespavosť?!?! 😀 ... aj ja som mala tento jeden jediný príznak pred tehotenstvom! 😵 😵 😵
Majte sa! Uvidíme sa o dva týždne! 😵

mirka20
29. feb 2008

dobre ranko. 🙂
dnes som tu prva, ale to len preto, ze nasi ranostaji maju volno

pahu
29. feb 2008

Ahojček 😀 Jeeej, prvý krát som tu druhá!!!! 😀

Mirka, kuk: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

zabka
29. feb 2008

Ahojte, pekne ranko... 😉

zabka
29. feb 2008

Pahu ako si dostala toho slimacika do grafu aj ja chcem nieco take.... 😉

zaza_na
29. feb 2008

dobre ranko 😉
pahu, krasne ti zase vysla hore teplotka 😉 ako sa dnes mavate vsetky? co noveho?
my sa dnes asi chystame na Sk autom a mali by sme sa vratit v utorok 😲 manzel si dohodol nejaky pohovor ohladom prace a nexcem ostat sama doma a nexcem, aby cestoval taku dlhu cestu sam... 😔
myslite, ze to zvladnem? 😕

pahu
29. feb 2008

Zazi, však vždy keď budeš potreovať, tak ti zastaví a ponaťahuješ sa 😀 Podľa mňa to zvládneš v pohodičke 😵

Zabka, to bol zložitý proces, ale idem sa na to pozrieť a pišnem ti 😀

pahu
29. feb 2008

Zabka, mám to, choď do fertility friend, vľavo máš stĺpček - menu, klikni na sharing a potom keď ti dá možnosti tak Tickers a potom ti to ponúkne na výber viac druhov toho pravítka a viac druhov toho slimáčika - nejakú postavičku... Potom keď si vyberieš, tak iba preklikávaj next, next, next.... Done... 😀

mirka20
29. feb 2008

ahojte 😵
pavlinka, graf je krasnucky. vidis, opat ti to vybehlo pekne hore.
zuzka, urcite to zvladnes, tak ako napisala pahu, zastavite, ked bude treba a manzel aspon bude mat trochu rozptylenia pri tej dlhej ceste 😉
ahoj zabka 🙂
pisala som terezke, ze ci uz bola u toho dr., ale este neodpisala. dufam, ze je vsetko ok 😔
baby, pozerali ste vcera ordinaciu v ruzovej zahrade? ja som si poplakala, lebo tam ukazali 2 porody a ja sa asi zacinam dost bat 😖 a na konci sa narodilo babatko v 7.mesiaci a je s nim zle 😔 viem, ze je to len film, ale....

zabka
29. feb 2008
zabka
29. feb 2008

Fnuk preco to tam nemam... ☹

zaza_na
29. feb 2008

babenky dakujem. upokojili ste ma. hned sa citim istejsie. nexcela som ist na taku dlhu cestu vystresovana 😀 😝
zabka, grafik vyzera dobre. ale ten ticker ti tam nedalo? 😕

mirka20
29. feb 2008

zabka, kasli na to, hlavne ze je grafik velmi pekny 😉

zabka
29. feb 2008

Myslite? Ja by som ani nepovedala... 😅
A preco mi to tam nedalo neviete?

pahu
29. feb 2008

Zabka a teraz skus sem supnut aj grafik s tou zabkou, nie iba zabku 😀

Mirka, ja ordinaciu nepozeravam 🤐

Aj ja som pisala Terezke, aj ja dufam, ze je vsetko O.K. 😕 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre