Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

bianka30
12. mar 2008

aky grafik? ak myslis BZ tak to sa u nas nejako nepraktizuje, aj ked teraz... rozmyslala som nad tym...
skus mi povedat adresu kde si to mozem zapisovat a slubujem ze budem davat hodnoty kazdy den...
no dobre tak po mrche kazdy den... hehehe 😅 😅 😅

zaza_na
12. mar 2008

bianka, to su super spravicky. je to na najlepsej ceste. tak nech to uz teraz vyjde 😉
mirka, tie by som si dala. my si spravime mozno cez vikend. 😝

bianka30
12. mar 2008

pahu a este jedna otazka, merias normalnym (ortutovym )alebo digitalnym teplomerom? meras dole alebo pod jazykom? ak digitalnym teplomerom, nechavas ho tam aj po pipnuti alebo to hned vytiahnes? 😅 😅 nejako sa v tom nevyznam

bianka30
12. mar 2008

zaza_na aj ja sa moc moc tesim... dakujeme

pahu
12. mar 2008

Bianka, mrcha možno ani nepríde 😉
Ale BZ sa dá zapisovať po anglicky: www.fertilityfriend.com
Po nemecky: www.wunschkinder...
Radšej si pozri prvú stránku v téme Grafy BT - diskusia, Lauritka tam dala aj nejakú popisnú stránku, ako začať.... 😵

bianka30
12. mar 2008

pahu, uz prisla a prave prebieha...
ale nevadi, lebo aspon viem ze (kedze u mna je mrcha pravidelna a ovulka tiez ) bud v piatok, alebo v sobotu cez velku noc idem na IUI. zalezi od sona... v pondelok idem na kontrolu do GF tak budem vediet viac...

pahu
12. mar 2008

Bianka, tak ešte raz 😉
Ja meriam digitálnym s jedným desatinným miestom a tam dolu..... Je to hlavne presnejšie než pod jazykom 😉 V zdravotníckych potrebách si ale môžeš kúpiť špeciálny teplomer na meranie BT, myslím že stojí okolo 200,- Sk ale veľmi sa od obyčajného digi teplomeru neodlišuje.. A vytiahnem ho keď pípne, lebo vtedy už teplotka nestúpa 😵

pahu
12. mar 2008

Bianka supiš, tak to by fakticky mohlo vyjsť, Veľká noc, jar, zrodenie života 😀 😀

bianka30
12. mar 2008

oki, tak ja sa o nieco pokusim a budem davat pravidelne udaje, uz aj mna by zuajimali...
zrodenie zivota, jar ... neviem preco ale nejako na to vsadzam aj ja ...ale nie moc aby som nebola sklamana.
dnes som od kamosky dostala uuuplne cerstvucke info ako to prebieha ked vyberaju vajka kvoli IVF, takze uz ani toho sa nebojim.. vybrali jej 12 a v pondelok ide na vkladanie, tak jej drzte tiez placoke, moc mi na nej zalezi.. babulky drzte sa, idem presvecit sefovu ze som tu dnes uz bola mooooc dlho a uz sa mi tu nchce byt a tak ze by ma mohla pustit domov. ale predtym idem este do lekarne pozriet teplomer... hehehe ked sa vratis aby si si ma mohla prekuknut...
krasnu lyzovacko - snowbordovacku prajem 😝

bianka30
12. mar 2008

pahu a kedze mam najlepsiu sefku na svete tak ma pustila , takze sa mi tu majte...

pahu
12. mar 2008

Bianka čauko a držte sa 😀

zaza_na
12. mar 2008

bianka papa. drzim palce aj tvojej kamoske 😉

pahu
12. mar 2008

Zazi. Ty sem dnes iba občas zavítaš 😉 Aspoň si pozeráš tie hlúposti čo ti posielam na mail? 😀

mirka20
12. mar 2008

ahojte. tak sa pomaly balim a odchadzam domov. som uplne vystavena aj ked dnes mam pocit, ze som nic nespravila 😖 ale vsak co, aj zajtra je den a potom dalsi a dalsi a dalsi...
pavli, vy odchadzate uz zajtra, ak si to dobre pamatam. prajem ti krasny vylet so super pocasim a davaj si na seba pozor. 😉
papa

pahu
12. mar 2008

Ďakujem a pekný víkendík 😉

zaza_na
12. mar 2008

papa mirka, aj ked ty tu uz asi nie si 😉
pavli, asi to vyzera, ze velmi tazko pracujem, ze? 😀 velmi rychlo mi ubieha cas. ostava uz len par tyzdnov, tak sa snazim zariadit co sa da. kukala som dnes uz aj chladnicky, pracky a mikrovlnky na nete... 😝
a pisala som si aj so segrou a teraz s kamoskou a manzelom a bratom 😀
ani neviem, co som dnes vlastne robila 😲

zaza_na
12. mar 2008

pavli, ja uz balim domov. tak pa zajtra, ak sa tu stavis 😉 a ak nie, tak krasnu dovolenku vam prajem a prijemnu cestu. oddychnite si tam dobre 😉

terezicka
12. mar 2008

ahojte dievcata prisla sm vas na chvilu pozriet 🙂 Mirka si tu?

mirka20
12. mar 2008

ahojky terez 🙂

mirka20
12. mar 2008

kde si terez?

terezicka
12. mar 2008

mirka tu som len som este pozerala aj nieco ine na nete 🙂 tak ako? co nove? ja som dnes zas bola na kontrole u dr, chcela ma nechat dma do konca mesiaca ale to by som sa asi zblaznila 😲 tak sme sa nakoniec dohodli ze po velkej noci uz idem do roboty, tak musim pravdu povedat aj sa celkom tesim

mirka20
12. mar 2008

uz som ta hladala aj v septembrovkach, tak som si precitala, ze ta chcela nechat doma az do konca mesiaca. to by bolo riadne dlho. som rada, ze si uz ok, tak si uzi este posledne dni volna a naber silu. nove nemam nic, furt som v robote, ani na mk nemam cas. len makam a makam. malicka ma teraz asi kludnejsie obdobie, ani tolko nekopcuje

mirka20
12. mar 2008

v pondelok idem opat do poradne, uz chodim kazde dva tyzdne, tak to vyzera, ze sa uz blizime do finale 😀 ozik, kupili sme komodu, do kt.dame vecicky pre malu, tak sa moc vytesujem. uz sa neviem dockat, kedy zacnem prat a zehlit, aby som si tam vecicky mohla pekne vyukladat. mam aj foto v albume, tak kuk

terezicka
12. mar 2008

mirka a ty si kde teraz? 😀 v utorok idemdo prvej poradne, tak potom sa doma pofotim a ked pojdem do roboty tak pridam aj fotky 🙂 a dnes mi dr povedala ze mi narastlo brusko od minuleho tyzdna 🙂 a od jedla to urcite nebude, lebo mam celkovo dost problem dostat vobec nieco do seba 😒 ale dneska sa pochvalim lebo 1x po dlhsej dobe moja prva cesta neviedla na zachod 😲 inak mi bolo dost zle minuly tyzden a to v priebehu celeho dna, nechutilo mi vobec ani jedavat a v nedelu som sa vazila a mala som len 48 kg 😅

mirka20
12. mar 2008

terez, ja som teraz doma. mame uz net. mozno ti oddnes zacina dobre obdobie, ze vsetky nevolnosti budu len minulost 😉 ty mas vahu jak modelka, no ale to brusko uz asi modelkovske nebude, co 😉

terezicka
12. mar 2008

mirka moja ty si uz naozaj pekne pokrocila s tyzdnami 😉 ale aj mne uz svieti 13, som si nemyslela ze sa raz toho aj ja dockam 😝 ale som rada, uz mi hadam bude len lepsie 🙂 ked pojdem potom do roboty tak to chcem hned aj oficialne oznamit, lebo uz to potom asi zacne byt stale viac vidno a neutajim to...ale ani to nechcem tajit, len som to nechcela hovorit skor ako bolo potrebne 😖 my sme v pondelok boli v meste, boli sme pozriet nejaku skrinu ktoru by sme potom objednali - aj sa nam jedna pacila, asi ju aj objedname ale asi az niekedy v aprili a kym pride tak to potrva urcite mesiac a za ten cas pripravime detsku, vymalujeme ju...a ideme kupit pocitac domov, mozno uz zajtra nam ho ocino kupi tak ten tiez dame zatial do detskej tak aj pre ten nech je tam miesto 🙂 A Rebeka teda poslucha teraz a nekopcuje ta velmi? Ale moja krasna ty uz o chvilu pojdes na MD, ani nevies aka som ja rada, aspon budes konecne doma oddychovat a nebudes stale v robote...ale ta aj pochvalim lebo som rada ze si uz menej v robote ako si byvala, to sa mi paci 🙂

mirka20
12. mar 2008

tyzdne uz krasne pribudaju aj tebe aj mne a sa z toho tesim 😵 este si pamatam, ako sme sa rozpravali na silvestra, ze folik tam uz nebol a teraz ti uz pekne rastie brusko 😉 na md sa uz neskutocne tesim, uz sa ma aj ludia zacinaju pytat, ze kedy idem, tak uz je to asi na mne vidno 😀 nam prisla ta komoda ani nie do 2 tyzdnov, co som bola rada, tak mozno aj vam to pride skor ako az mesiac. no ale vy mate este cas, takze vas to az tak nesuri. ja uz v robote velmi dlho neobsedim, tak preto som tam len tak kratko 😅
janko prave prisiel z flamu, tak ta pozdravuje 😵

terezicka
12. mar 2008

dakujem za pozdrav ja tiez pozdravujem Janka a dufam ze to neprehnal velmi na flame 😀
A kde ste objednavali komodu? my chceme tu skrinu kvoli, ze nam zacnu zvlacovat veci a nebudeme ich mat kde ukladat...aj u nasich mame za dve velke vrecia veci a tiez neviem kde to potom dame, tak este dobre ze je to zatial tu 🙂
a ozaj ked pridete tak uz budeme mat na chodbe plavajucu podlahu 😀 budeme ju klast bud teraz v piatok alebo buduci tyzden v stredu

mirka20
12. mar 2008

nie, neprehnal to, teda aspon sa tak tvari 😀 ale nie 😉
my sme komodu objednavali tu vo vk v nabytkarstve. ale asi to bolo preto tak rychlo, ze je to z bukasu a je to slovensky vyrobca od nitry. my sme povodne chceli dat do izby taku policu, ale ked som uvidela tuto komodu, tak bolo rozhodnute. potom sme este mali trochu problem s tym, ako to tam usporiadame, lebo je sirsia ako ta polica, ale nakoniec sme to vyriesili. teda zatial len teoreticky, uvidime,ked poprehadzujeme nabytok. uz sa tesim na nase stretko. som zvedava, ako si sa zmenila. teda okrem toho, ze si riadne schudla

terezicka
12. mar 2008

moja zas nejako velmi som neschudla, to si nemysli 😝 ale dneska som v pohode este obliekla rifle co som bola veru riadne prekvapena 😲 ozaj mam uz tie prve vysledky krvi co mi brali 1x a vsetko je ok, konecne viem aj moju krvnu skupinu 😀 a dufam ze do utorka daco priberiem lebo ak ma sestricka postavi na vahu a nebude tam 50 kg ako mam v tehu knizke tak dufam ze sa na mna nebudu vadit 😝 a ty mas plus kolko kg? asi nie vela vsak?
na stretko sa velmi tesim aj ja, bude super lebo uz budes na md tak budes mat viac casu hadam a nebudes musiet mysliet na robotu 😅 volala som s marekom, pozdravuje ta a ze aby ste nezabudli ze ste na rade s navstevou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre