Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
21. dec 2007

A super už sme na druhej strane a táto už neni taká rozťahaná 😀

zaza_na
21. dec 2007

veru, zla, zla Zuza. nastastie to terezka zachranila 😀
Adulka, dufam, ze sa tu este stretneme. keby uplne nahodou uz nie, tak aj ja tebe a tvojej rodinke prajem krasne, pokojne a laskyplne vianocne sviatky a stastny novy rok 2008! 🙂

terezicka
21. dec 2007

Ale Zuzka nevrav si že si zlá, veď vlastne nám si chcela dobre a my ti ďakujeme za vírusíky 🙂 Dnes si do koľkej v robotke?

zaza_na
21. dec 2007

terezka, ako vzdy. do pol piatej, teda u vas bude uz pol siestej 😉

zaza_na
21. dec 2007

to je mile terezka, veru, ja som to myslela dobre, len sa mi to vymklo z ruk 😀

terezicka
21. dec 2007

Ach Zuzka tak to si veru riadne dlho a ja sa sťažujem že tu budem do 15-tej 😝 Ale keď ja fakt už nemám čo robiť, mňa ide z toho poraziť 😝 Fakt sa normálne teším že mi pribudne robota aspoň budem mať viac vyplnený čas 😝
Zuzka a víkendy robievaš alebo si vtedy doma?

zaza_na
21. dec 2007

vikendy nerobievam. nastastie. 😉
terezka, to je este nic. ja som vzdy prva, co uteka z kancelarie, ostatni ostavaju dlhsie, aj ked by mohli ist domov. asi nemaju ziaden zivot mimo prace, alebo ja neviem, ale pre mna praca nie je prvorara...
ja sa tu inak tiez dost nudim, ale si to vynahradim na konikovi a na nete 😉
inule som si zistovala informacie o kojeni 😀

terezicka
21. dec 2007

Zuzka ja tiež zdrhám medzi prvými, teda v rámci možností 😅 Lebo kolegovia zvyknú vypadnúť aj pír minút pred 15-tou ale ja nemôžem keď že tu mám riaditeľa vedľa v kancli a vždy sa mu zdravím keď odchádzam 😝
Som si uvarila kávu lebo tu o chvíľu asi aj zaspím 😅 A dnes som si nezobrala ani obed, lebo som si úplne naivne myslela že pôjdeme skôr domov 😔

zaza_na
21. dec 2007

terezka, tak to si teda riadne precenila vasho sefa. ale kupis si vari niekde nieco dobre? nedostavate stravne listky na obedy?
a ake mate pocasie? bude snehu tieto Vianoce? dufam, ze ano 😉

terezicka
21. dec 2007

Zuzka stravné lístky dostávame riadne vždy, to nie je problém. My sme ale úplne na konci mesta takže na poriadny obed sa bez auta do mesta nedostaneš. Ale kolega si zvykne chodiť kupovať tak buď poprosím jeho alebo si sama zbehnem do potravín. Ale horšie je to, že riaditeľ si úplne zvykol na to že ja nechodím cez obednú prestávku nikde a on aj teraz odišiel s tým, že o 12-tej príde jedna návšteva a ak prídu náhodou skôr aby som mu dala vedieť a on sa rýchlo vráti 😝 Takže z toho vyplýva že tu mám sedieť aj cez obednú prestávku a to som sa práve dnes rozhodla že pôjdem trochu von sa vyvetrať 😔

zaza_na
21. dec 2007

terezka, tak chod von a povedz, ze navsteva neprisla 😀
to by asi na to prisiel 😒 . a povedal aspon, kedy sa vrati?. tak co keby si isla von teraz sa prevetrat a popytala niekoho, kto tam je, nech ti daju vediet, keby niekto prisiel. ci to tam nikto nablizku pri tebe nie je? 😕

maja.ka
21. dec 2007

my sa uz pomalicky budeme chystat na tu rozlucku, tak vam vsetkym prajem krasne pozehnane Vianoce a stastny Novy rok 2008, vela zdravicka, stasticka aj peniazkov, vsetkym tehulkam zdrave babatka a snazilkam zdrave fazulky cim skor. 😀 😅 😀

terezicka
21. dec 2007

Zuzka ale my veľmi nemôžme vychádzať von, iba cez obednú prestávku 😔 Ale kolegyňa pôjde do pekárne cez obed tak som ju prosila nech mi kúpi nejaké pečivo tak ona mi kúpi to

zaza_na
21. dec 2007

majka, dakujeme. uzi si to 😉
a aj tebe krasne a pozehnane vianocne sviatky, uspesny novy rok a fazulku do bruska! 😵

zaza_na
21. dec 2007

terezka, tak to je skoda. a kto vas tam strazi? vsak sef tam aj tak nie je... 😀
tak aspon nejake pecivo si das...

terezicka
21. dec 2007

Majka krásne sviatky aj tebe, nech sa ti splnia všetky sny a túžby 😵
Zuzka máme tu vrátnikov a práve dnes je tu taký veľký pedant, ale ja by som ho možno oblbla ale neva, keď kolegyňa kúpi pečivo tak aspoň mám istotu že nebudem hladná 😉

jankabelka
21. dec 2007

Ahojte mala som teraz ešte robotku a robila som veci niektoré tej kolegynke a vy ako?

terezicka
21. dec 2007

Jani my celkom dobre, čakáme kedy bude konečne fajront 🙂 Ale ma Kila zaujíma, žeby odišla bez rozlúčky? 😨

jankabelka
21. dec 2007

Terezka asi má Kila ešte robotku s tou kočkou

zaza_na
21. dec 2007

terezka, kila urcite neodide bez rozlucky. urcite ma pracu s tou kolegynou a potom bude asi trochu zaneprazdnena aj balenim 😉
vsimli ste si, ze nam pribudla 'modra strecha'? 😉

jankabelka
21. dec 2007

áno zuzka všimli sme si že nám pribudla 😉

terezicka
21. dec 2007

Zuzka ja som si všimla modrú strechu, aj som tam kus nakukla 🙂 Ja si tiež myslím že Kila neodíde bez rozlúčky ale ešte do III. písala že tu bude len do 9-tej alebo 10-tej a zatiaľ sa stále neozvala 😝
A prišiel už riaditeľ, tak ja potom odbehnem s kolegyňou do pekárne 🙂

zaza_na
21. dec 2007

ja len dufam, ze si v tej rychlosti vsimla, ze mame uz aj Pripravy IV 😲 😀
aj ty ides terezka. dobre tak, len sa prevetraj trosku 😉
aj ja som tam nakukla a aj jednu temu som uz vytvorila 😉

terezicka
21. dec 2007

Kiluška ak sa tu objavíš kým tu ja nebudem, tak Ti prajem všetko len to naj naj naj, hlavne nech prežijete krásne sviatky doma 🙂 A určite sa nám ozvi vždy keď budeš môcť, aj sms-ky mi píš tak veľa ako len chceš, ja ti vždy odpíšem 🙂

terezicka
21. dec 2007

Dobre babenky idem do pekárne ale ja som o chvíľu s5 😀

jankabelka
21. dec 2007

babenky dúfam že ste dostali pohladnicu takže držte sa a oddýchnite si papa v novom roku 😅

zaza_na
21. dec 2007

ppa janka. dostala som len som este nemala cas kuknut. dakujem 😵
aj tebe krasne vianocne sviatky a fazulku do bruska na novy rok 😉

terezicka
21. dec 2007

Už som s5 z pekárne a začala som papkať bagetu 😀
Janka pohľadnica mi prišla a ďakujem veľmi krásne 🙂

zaza_na
21. dec 2007

terezka, tak dobru chut. aku si si kupila? narob mi chute 😵 😝

terezicka
21. dec 2007

Zuzka je to ražná bageta, ja ju mám najradšej len takú "suchú" ničím nenatretú 😀 A ty čo máš dnes na jedenie? Môžeš mi narobiť chute 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre